Bryczesy

No ale 30 stopni? Toż to żadne pranie w zimnej wodzie, ja tam w cudowne proszki nie wierzę  😁
nie w proszku, tylko w płynie 😉
Czy zna ktoś bryczesy Bryczesy HKM LG "Roma Piping" http://tiny.pl/gjngs
Będę wdzięczna za jakąś recenzję 🙂
Czy zna ktoś bryczesy Bryczesy HKM LG "Roma Piping" http://tiny.pl/gjngs
Będę wdzięczna za jakąś recenzję 🙂


Wiemy tylko, że musisz ich szukać w sklepach, które mają je w magazynie, bo w HKMie już się skończyły i brąz (co chyba o brąz chodzi) został tylko w rozmiarze 18 (skracane 36) i że pięknie się prezentują na żywo i nie daj się wrobić w cenę, która jest w tym sklepie, to jest końcówka kolekcji, wszystko w wyprzedaży, powinny kosztować max 250zł  😎 Ale "nadupnie" nie testowałam.
Dzięki gariaable  :kwiatek: Znalazłam je w cenie 249 PLN, i to chyba będzie ok ? 🙂 Tak, chodzi mi o brązowy kolor. Tej firmy mam już dwie pary i są bardzo ok, ciekawa byłam jak ten model prezentuje się na żywo.
Ja mam chyba z 3 pary i wszystkie są świetne i wyglądają w rzeczywistości dokładnie tak jak na zdjęciu, także myślę, że się nie zawiedziesz  😉. Też się czaiłam na te Romy, ale mojego rozmiaru już nie ma od dawna 🙁
Za 249zł to niezła cena  😉
Bryczesy przyszły i muszę powiedzieć, że są świetne 😉 Pięknie się prezentują i są mega wygodne 🙂
Nie polecam bryczesów Horze Active Summer, po dosłownie kilku jazdach lej na d... przetarł mi się na wylot. W życiu nie spotkałam się z tak słabym materiałem  😤
COVALLIERO DETROIT - czy miał ktoś model z lejem silikonowym? Jest ok? Nie przykleja się za bardzo? I czy rozmiarówka również trochę zawyżona? Będę wdzięczna bardzo za odpowiedzi 🙂  :kwiatek:
Ja mam.
Są super... odsatwiłam piekury i ciągle te męczę.
Dla mnie lej idealny ani za mocny ani za słaby.
Minimalnie zblakły. nadal są takie śliskie z wierzchu- antybrud i woda.
Rozmiarówka imho niezawyżona. Mój rozmiar to 39, bryczki mam 40 i są takie ciut mało opięte. więc jak dla mnie się zgadza.
Czy ktoś używa/macał bryczesy (legginsy) HKM Starlight z pełnym lejem silikonowym?

Albo bryczki HKM Glamour (pełny lej silikon)?

Będę wdzięczna za wszelkie info  :kwiatek:
Kotbury - dzięki  :kwiatek:
Przy jakiej temperaturze zaczynacie nosić zimowe bryczki?
Z drugiego pytania się nie śmiejcie  🤣czy jakieś dłuższe skarpety nosicie pod zwykłymi bryczesami? Jestem strasznym zmarzluchem 🙂
Villemo, zaczynam wkładać zimowe bryczesy jak w zwykłych zaczyna mi się robić zimno  😉 Nie wiem jakie to temperatury.
Pod zwykłe bryczesy wkładam rajtki. Nie widzę sensu wkładania długich skarpet, bo to uda i kolana mi marzną, a nie łydki.
Moon   #kulistyzajebisty
04 października 2017 10:39
Villemo, przy takiej, przy której są wymagane :P I jeszcze zależy czy masz halę - murowaną, namiotową czy full wypas ogrzewaną 😉
Ja rok temu softshelle ubrałam raz przy -15 w dzień, a mamy tylko namiotówkę niewielką. I też raczej jestem zmarźluchem 😉
Skarpet nie ubieram dodatkowych, jeśli już o rajstopy, bo bym sobie oficerek nie dopięła - a nienawidzę jeździć w termokapciach.
Villemo, przy zerze 🙂 skarpety zimowe mam na bryczesach a poniżej -5 dodatkowo bieliznę termoaktywną.
Skarpety narciarskie albo frotte - strasznie marzna mi stopy.
Przy jakiej temperaturze zaczynacie nosić zimowe bryczki?
Z drugiego pytania się nie śmiejcie  🤣czy jakieś dłuższe skarpety nosicie pod zwykłymi bryczesami? Jestem strasznym zmarzluchem 🙂


Softshelle zwykle jak jest poniżej +10, skarpety na bryczesy.
Ja już raz miałam softshelle ostatnio jak padało i wiało 😉
Przy jakiej temperaturze zaczynacie nosić zimowe bryczki?
Z drugiego pytania się nie śmiejcie  🤣czy jakieś dłuższe skarpety nosicie pod zwykłymi bryczesami? Jestem strasznym zmarzluchem 🙂


Przy takiej przy której jest ci zimno 😉 Sprawa bardzo indywidualna. Ja marznę przy +15  😵
Dziękuję za wiadomości! Bardziej chodziło mi o rajty, ale to pytanie wydało mi się tak głupie, że nie wyraziłam się jasno 😉)  😜 A skarpety jeździeckie, zakładacie na bosą stopę i na bryczki, czy skarpeta na skarpetę? (przepraszam za tak głupie pytania, ale dopiero zaczynam, a nie chcę wystroić się jak stróź w Boże Ciało, albo co gorsza, źle się ubrać by było niewygodnie na jeździe). Swoją drogą też, jaką funkcję pełni skarpeta na bryczesach a nie pod nimi? Czy bardziej chodzi o wygodę?
Villemo, Skarpety na gołą stopę i na bryczesy. U mnie skarpeta lepiej trzyma czapsy niż "gołe" bryczesy.


jaskierkowa, jak pada i wieje to ja już dawno wtedy w softshellach na hali  🤣
Villemo, - mi bryczesy nie wędrują po nodze, jak je skarpeta na zewnątrz trzyma, a skarpeta lepiej trzyma - mniejsza szansa, że gdzieś się coś zwinie/podwinie i obetrze. Rajty czasem wkładam, ale zwykle w nich i w cieplejszych bryczesach jeżdżę dopiero przy mrozach. Na tereny w śniegu/dużym mrozie mam takie spodnie, ala narciarskie, ale z lejem. Wchodzi się w nie od boku, wygląda jak bałwanek, ale jest cieplusio. Na konkretny trening bym nie włożyła, na luźniejsze powożenie tyłka jak jest się zmarzluchem bardzo polecam 🙂
Ja bym umarła nosząc skarpetę na bryczesach, denerwuje mnie ten nacisk i ocieranie rzepu od bryczesów, zawsze skarpetka zwykła i na to bryczesy, długie skarpety jeździeckie noszę tylko w domu  jak mam spodnie do kolana a jest zimno 😀
Ja bym umarła nosząc skarpetę na bryczesach, denerwuje mnie ten nacisk i ocieranie rzepu od bryczesów, zawsze skarpetka zwykła i na to bryczesy, długie skarpety jeździeckie noszę tylko w domu  jak mam spodnie do kolana a jest zimno 😀

Ze trzy razy w życiu zdarzyło mi się zapomnieć podkolanówek do stajni i byłam okropnie nieszczęśliwa, że muszę mieć na nodze zwykłe skarpetki  🤣
Ja bym umarła nosząc skarpetę na bryczesach, denerwuje mnie ten nacisk i ocieranie rzepu od bryczesów, zawsze skarpetka zwykła i na to bryczesy, długie skarpety jeździeckie noszę tylko w domu  jak mam spodnie do kolana a jest zimno 😀


drabcio
, no co ty? Ja już nie mam ani jednych bryczesów z rzepem i w zasadzie jak nie ma rzepu to skarpetki super wchodzą. Nie wiedziałam, że jeszcze robią bryczesy z rzepami.
Z racji niewymiarowej budowy jakbym kupowała te z materiałem na dole to bym musiala je skracać aż po lej 😀
Jedyne takie mam z hv polo ale próbowałam tak ze skarpetka na zewnatrz - doprowadzalo mnie do szalu podwijanie sie 😉
Ze trzy razy w życiu zdarzyło mi się zapomnieć podkolanówek do stajni i byłam okropnie nieszczęśliwa, że muszę mieć na nodze zwykłe skarpetki  🤣


O tak, to ja  😀 do tego miałam stopki. Kocham skarpetki, ale znam też ludzi, którzy wręcz się duszą, kiedy je na sobie mają i wsadzają gołą stopę w but nawet zimą.

Hm, bryczesy na rzep wcale nie są takie zapomniane. Miałam Starty na rzep, teraz mam Pikeur Candela, również z rzepami. Wolę jednak bardziej elastyczne zakończenie.
Ja mam same na rzepy, bo mi się upierdliwie nie chcą zajechać 🤣 Stare ES-y to ogólnie są jakieś nieśmiertelne, choć się akurat cieszę, bo są dla mnie jak druga skóra 🙂 Piekura przebijają wysokim stanem, dużo mi wygodniej w bryczesach z takim. No i ja mam lumpeks z bryczesami w mieście, więc jak kupuje za 30zł z metką/w stanie idealnym, to nie narzekam na rzepy 😁

Btw. czy ma ktoś ES-y z silikonem? Bo czaje się na silikonowe bryczki, Piekur kusi ceną młodzieżowych, ale kurka, ten stan mają niski i tak sobie mi się je nosi, jak mam już wydać więcej, to chyba na coś bardziej idealnego.
keirashara, Piekeur nie ma niskiego stanu, tj ma różny stan w różnych modelach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się