Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

galopada zdecydowanie bez make-upu! Myślę, że w Twoim wypadku - jeśli już - to taki make-up no-makeup. Szkoda zakrywać naturalne piękno 🙂

wilczyk, oniemiałam. Jak nie lubię kobiet w krótkich włosach, tak... oniemiałam  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 września 2017 08:26
wilczyk   😍 szkoda, że źle się w nich czujesz, bo wyglądasz zjawiskowo!  😍 No i pewnie w końcu nie przeszkadzają w pływaniu..  😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 września 2017 09:11
Galopada zdecydowanie bez 🙂
Inna sprawa, że makijaż na drugiej fotce jest mega mocny (i on sam osobiście średnio mi się podoba, zwłaszcza brwi)... Jeżeli ktoś chce się malować to istnieją też wersje pośrednie albo tak jak mówi Meise,, udające, że ich nie ma 😉
No ale tak jak mówicie, Galopadzie makijaż absolutnie nie jest potrzebny.
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 września 2017 10:49
makijaż powinien wydobywać piękno i zakrywać drobne niedoskonałości a nie być maską. Szkoda, że ktoś zrobił Galopadzie maskę, bo w ogóle nie jest potrzebna!! Za ciemno, za dużo, za plastikowo. Mógłby być i mocny, ale dopasowany do twarzy 😀
Ale zazdroszczę niesamowicie urody, no-makeup najlepszy. Sama ostatnio praktykuję ciągle (ograniczam się do lekkich brzwi i tuszu) ale u mnie to tak pięknie nie wygląda :P
natomiast fryzjerka zakręciła mi trwałą na papiloty więc nie mam bujnych loków ale nie mam też prostych drutów - jestem zachwycona!! Są uniesione, układają się i gdzieś-tam delikatnie zawijają <3 jutro muszę jakoś cywilizowanie wyglądać to może cyknę fotę 😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 września 2017 11:44
Smariti pokazuj koniecznie  😀
Ja tez ostatnio poszalalam z wieczorowym makeupem...
Ale kobiety po 30stce musza sie nieco bardziej przytapetowac niz taka piekna Galopada 🙂😉)
faith, ślicznie z tymi czerwonymi ustami 🙂
makijaż powinien wydobywać piękno i zakrywać drobne niedoskonałości a nie być maską. Szkoda, że ktoś zrobił Galopadzie maskę, bo w ogóle nie jest potrzebna!! Za ciemno, za dużo, za plastikowo. Mógłby być i mocny, ale dopasowany do twarzy 😀
Ale zazdroszczę niesamowicie urody, no-makeup najlepszy. Sama ostatnio praktykuję ciągle (ograniczam się do lekkich brzwi i tuszu) ale u mnie to tak pięknie nie wygląda :P
natomiast fryzjerka zakręciła mi trwałą na papiloty więc nie mam bujnych loków ale nie mam też prostych drutów - jestem zachwycona!! Są uniesione, układają się i gdzieś-tam delikatnie zawijają <3 jutro muszę jakoś cywilizowanie wyglądać to może cyknę fotę 😀
'

A jakie włosy masz naturalnie? Ja jestem całe życie z moich niezadowolona i może taki sposób, jak u Ciebie, będzie dla mnie ratunkiem 😀
galopada jesteś tak piękna naturalnie, że aż żal to przykrywać!
faith widać, że promieniejesz!
smartini też chciałam zapytać o włosy! Uderzam do Ciebie na PW!
Dziekuje dziewczyny  :kwiatek:
Różne kolory włosów już miałam, ale ruda jeszcze nie byłam  😀
pamirowa, w rudych super! Tylko ja bym tam jeszcze fajną grzywkę widziała i by była bomba 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 września 2017 08:08

Ale kobiety po 30stce musza sie nieco bardziej przytapetowac niz taka piekna Galopada 🙂😉)


Chyba nie wszystkie.
Ale kobiety po 30stce musza sie nieco bardziej przytapetowac niz taka piekna Galopada 🙂😉)


Wcale nie muszą!  🙂

smartini, pokaż włosy 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 września 2017 11:03


oto są, oczywiście jak trzeba zdjęcie zrobić to są jak pół d z za krzaka 😉
generalnie jak pisałam - zmiana jest 'wizualnie' niewielka ale dla mnie to zbawienie. Bo naturalnie mam proste włosy jak od linijki, cienkie, delikatne i klapiące po godzinie funkcjonowania, szybko przetłuszczające się. Generalnie kupa na głowie, czego bym nie robiła. Styling jest dla mnie rozwiązaniem idealnym 😍
Są sztywniejsze, wolniej się przetłuszczają, są bardziej 'tępe' (a nie takie lejące i nijakie) do tego dzięki zakręceniu na dość grube (grubsze znacznie niż wałeczki do trwałej) papiloty silikonowe mają kształt i tu i tam się zawijają.
Na codzień (załączone zdjęcie) myję wieczorem, idę spać z mokrymi, rano odżywka w sprayu do rozczesania i trochę pudru do układania. Jakbym je delikatnie suszyła suszarką z tym_czymś_z_masą_bolców_z_których_wieje to by się mocniej falowały. + Jakiś krem do kręconych włosów też wzmacnia skręt (jeszcze nie miałam czasu dokupić).
W porównaniu do prostych drutów- niebo a ziemia!
faith, skubańcu piękny! Bagażnik i to głęboko! 😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 września 2017 11:21
faith, skubańcu piękny! Bagażnik i to głęboko! 😀


Mądrze prawisz! Pełna zgoda  😉
[quote author=budyń link=topic=28.msg2710416#msg2710416 date=1504641369]
pamirowa, w rudych super! Tylko ja bym tam jeszcze fajną grzywkę widziała i by była bomba 😀
[/quote]

dzięki  :kwiatek: trochę się boję grzywek 😉 Jakiś czas temu chodziła mi grzywka po głowie, ale szczerze się przyznam, że się jednak nie odważyłam 😉 Boję się efektu 😉
Moim zdaniem dobrze byłoby ci w grzywce. Bo masz dość wysokie czoło.  Aby ta grzywka to tylko nie taka "od linijki" jak były/są modne. Gdyby to były takie wygryzione pojedyncze pasma grzywkopodobne, to moim zdaniem byłoby super fajnie. Tyle, że to wiadomo...ryzyko. Bo jak zetniesz i się nie spodoba to potem długo trzeba czekać na powrót do tego co było.
A tak w ogóle, to dobrze się trzymasz!  😀  I dobrze ci w rudych.
Dzięki tunrida 🙂 Podumam w takim razie jeszcze nad tą grzywką  😀 Takiej od linijki nie chciała bym mieć w życiu 😉 Co jakiś czas zastanawiam się właśnie nad taką jakąś na boku, żeby zasłonić wysokie czoło, bo to moja zmora  😀
Kiedy spotykasz się z facetem, który dwa miesiące temu zostawił Cię w klubie bez słowa, musisz wyglądać i czuć się jak milion dolarów  😜



Oczywiście potrafie wystroić w kiecki itp, ale chciałam, żeby było z klasą... niech wie co stracił  😀iabeł:
faith, jak dla mnie to nie taka mocna tapeta, wyglada bardzo dobrze! 😀
pamirowa, chyba odkryłaś swój kolor, super!
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
06 września 2017 22:53
Kolebka, offtopowo, ale co Cie sklonilo zeby w ogole jeszcze kiedykolwiek sie z nim spotkac po tamtej sytuacji?
Scottie   Cicha obserwatorka
07 września 2017 07:05
Kolebka, offtopowo, ale co Cie sklonilo zeby w ogole jeszcze kiedykolwiek sie z nim spotkac po tamtej sytuacji?


Dokładnie o tym samym pomyślałam...

Poza tym kolebka, nie obciągaj tak tej bluzki- mam wrażenie, że Ci trochę zaburza proporcje. A poza tym super 😀
Teraz to już po czasie, ale rownież pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to rzeczywiście, bluzkę do środka spodni bym dała 🙂
Efekt sobotniej nudy 😉

fatih śliczny make-up, kompletnie w moim stylu, uwielbiam. Bardzo Ci pasuje!!  😀

a ja się wrzucam z chłopem, bo dobrze wyszłam na zdjęciu  😁 i trochę słoneczka na tę potworną, jesienną pogodę  💃
Dzięki za sugestie, do spodni nie chciałam dawać bo nie miałam ładnego paska  😡  A inaczej spodnie mi lecą z tyłka, jak w sumie większość spodni ktorych nie kupowałam w tym roku  😂

🚫
A czemu się spotkałam - chciałam zamknąć tę sytuację, inicjatywa spotkania wyszła od niego... Po prostu wyjaśnić i zamknąć - i udało się 😉 Nie wiem czy będe miała z gościem kontakt, ale wiem teraz o co chodziło tamtej nocy.
Absolutnie go nie bronię, ale po prostu wiem.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
11 września 2017 22:39
kolebka, zdradzisz o co mu chodzilo wtedy? ;>
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się