UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Wieeelki plus dla kierowca! Natychmiastowa wysyłka siodła, możliwość przymiarki. Prawie od razu po zadaniu pytania kontakt.
Też plus dla agata* - kontakt taki sobie, ale są wakacje a przesyłka ok, wszystko jak w opisie a płatne przelewem z góry.

edit: pogrubienie
Ogromnie zasłużony plusik dla Wigorrr. Błyskawiczna wysyłka, czaprak i owijki w stanie zgodnym z opisem. POLECAM!!!  😅
ed
karolciaequilano   marzenia się spełniają
02 sierpnia 2017 21:08
Plus dla MAJER 🙂 błyskawiczna wysyłka, miły kontakt i towar zgodny z opisem
Plus dla Mehari, sprawnie i szybko 🙂 Polecam!  :kwiatek:
Duży plus dla wenka2015 - sprawna wysyłka, dobra cena i szybki kontakt.  :kwiatek:
I ogromny plus dla Al.Legro jako sprzedającej 🙂  :kwiatek:
deborah   koń by się uśmiał...
09 sierpnia 2017 11:00
czy ktoś kupował siodło od forumowej OK.  ?
deborah, chyba xxagaxx, ale głowy nie dam.
deborah a udało ci sie wogóle z nia/nim skontaktować ??? jak próbowałam kilkakrotnie nigdy nie dostałam żadnej odpowiedzi  😲
czy ktoś kupował siodło od forumowej OK.   ?



Ja kupowałam, zadowolona jestem, szybka przesyłka, kontakt aktywny, siodło jak w opisie - zakochana w nim jestem 😉 Ja polecam!
plus dla Madzia5333 jako sprzedającej 🙂 bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem
Plusik dla pikabu. Uczciwa rezerwacja, świetny stan czapraka. Po za tym to naprawdę pogodna, miła dziewczyna 🙂
Polecam BaŚ jako sprzedającą - szybka wysyłka, przedmiot zgodny z opisem z ogłoszenia 🙂
Polecam Martva jako sprzedająca 😉  :kwiatek:
Wielki plus dla Effa90 jako sprzedającej. Po zawirowaniach z przelewem (moja wina) wysyłka błyskawiczna! No i świetny kontakt cały czas.
Bardzo duży plus dla sprzedającej agusia1221
Białe owijki przyszły białe, wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Super kontakt  😉
+ dla Milku2000 jako kupującej
Zdecydowanie polecam kingston94 wszystko szybko, sprawnie, produkt zgodny z opisem 🙂
Chciałam dodać wielkie plusy dla:

bera7 kontakt super, wysyłka szybka, zakupiona rzecz jak najbardziej zgoda z opisem!
Julionator tak samo, wszystko się zgadza, kontakt super, wysyłka też w super tempie
Jordan kontakt średni, ale wszystko się zgadza. Przesyłka dotarła tak jak się umówiłyśmy. Siodło w stanie lepszym nawet niż przypuszczałam, jestem zachwycona  :kwiatek:
Plus dla nerisa. Naczółek jak w opisie, błyskawiczny kontakt i bardzo szybka wysyłka.
Ollala🙂, polecam serdecznie. Decyzja, wpłata, informacja - oby wszyscy re-voltowicze tak robili zakupy 🙂.
czy ktoś kupował siodło od forumowej OK.   ?

chociażby TY  😁 😂

deborah, chyba xxagaxx, ale głowy nie dam.

Zgadza się, i to nie jedno  😎


[quote author=deborah link=topic=5422.msg2703398#msg2703398 date=1502272855]
czy ktoś kupował siodło od forumowej OK.   ?



Ja kupowałam, zadowolona jestem, szybka przesyłka, kontakt aktywny, siodło jak w opisie - zakochana w nim jestem 😉 Ja polecam!
[/quote]

Bardzo dziękuję za wstawienie się za mną  :kwiatek: i super że siodło się spisuje!

deborah a udało ci sie wogóle z nia/nim skontaktować ??? jak próbowałam kilkakrotnie nigdy nie dostałam żadnej odpowiedzi  😲


No to jest niemożliwe. Zawsze odpisuję na wiadomości, ignoruję tylko całkowicie niepoważne typu: "jaki rozmiar?" bez informacji o którą rzecz chodzi, czy choćby "hej" na początku.  😵
OK tak sie składa ze przez ostatnie pół roku próbowałam dowiedzieć sie dwa razy o siodła jakie wystawiłaś/łeś na ogłoszeniach re-volty, zawsze pisze o które siodło chodzi bo wiem ze wystawiasz ich kilka, niestety odpowiedzi nie doczekałam sie ani w pierwszym ani w drugim przypadku, następnego razu nie będzie, skoro sprzedający olewa potencjalnych kupujących.
czy ktoś kupował siodło od forumowej OK.   ?



sprzęt od forumowej OK ma pół naszej stajni, oprócz siodeł jeszcze puśliska, napiersniki. 
Ja brałam łącznie już 3 siodla.
OK tak sie składa ze przez ostatnie pół roku próbowałam dowiedzieć sie dwa razy o siodła jakie wystawiłaś/łeś na ogłoszeniach re-volty, zawsze pisze o które siodło chodzi bo wiem ze wystawiasz ich kilka, niestety odpowiedzi nie doczekałam sie ani w pierwszym ani w drugim przypadku, następnego razu nie będzie, skoro sprzedający olewa potencjalnych kupujących.


blucha, tak się składa, że przez ostatnie pół roku a nawet rok nie dostałam od Ciebie ani jednego pw, nie bez powodu w ogłoszeniu sugeruję kontakt mailowy lub telefoniczny. Maila z adresu, który podajesz w ogłoszeniach też żadnego nie mam w skrzynce. Widocznie nie jest nam pisana współpraca  😁  :kwiatek:
Pisałam z OK. w sprawie siodła tutaj i nie było żadnego problemu, kontakt był błyskawiczny. 
Duży plus dla Baś - świetny kontakt, ekspresowa wysyłka, wszystko zgodne z opisem.
I plus dla olq jako kupującej - bardzo polecam 🙂

Co do OK. wiele razy z nią pisałam na re-volcie i nie dość, że szybko odpisuje to jest bardzo pomocna i kontaktowa. Może tamtej jednej koleżance wpadały maile do spamu? Albo był jakiś problem z dostarczeniem wiadomości?
Moon   #kulistyzajebisty
05 września 2017 17:56
Transakcje z OK. Polecam i ja - bardzo szybkie wysyłki (i to mnie aż było głupio że odsyłka niepasującego siodła przeciągnęła się o weekend x.x) dobry kontakt i no i można liczyć na pomoc jak się nie jest zdecydowanym 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się