Końska Rewia Mody XI 2017

keirashara, dzięki! Tak się zastanawiałam, czy właśnie schocke nie będą większe, skoro ich fullowe kantary i ogłowia są raczej spore. Fajny, radosny berry
leleiria, bo ten róż jest ładny 🙂

My stypowo. Czarny equiline


I dark navy eskadrona platinum :
wątek zamknięty
anai, ależ on jest ogromny!  😲no i pięknie mu w czerni  💘
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 sierpnia 2017 10:17
Przerwę eskadronowe dyskusje :P
Przyszedł do mnie nowy Caball. Powiem Wam, że dbałością o szczegóły, przeszycia etc. biją na głowę niejedną "pro" firmę.  😲

anai na żywo wygląda jeszcze lepiej, przepiękna stypka!  😉
wątek zamknięty
Moon, a który kolor wzięłaś? Granat? No i dzięki, mi się ta stypa też wyjątkowo podoba 🙂
Zuzu., dziękuję! Jest spory 😉
wątek zamknięty
Moon, a fota gdzie?  🤬
wątek zamknięty
Moj caball juz w koszyku  😉 najchetniej wziełabym kilka. 😍
Ale Kramer ma piekne kolory na kolekcje jesień-zima  😍 Borda, fiolety, granaty.
[[a]]https://www.kraemer.de/Schabracke-Glamour.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=210815&ci=251964&depvar_index=%3c210815%3e%3c210815..DR..AU%3e[[a]]
https://www.kraemer.de/Schabracke-Cassandra.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=210834&ci=251964
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 sierpnia 2017 14:02
anai bardzo ciekawie się ten darknavy prezentuje.
moon no jakość i design pierwsza klasa 😜
Koniecznie wstaw foto.
wątek zamknięty
anai, czarna stypa wygrywa!! Mnie trochę ta lamówka w navy razi
wątek zamknięty
anai, w czarnym pięknie, w granacie tak sobie- to samo xxagaxx, myśle.
wątek zamknięty
Moj caball juz w koszyku  😉 najchetniej wziełabym kilka. 😍
Ale Kramer ma piekne kolory na kolekcje jesień-zima  😍 Borda, fiolety, granaty.
[[a]]https://www.kraemer.de/Schabracke-Glamour.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=210815&ci=251964&depvar_index=%3c210815%3e%3c210815..DR..AU%3e[[a]]
https://www.kraemer.de/Schabracke-Cassandra.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=210834&ci=251964


anil22, ja na Kramerze czekam zawsze aż ceny spadną do 25 EUR. Zawsze są jakieś przeceny od stycznia.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 sierpnia 2017 21:39
Burza czerń na gniadym to praktycznie zawsze strzał w dziesiątkę.
wątek zamknięty
Dance girl ja też poczekam, kamizelki mi sie podobaja i moze wezme czaprak pod kolor.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 sierpnia 2017 07:38
anai, wiadomix, że granat  😎 Chociaż nie powiem, jakieś połączenie beżu/karmelu/brązu z granatem też za mną chodzi...  👀

budyń, lusia722, mam tylko na sucho póki co no i robionem ziemniakiem, premiera w weekend 😉
Lamówki są takie jak w katalogowej sztuce (jasny i ciemny beż) a kolor to mój ulubiony, taki typowo "navy" granat - coś pomiędzy odcieniem z Heritage, a dark navy ostatnim 😉

wątek zamknięty
Dance girl ja też poczekam, kamizelki mi sie podobaja i moze wezme czaprak pod kolor.


Wrzuć sobie na Merkliste i sprawdź po prostu kiedy przeceniają. Warto kupować w pierwszych dniach przeceny, kiedy rozmiary jeszcze są. Ja polo teraz kupowałam po niecałe 20 EUR ale rozmiarówka wyparowała dosłownie w ciągu 2 dni jak dali dodatkowy rabat.

Ja generalnie nie mam problemu z modą bo jestem daltonistką  😁 😁 😁 więc kupuję kolory zwykle jak leci. 😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 sierpnia 2017 09:21
Moon elegancki  💘
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 sierpnia 2017 12:10
anai, a mi się granat podoba, lamówka ze skarpetami fajnie gra.
wątek zamknięty
[s]Czy sa jakieś damskie koszule konkursowe z mankietami na spinki? 🙇[/s]

Edit nie ten wątek;-)
wątek zamknięty

Najpiękniejszy czaprak. 😍
wątek zamknięty
Pięknie się prezentuje  😲
Tyle osób pisało, że kupiło Platinum, a tu żadnych zdjęć.
wątek zamknięty
Pięknie się prezentuje  😲
Tyle osób pisało, że kupiło Platinum, a tu żadnych zdjęć.


Żal używać 😉 A jak już wrzucam na konia to brak kogokolwiek z aparatem
wątek zamknięty
A ma ktoś zdjęcie z porównaniem eskadrona DL i PD ?  👀

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-0/p280x280/17160319_10155267967662573_1797369358_n.jpg?oh=a107dec395d37b4df862b759fc6326a5&oe=59AA4884[/img]
takie mi wysłali kiedyś w koniku porównanie. Obecnie mam i DL i PD, oba ubieram pod to samo siodło - PD mam na styk ale się mieści a DL trochę za duży ale strzemieniem o niego nie zahaczam 😀
wątek zamknięty
Tyle osób pisało, że kupiło Platinum, a tu żadnych zdjęć.




i czarna Anky

wątek zamknięty
Tyle osób pisało, że kupiło Platinum, a tu żadnych zdjęć.

Na koniec września nadrobię jak już Czarnecka wróci do mnie 😉 Do gniadulców, które zostały na miejscu, jednak mi tak nie pasuje.
wątek zamknięty
leleiria, - dzięki! Nawet nie wiesz jak miło usłyszeć o swoim koniu "maszyna"  💘 Berry jest cudny, sama bym go nie kupiła, ale jak dostałam i założyłam to się zakochałam, jeden z nielicznych kolorów, który mi pasuje na letnią sierść mojego wypłowialca 🙂
anai, - piękne szmaty, ale jak dzieciak się wyrabia! 😍 Fiu, fiu! czerni wygląda przecudnie, zdecydowanie jego kolor.
flygirl, - super! 🙂
ZygZakowa, - chyba kupię na próbę PD  😲 Pod moje obecne siodło nowe DL są przydługie, na koniu wygląda to dobrze, ale strasznie mi wystający czaprak buty farbują (i końcówka siodła też, bo nowe 🤔 ).
FirstLight, - w czerni nuda, ale w blackberry bardzo ładnie 😀

A mi się udało upolować jedno ze swoich szmatocholicznych marzeń, pad nici z 2010, co prawda cream-navy, nie violet-navy, ale i tak się cieszę jak głupia  💃 Ktoś może mnie uświadomić, czy te eskadronowe navy to są ogólnie podobne? Chciałabym owijki dokupić, a nie wiem, czy trafię z tamtej kolekcji w dobrym stanie... chyba, że iść w białe?


wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 sierpnia 2017 14:53
Do mnie dotarł czaprak którego szukałam stronę wcześniej 🙂 Chciałam ładną fotkę zrobić, ale się model obraził 😁
wątek zamknięty
Co prawda jakieś głupie ujęcie z "rzuconą" wodzą, ale tylko takie z dziś dostałam.
Duchu w Eskadronku Platinium Glossy violetgrey

wątek zamknięty
amnestria, ślicznie  😍 będziesz miała lepsze ujęcia?
wątek zamknięty
Moon, piękny granacik.
keirashara, dzięki 🙂
amnestria, wow, bardzo ciekawił mnie ten kolor w realu, wydaje mi się, że będzie dobrze wyglądał na wszystkich maściach.
FirstLight, szałowo w blackberry.
wątek zamknięty
zembria mam ten sam czaprak na moją rudą  😍 do rudego obłędny kolor  😉 jedyne co mi się nie podoba to ta aplikacja z cekinów- rozważałam nawet jej odprucie  😂
wątek zamknięty
No proszę jaki odzew 🏇
amnestria coś pięknego 😍 to jest glossy??
FirstLight Idealny kolor dla siwego 😀
Laguna No tak są takie rzeczy, ktore życie spędzą w szafie ciesząc oko 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.