M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

smartini   fb & insta: dokłaczone
02 września 2017 08:09
Arimona, e, jak dobierzesz fo niej kolorowe z roznymi fakturami, to bedzie się pięknie prezentować 😀
Arimona, bardzo ładny 🙂 zerkne w swoim TKMaxx czy nie mają Twojej poduchy.
Arimona - pokaż w całości ten narożnik 🙂
yegua,
Marne szanse raczej 🙁 ale daj cynka jeśli zobaczysz.

W całości tak wyglada, ale zasłony do wymianę jeszcze na białe w wzorki, te były awaryjnie z ikei i tak zostały hyh 🙂


smartini
Właśnie myślałam o jednolitych różowych żeby kolor był jak ten flaming, ale jakieś wzorki w tym samym kolorze albo różne tkaniny.
śliczny!!  ile kosztował?
Poniżej 2tys nam się udało, jakaś przecena była w brw. Ale teraz widziałam chyba 2200 z 2500 przeceniony.
Jedyne co to jeśli są zwierzęta w domu to nie wiem czy to taka dobra opcja, my nie mamy, i tkanina jest jednak dość delikatna i miękka.
no to naprawdę fajna cena! Mam nadzieję, że tez uda mi się złapać w podobnej, bo te co widziałam i mi się podobały były w ok 5 tys.
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 września 2017 22:42
Arimona, bardzo fajna ta kanapa! Jak dobierzesz różne poduchy pod tego flaminga to będzie czad 😀
I mnie za to przełomowy dzień (a raczej noc) - śpimy na miejscu!!
Nadal bajzel ale w typie 'ojć coś jest niedokonczone' a nie 'olaboga armagedon' 😁
Ikea zrobila mi prezent do tego, moja kanapa od wczoraj przeceniona na ikea family, dywan rowniez, do tego mieli element syfonu który zepsulismy za piataka i nie musialam kupowac calego za chyba 70zl :P
Szalenstwo!



pięknie!!!  😍 😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 września 2017 09:21
smartini, bardzo ciekawie to wygląda! Niestandardowo. I super szafka pod audio, mrrr.

my ruszyliśmy z zamawianie, wczoraj zamówiliśmy lampy, żarówki "Edisony" i szafkę pod akwarium (bo jak bez kanapy człowiek pożyje, tak bez światła nie, a i akwarium na glebie nie postawi). Zaraz muszę zamówić kanapę, bo idzie ze 2-3 tygodnie. Z kanapą masakra, tak jak narożników dużo jest ładnych w niskiej cenie, tak sof jak na lekarstwo, nic mi się nie podoba, a jak już, to kosztuje 2 tysiące/ nie rozkłada się/ nie ma pojemnika na pościel...
smartini, propsy za szafkę pod wieżą, dywan i sypialnię 😉 wyglądają zajebiście 🙂

bajdełej - chcę pomalować sobie ścianę za kanapą farbą magnetyczną i mam dylemat - czy lecieć tylko fragment, i np w innym kolorze niż reszta ściany (jasnoszara jest), czy np wydzielać ramę, w jakimś kolorze? Bycie swoim własnym architektem jest dużo trudniejsze niż bycie czyimś:P
A - farba jest po to, żeby przyczepiać zdjęcia magnesami 🙂 W sumie chyba fajnie by było gdyby to tło pod zdjęcia było kontrastowe - ciemne...
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 września 2017 12:04
Dzięki dziewczyny 😀 jeszcze daleka droga do wnętrza z moich wizji, ale już mi się tam bardzo podoba. I śpi się super 😀

Szafka prlowska, odratowana przez moją mamę, która się takimi rzeczami zajmuje, wiec jakby ktoś chciał jakiś unikat albo miał starocia i chciał odświeżyć, to mogę polecać ;p
Robi mi jeszcze stół do jadalni, krzesła i szafkę pod umywalkę. Potem może dojdzie fotel 😉 nie mogę się ich doczekać, moze za dwa tygodnoe będą 😍
maleństwo, gdzie zamawialas edisony? Przydałyby mi się do czterech z pięciu lamp i nie wiem skąd brać ładne i niezabijajace ceną...
Anaa, jeśli pokój jasny i nie za mały, to ja bym zaszalala z ciemniejszym kolorem (widać po sypialni, że to moje klimaty :P)
Musialabys podrzucic zdjecie 😀
Doskonale rozumiem bol bycia swoim wlasnym architektem 😁 nie ma komu rozwiac dylematów :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 września 2017 12:07
smartini, muszę przyznać, że sceptycznie patrzyłam na twoje pomysły, ani te tapety nie za bardzo mi się spodobały, ani że tak ciemno, ale wyszło pięknie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2017 16:18
Arimona, to kup inną, przecież nie muszą być takie same! 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 września 2017 18:47
safie, dziękuję :kwiatek: mam świadomość, że klimat na pewno nie dla każdego ale nie mogę się doczekać momentu 'powykonczeniowego', etapu ramek na scianie, kwiatow w doniczkach i dopracowywania drobiazgow <3
smartini Super efekt! Bardzo nietuzinkowo.
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 września 2017 06:33
Smartini jest prze cudne  😍 😍 Czekam aż zrobisz jakieś fotki aparatem jak będzie już takie dopieszczone z wszystkimi ramkami, ozdóbkami itp.  😀
smartini, Jeszcze ja Ci posłodzę, też mi się bardzo podoba!  😍 I zazdroszczę mamy, ja sama amatorsko sobie wyszukuję i odnawiam różne meble z lat 60tych/70tych (akurat w ten weekend robiłam krzesła, a wcześniej dla babci stół bardzo podobny do tego który wrzucałaś ostatnio). Aktualnie poszukuję wąskiej szafki pod umywalkę do łazienki, cały olx w pomorskim znam na pamięć w kategorii meble...  😁 Twoja mama będzie jakoś specjalnie zabezpieczała blat w łazienkowej szafce?
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 września 2017 07:25
jeej, dzięki 🙂😉 nie spodziewałam się aż takiego odzewu 😉
Kastorkowa, takie foteczki to pewnie za dobry rok będą 🙄 ale już nie mogę się tego stanu doczekać!
Qaida, starocie są super 😀
Blat pod umywalkę będzie betonowy, zaimpregnowany 🙂
Skoro mowa o meblach z PRLu, Besein to nowy projekt mojej żony, z forumowymi akcentami 😉
smartini będę kolejny, sypialnia świetna
Arimona, bardzo ładna i zgrabna sofa!
smartini, cudne, nieco eklektyczne wnętrze  😍 Uwielbiam taki styl, od razu czuję duszę w takim miejscu!

Ja się zakochałam w najwygodniejszej sofie na jakiej kiedykolwiek było dane mi siedzieć:
KLIK

Z IKEI 🙂 Kupujemy ją. Trochę nas będzie kosztować w wymarzonej konfiguracji, ale jest naprawdę cudowna  💘

Natomiast schody będę mieć na styczeń/luty  👿 Beznadzieja.

Macie pomysły, gdzie można dostać takie naturalne, grube blaty drewniane do łazienki? W Leroy coś tam mają, ale wybór nie powala.

Zdjęcie gigant! 🤬
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 września 2017 09:34
ogurek, :kwiatek: ciekawa strona, zgłębię w wolnej chwili 😀
Meise, właśnie eklektycznie miało być i będzie 😀 powoli do celu 😉
A na tej kanapie siedziałam, CZADOWA. Tylko wielka, więc u mnie odpadła w przedbiegach 🙁 także zazdroszczę 😉
a blatów też się naszukałam od groma i... ostatecznie blaty do łazienki nad pralkę + półki zrobi mama, z płyty stolarskiej pogrubionej. Na początku miała ambitny plan kleić drewno, ale to by wieki zeszło 😉
smartini, o wow, mama?! Czadowa mama musi być  😀
No a ta kanapa to jest kosmos, potem siedziałam jeszcze na 100 innych i mój tyłek głośno protestował i chciał wracać na tą jedną, jedyną  😁

Pokaż efekt pracy mamy, jak już będzie zawieszone 🙂

PS: eklektyzm rządzi  🏇
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 września 2017 10:31
Meise, mama jest złota rączką jakich mało i kocha meble, więc w końcu się odnalazła i ciśnie równo przeróżne meble. A ja korzystam 3🙂 efekt koniecznie pokażę, juz się tego blatu doczekać nie mogę. Tyle miejsca będzie, nie będzie widać pralki - czego chcieć więcej :P
Meise my kupowaliśmy blat drewniany dębowy w castoramie już zaimpregnowany. Mają też z innego drewna ale do samodzielnej impregnacji
Meise, mama jest złota rączką jakich mało i kocha meble, więc w końcu się odnalazła i ciśnie równo przeróżne meble. A ja korzystam 3🙂 efekt koniecznie pokażę, juz się tego blatu doczekać nie mogę. Tyle miejsca będzie, nie będzie widać pralki - czego chcieć więcej :P


Bajka  😍 Zazdroszczę i czekam na efekty!!

olga96, dzięki za tipa! W Castoramie w sumie nie sprawdzałam. A grubość też można dobrać? Interesuje mnie blat o grubości 4-5 cm 🙂 Możesz pokazać swój?
emptyline   Big Milk Straciatella
04 września 2017 11:25
Meise, a lokalne stolarnie?
smartini, sypialnia 😍
Meise, a lokalne stolarnie?


Mój nie chce, twierdzi, że to kosmiczne pieniądze wtedy wyjdą...
smartini, gratulacje! Jak się spało w końcu U SIEBIE? 🙂

Meise, mogę Ci przesłać namiar na naszego gościa od mebli - jest ciężki w kontaktach (przynajmniej dla mnie), ale pracuje na super materiałach i robi różne niestandardowe rzeczy.
I w ogóle, to przeprowadź się już! Nasze nowe osiedle jest cudowne! 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się