konie małopolskie

montana
Dziękuje! A młoda śliczna 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
23 czerwca 2017 17:58
galopada_   małoPolskie ;)
24 czerwca 2017 11:14
i nasze dziewczyny z Klikowej. Jedna obita w transporcie bo hamowanie z górki ją pokonało, drugą zamurowało w korytarzu i głównie stała  😂  ale ogólnie na plus, muszą jeszcze gdzieś pojechać się lepiej pokazać  😁

Dolina Snów (Justus - Druzja po Baryt) V miejsce w klasie klaczy rocznych






Jesienna Zorza (Sentender - Jurata po Przedświt XIII-4) IV miejsce w klasie klaczy 2 letnich






i dwulatki po Justusie z matek po Jasny Poranek

Mer (Justus - Milky Way po Jasny Poranek)

[img]https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19420446_1485486798197836_2160726812050985297_n.jpg?oh=fc53b1db0ab2168f6dcc5c3ab2ff4ec0&oe=59CFD442[/img]

Mister (Justus - Miami Vice po Jasny Poranek)






Ostatnie zdjęcia ogromne!

poprawiam. nie wiem czemu wyszły takie wielkie, wrzucałam z fb.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
25 czerwca 2017 22:31
Mister  😍 😍
galopada_, Dolina Snów i Mister są przepiękne! 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
26 czerwca 2017 07:09
Constantia, taki niedomalowany Brysio trochę 😁
kare_szczescie, :kwiatek:

Nie dodałam, że Zocha (Jesienna Zorza) jest aktualnie wielkości przeciętnego trzylatka. 😁 także jest dość nieposkładana chwilowo  😁

i jeszcze dwa Bekasy:

Dżentelmen (Justus - Przedświt XIII-4)



i 2 letnia Merida (Justus - Barok)




galopada_   małoPolskie ;)
27 czerwca 2017 10:25
Dolina Snów (Justus - Druzja po Baryt)
ur.2016



i rodzinne  😍 😜

Wituś taki dorosły!  😍
Ciągle najbardziej mi się podoba.  😜
galopada_   małoPolskie ;)
27 czerwca 2017 10:55
Euphorycznie,  to jest chyba przeznaczenie 😁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 czerwca 2017 11:01
Moje młode też dojrzewa, ale nie tylko fizycznie 😉 Bardzo się poprawiła odkąd ją mam, szczególnie w ciągu ostatnich 2 miesięcy.
Podziwiam te malopolaki z watku, w koncu przedstawie mojego juz dojrzalego 11latka🙂
kivik chwal się chłopakiem częściej  😍  Po jakich rodzicach?

Ja wrzucam mojego, w wyśmienitej kondycji pastwiskowej  😵
W końcu mamy zielone światło i bardzo powoli zaczynamy rozruch.






Moja też małopolka, skończyła 19, ale o emeryturze jeszcze nie myślimy. Pozdrowienia dla wszystkich małopolaków
kivik chwal się chłopakiem częściej  😍  Po jakich rodzicach?


Blondek

Po Banita a matka Prima po Paszkwil. W koncu zaczal wygladac. Nie ma jednak jak trawa🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 czerwca 2017 15:23
kivik, Twój chłopak to półbrat mojego  😀
A moje siwe cieszy się luzackim życiem, wychodzi na pastwiska, od czasu do czasu popracuje pod siodłem 🙂 Także sielskie anielskie życie 🙂
Z resztą jego córka ma już skończone 3 lata i jesienią trzeba się powoli brać za pannicę 😉
Mozii, piekny Twoj chlopak🙂 no i rodzina🙂
galopada_   małoPolskie ;)
06 lipca 2017 12:26
Cześć🙂 Czy ktoś coś wie o stadninie w Leszczawie Dolnej (podkarpacie)? Jakoś ciężko mi cokolwiek znaleźć. Szczególnie interesuje mnie ogier Europ i jego potomstwo🙂
Małopolaczkowa fura 😍 10-latek, od 2 lat w solidnym treningu ujeżdżeniowym
https://www.bazakoni.pl/duszek-portret-druza





Pursat   Абсолют чистой крови
05 września 2017 11:53
W kogo on się wdał? 😀 Rodzinny, kolorowy zawrót głowy.  😁
Pursat, on jest chyba podrzucony 👀 A tak serio to jako 3 latek miał mega dużo siwych włosów latem (nadal mu wyłażą, wydaje mi się, że on jest w sumie w siwiźnie) i śmiałam się z kujką, że jak wyjdą mu łaty (nie lubię srokaczy) to go sprzedam 😀
No ojca to nie miał jakiegoś wybitnego 🙄 A się udał 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
05 września 2017 17:37
Koń przecudowny, ale w życiu bym nie obstawiła, że on po takiej maści rodzicach. 😀 Swoją droga sam ma świetne umaszczenie z tą maleńką strzałką na ryjku.  😍
Pursat, dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć :kwiatek: Ja zawsze chciałam malowańca (skarpety, szeroka łysina itp.) a tu taki cały czorny z jakąś skromną strzałeczką 🙂
Ale głowę ma zgrabną i dobrze się prezentuje

galopada_   małoPolskie ;)
28 grudnia 2017 08:57
Czy ktoś z re-voltowiczów kojarzy ogiera Barnaba [Emir-Baryłka] i potomstwo po nim? Jakie jest? A może wiecie jakie były przyczyny przedwczesnego padnięcia Barnaby i jego ojca Emira? Będę wdzięczna za wszelkie info  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
03 lutego 2018 09:51
Pavla, ja mam syna Barnaby, a znam jeszcze 3 konie po nim. Dwie klacze sprzedane jako źrebaki, nie wiem co się z nimi dzieje aktualnie. Ogier Jafar (Barnaba - Jurata po Przedświt XIII-4) ma licencję, jest w rękach prywatnych - duży (178?), ramowy, ruchowy ze świetną głową.

Mój też taki duży, fajny ruchowo, super do pracy 😉







Jafar jako 3 latek
Pavla, mam klaczkę po Barnabie, ale sp niestety. Z tego co mi wiadomo Emir padł na boreliozę, a Barnabie pękła tchawica.
galopada_   małoPolskie ;)
07 lutego 2018 11:43
Parę razy byłam pytana tu i na pw co u Jutlandii, to mogę wpaść z rudym newsem 😉



Witam wszystkich. przychodzę tu z zapytaniem o ogiera małopolskiego Split 🙂    czy  jest tu może ktoś kto zna konia osobiście ?🙂  mogłabym dostać jakieś jego fotki ?🙂  info o osiągnięciach itp ?🙂    z góry dziękuję bardzo  za odp 🙂
montana   małopolskie
20 marca 2018 10:31
SPLIT ( Cynik xx - Sari ) ?
aktualnie miałby 28 lat, miał licencje w małych koniach, żadnych osiągnięć


Czy jest jakiś inny ?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się