Końska Rewia Mody XI 2017

aniaagre Mam 800 zdjęć 😍 Jeszcze czekają na obróbkę.

anil22, tak glossy :kwiatek:

Szmata jak szmata, ale konia mam top 😜 😉




wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 września 2017 09:56
marlin1990 Ja tam lubię nieco błysku, ale nie wiem czy to właśine dlatego Pan blondyn się nie obraził 😁 A kolor idealny na kasztany i jeszcze teraz jak już przyroda taka późno letnio-jesienna to komponyje mi się idealnie  💘
wątek zamknięty
zembria, - idealna jesienna wersja 😀
amnestria, - o matulu 😍 Przepięknie!
wątek zamknięty
amnestria, a jak ładnie siedzisz 🙂 I jednak polówka do środka bryczesów plus pasek to jest to 🙂
wątek zamknięty
kenna, haha zgadzam się! Uwielbiam taką stylówę, nie wiem czemu ludzie "wypuszczają" koszulki na wierzch 😀 Pasek, polo w bryczesach - kojarzy mi się zawsze z katalogami jeździeckimi, nigdy mi się to chyba nie znudzi 😀

Ps. z tym dosiadem to niestety bardzo różnie 😉 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 września 2017 11:42
amnestria, true story, ja wiem że nie każdy ma sylwetkę i budowę ciała, żeby w bryki wsadzać koszulę i jeszcze pasek, ale mimo wszystko wg. mnie wygląda to o wiele bardziej elegancko, nawet jeśli tu i ówdzie wystaje deko "brzuszka" :P
wątek zamknięty
Właśnie, ostatnio widziałam kilka zdjeć osób, które mają odrobinę więcej  ciała i zdecydowanie dobrze z paskiem i koszulką w środku wyglądały, nawet kurde z wałeczkiem tłuszczyku nad paskiem - bo przecież jak wypuści się koszulkę na wierzch, to i tak wałeczka się nie ukryje. A u osób z długim tułowiem zdecydowanie wizualnie poprawia to proporcje.
wątek zamknięty
Znam powód, ja mam ten problem, że jak wsadzę polówkę do środka, to się obcieram, bo większość polówek jest na mnie koszmarnie długa 😕 Plus mam malutko w biodrach i kosmicznie dziwnie sylwetka wygląda wtedy, rzadko kiedy też bryczesy mi się na tyle ładnie górą układają z paskiem, żeby to estetyczne wyglądało... zawsze nad tym ubolewam.
wątek zamknięty
keirashara, ja mam same krótkie polówki 😀 Tylko nie mam "końskich" firm tylko jakieś no-name z allegro (ta różowa to najacz za 30 ziko 😀 ) za grosze :kwiatek:
Ale faktycznie jak ktoś wąski w biodrach to "wpasana" koszulka może poszerzać... Ja jestem Bijons albo J.Lo, zadem bym pół wsi obdzieliła 😵 Dlatego nie lubię zdjęć od przodu i nigdy Wam takich nie pokażę 😀iabeł:
wątek zamknięty
Nie wierzę, pokaż 😀 A poza tym, co to znaczy "Najacz za 30 ziko"? W sensie - Najki za 30zl? To dość drogo, nie?
wątek zamknięty
Chodziło mi o tę koszulkę polo co mam na zdjęciu, to nike i na allegro kosztowała 30 zł. Dla mnie to mało dość 👀
wątek zamknięty
Dla mnie normalna cena, kupę nowych lub prawie nowych polo mozna na Allegro wyłapać, ale 30 zł to raczej dość normalna cena, nie nazwałabym jej "za grosze", raczej ceny polowek sa w okolicach 20zl. Ale to już offtopic i kwestia subiektywna, oczywiście 😉
wątek zamknięty
O dobrze wiedzieć, bo wszędzie szukam polo, żeby mieć chociaż jedną, a tu albo kosztują jakieś kosmiczne pieniądze albo są brzydkie. 😁 A strasznie bym chciała, bo to taki jeździecki klasyk. 😀

amnestria ten kolor jest stworzony dla ciemnych koni 😍 I dlatego zrezygnowałam z jego kupna, no moim zdaniem nie zrobi takiego sząłu na jasnogniadym, niestety. 😉
wątek zamknięty
Poruszyłyście gnębiący mnie temat polówek wpuszczonych w bryczki. Muszę spróbować osobiscie, zawsze mam na wierzchu bo mi wygodniej 😀 mi sie wydaje, ze wygladam jak baleron 🤔wirek: I moje Crescendo mąja podwyższony stan, nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać.


Wracając do tego violet grey. Może uda mi sie jeszcze gdzieś go dorwać, u mnie tylko cottony zostały.
Nowej kolekcji wciąż brak w sklepie.
wątek zamknięty
Istnieje cotton violet grey?
wątek zamknięty
Flygirl wydaje mi się, że siwkowi byłoby ładnie, ale już np. rudzielca w tym nie widzę 😉 jasnogniady chyba też słabo tak jak piszesz
wątek zamknięty
Wie ktoś jak jakościowo wypadają ochraniacze z futerkiem eskadrona?
wątek zamknięty
Te z nowych kolekcji? Jak dla mnie straszne badziewie, może na sesję zdjęciową się nadają albo "do stania". Może oczywiście przesadzam, ale kiepskie wrażenie na mnie zrobiły po zmacaniu...
wątek zamknięty
budyń to jest taki sam jak glossy, ale z materiału jak cotton.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 września 2017 06:30
kenna, umm, ale polówka Nike będzie raczej się lepiej trzymać, lepiej prać i generalnie na dłużej starczy niż polo za 20zł z Allegro.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 września 2017 07:13
flygirl, ostatnio w jeździeckiej rewii mody też o polówki pytałam - i znalazłam super jakościowe i tanie (30, 40zł) polówki w... Decathlonie, na dziale do gry w golfa  😁
Fajne stypowe kolory, dobry materiał, ładnie się dopierają. Polecam 😉
wątek zamknięty
flygirl, ostatnio w jeździeckiej rewii mody też o polówki pytałam - i znalazłam super jakościowe i tanie (30, 40zł) polówki w... Decathlonie, na dziale do gry w golfa  😁
Fajne stypowe kolory, dobry materiał, ładnie się dopierają. Polecam 😉


Oooo! Dzięki Ci dobra kobieto. Kusiły mnie ostatnio jakieś polówki, takie na codzienne cioranie i żeby nie kosztowały 2 stówek.
Nie wiesz jak rozmiarówka wypada?  👀 Mam taką mocno przechodzoną polówkę z pikeura 36 i jest w sam raz. Ja chudy szczupak jestem, tylko że wysoki. Nie wiem czy celować w S czy zaszaleć na XS?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 września 2017 07:33
Alaska, powiedziałabym, że są standardowe i wg mnie S i XS wiele się nie różnią. Jedyne co, jeśli ktoś ma krótki tułów, to trzeba mieć na uwadze, że one są dość długie.
wątek zamknięty
emptyline, mam odmienne zdanie 😉 Posiadam kilka  Nike i wszystkie po czasie dziwnie rozwlekaja sie w poprzek, podczas gdy zwykle HiMy, no-name'y, i inne za 2,5 z lumpeksu zachowują kształt i formę. Nie wiem, moze to kwestia jakiegoś specjalnego materiału tych z Nike, wydaje mi sie, ze one maja wplecione jakies gumki, które po czasie puszczają wszerz i sie koszulka rozwleka. A moja faworytka jest Lauria Garelli za 16zl, używka, która noszę już któryś rok i jest niezniszczalna.
wątek zamknięty
Ja najlepsze kupuję właśnie w lumpeksach i szczerze nie wyobrażam sobie zakupu koszulki np. Ralpha Laurena, w sklepie firmowym gdzie kosztuje 150 zł 🙄 i dojechać ją po kikiu wizytach w stajni. Swoją drogą uważam, że Ralph Lauren ma koszmarną jakość i bardzo szybko się spiera... Na tą chwilę królują u mnie noname'y i świetnie się sprawdzają, a nawet jeśli nie to nie żal mi wyrzucić koszulki za 2 zł  😀
wątek zamknięty
Equiline bottle green na karym gniadym  😉



A teraz przymierzam się do różu z nowego Eskadrona  💃
wątek zamknięty
tulipan,  off top - bryczesy jakiej firmy i jaki model? 🙂
wątek zamknięty
Pikeur Blaire  🙂
wątek zamknięty
amnestria, - ja też nie mam końskich i markowych, w większości z lumpa/jakieś pormocje/turcja w zeszłym roku i "laureny" za niecałe 10 euro 🤣 Większość jest sporo za długa, ale ja mam krótki tułów. Jedynie jedna z lumpa jakiegoś jacht-klubu niemieckiego i te "laureny" są spoko. Bo niestety, ja muszę w łapie wejść w koszulkę, a to już nie takie proste 🙁
tulipan, - o matko, ten róż to będzie szaleństwo po waszych w większości stypach 😀 A zieleń totalna klasyka, ale śliczna!
wątek zamknięty
tulipan, obłędne bryczki! (spojrzałam na cenę i mnie zatkało - czy to nie jest już na granicy zidiocenia, zeby wołali za spodnie prawie 1000zl?!)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.