produkty ANKY

Azuryt, Turkus i Copper zarabiste 🙂😉)
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 sierpnia 2017 12:27
tulipan no ja to w ogóle lubię monochromatyczne kolory na koniach,  ale nie mogę znaleźć czapraka w kolorze kucyka. Zwłaszcza, że on zmienia trochę odcień co jakiś czas.
Dlatego mi się czerń na nim widzi bo będzie elegancko, a brokat podbije brąz jego maści  🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 sierpnia 2017 13:32
A mi się nic nie podoba  🙁 czarny z brokatem ewentualnie, ale mam już czarny świecący i ten obecny jakoś do mnie nie woła.


Kurczę mam podobne odczucia 🙁 tzn. Czarny kusi, ale złoty brokat do mnie średnio gada, niebieskosci fajne, ale czy potrzebna mi kolejna szmata w tym odcieniu? 🙁
Ja mam to samo 🤣 Zastanawia mnie ruby. Od dawna szukam fajnego bordo.
anil22, - brąz karych wygląda super. Serio serio 😉 Mam 4 brązowe czapraki na swojego, a drugi mamut pięknie w beżu wygląda.

Ja bym najchętniej wszystkie brokaty wykupiła, idealne pod maść mojego 😍 Granite i wood będą moje, oj będą... kiedy to wchodzi do sklepów?  👀
A ja bym turkusu na karego nie założyła, kwestia gustu. Ja uwielbiam brązy i beże, na każdej maści  😉


Przybij piątkę, dla mnie turkus będzie top na siwka, niezły na gniadego, na kasztana bez jaj, ale na karego albo skarego porażka 😁 Za to czarne konie w brązach czy beżach uwielbiam, mój Karol miał głównie takie szmatki.

lusia722, obydwa czarne są ładne, chyba ogólnie bardziej srebrny mi z czarnym leży, ale dla mnie ten aktualny to i tak musiszmieć, bo poprzedni był jeszcze w brzydkim pikowaniu, a lubię moje konie na czarno.
Na Twoim kucu copper będzie petardą ale i wood na wypasie.

tulipan, keirashara, może i już za miesiąc sklep coś dostaną 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 sierpnia 2017 09:06
O...mój...Boże!!!!  😍 😍 nie wiem jak wy, ale ja jestem zakochana w tym winie i w tym ciemnym niebieskim!  😍 😍
Voila, kolekcja jesienna jeszcze ciepła 🙂



I copper 💘

Ruby wygląda tutaj o wiele ciekawiej.

Quanta, czy brokat w czarnym jest rzeczywiście złoty? Ooteman pisze "a copper coloured, glittering glow" i miałam nadzieję na miedziany, taki jak w Ebony.
Granite to bardzo ciemny brąz? Podoba mi się 🙂
Czy do granite dobiorę gdzieś inne owijki niż kolekcyjne? Te dżety są okropne :/ Zastanawiam się, czy eskadrony darkbasalt mi przypadkiem nie przypasują do niego. Znowu owijki do wood wydają się dużo jaśniejsze niż sam czaprak... quantanamera, mogę spytać, jak na żywo to wygląda? Copper też jest cudny i szczerze mówiąc mam dylemat, który z brokatów zakupić najpierw dla mojego prawie karego futrzaka, bo na wszystkie mnie nie stać niestety 🤣
Granite jest jest czarny. Tam nie ma żadnej nutki ciemnego brązu - dlatego wcześniej pisałam, że fanki blacka powinny poczekać 😉 Brokat ma miedziany, taki w kolorze copper z tej kolekcji, czyli nieco bardziej złoty niż pomarańczowy brokat w ebony.
keirashara, możesz brać dowolne czarne bandaże i będą pasować idealnie. Mi też się te dżety nie podobają specjalnie, ale mało je na szczęście widać - i nie są błyszczące, tylko miedziane bez blinga, więc ja po przemyśleniu zgarnę je sobie do czapraka.

Kantar są cudowne - ruby to pełen odlot, nie mogę się doczekać zdjęć w słońcu na konikach 🙂

Też miałam wątpliwości, czy wszystkie kolory owijek trafiły w pady, szczególnie ruby - ale finalnie udały się producentowi ton w ton.

Mam tymczasem fotki robione komórczakiem pod dachem, zaraz je wrzucę w wątku. W tej kolekcji jest mnóstwo hitów - graphite, copper, ruby, azurite, (klon heraldic blue, Anky będzie robić klony szczególnie hiciarskich kolorów), wood, pomarańczowa (i na finalnych padach wpadająca ciut w czerwień) lava, turkusowy też fajny.
Dwie zupełnie nie związane z końmi osoby dziś im na widok padów powiedziały: kurczę, jakie ładne kolory 🤣

Copper będzie szał na karym  😍
Mam trochę fotek, ale przy tej burej i deszczowej pogodzie brązy, czernie i niebieskie zrobię później, bo w ogóle nie podobne do niczego.

Primo - ruuuby! Zdecydowanie nie jest to żadne zdechłe bordo. Przypomina trochę cherry red Euro-Stara, ale wpada w czerwień, a nie róż. Piękne.
Drugie foto od producenta:





Copper - odcień dobry, ale na zdjęciu pad może się wydawać jasny, a to dość ciemny "pełny" kolor, jak pomieszanie masła orzechowego z nutellą 😉 Genialny i idealnie pasują do niego kalosze Glitter Bronze BR.





Turkus:



I lava:



Ja biore Ruby będzie coś innego w naszej garderobie( ja i kon nie mamy zadnej rzeczy w odcieniach czerwieni)
Quanta, a kantary znów mają podszycie brokatowe?

EDIT: Na Ooteman widzę, że Ruby jest. I o ile ZAWSZE twierdziłam, że kantary to są do szmacenia, a nie bycia ładnymi, to on mnie tak bardzo zauracza...
Copper dla mnie szalowy, Ruby tez, ale chyba nie dla gniadego?
faith, może to zdjęcie Cię przekona (zdjęcie juliadny):

No wlasnie nieszczegolnie 😉 a to jest ruby wlasnie?

Tak, to stare ruby.
quantanamera, czy brokat w Wood to takie ogromne kropki jak w wiosennej kolekcji czy delikatny jak np w ebony?
Ruby przepiękny
Livia   ...z innego świata
07 września 2017 19:44
Ten Ruby na pierwszym zdjęciu quanty wygląda pięknie - ciekawe, które fotki przekłamują, katalogowe czy to 😉
Jutro sprawdzę 😉 dziś dotarła paka, ale ja nie dotarłam do niej  🙁
Z tymi zdjęciami to zawsze jest problem, mi osobiście nie udało się złapać prawdziwego odcienia żadnej z moich anek.
Z tymi zdjeciami to zawsze jest problem, mi osobiscie nie udało sie zlapac prawdziwego odcienia zadnej z moich anek


Off top - to się nazywa balans bieli w fotografii. W zależności od temperatury barwy światła aparat w różny sposób rejestruje kolor. I tak np w świetle jarzeniowym biały jest niebieski, a w świetle żarówki żółty. Balansem koryguje się barwę tak aby białe było białe i wtedy kolory powinny mieć rzeczywisty odcień. Inna kwestia, że nawet jeśli aparat prawidłowo zarejestruje kolor, to aby odbiorca też to widział "prawidłowo" musi być dodatkowo odpowiednio skalibrowany ekran lub wyświetlacz na którym się je ogląda  😉 Mało kto ma prawidłowo ustawione oba parametry :p Nawet wśród zawodowych fotografów. I dlatego na różnych aparatach i różnych ekranach to samo zdjęcie może mieć inne kolory. I stad zawsze zamieszanie z kolorami
Moon   #kulistyzajebisty
08 września 2017 07:48
faith, łączę się z Tobą w bólu gniadego :P - Pokochałam miłością wielką stypowe i stonowane odcienie bordo, tyle że one wyglądają przepięknie na wszystkim co jest skarogniane/kare/siwe czy nawet kasztanowate. No ni diabła nie chcą w tym wyglądać gniade gnidki 🙁 Zastanawiam się natomiast nad Copper'em, jakby wyglądał, w połączeniu z ciemnobrązowym siodłem na ten przykład 😉
Ja tez rozkminiam coppera ;P
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 września 2017 09:24
Mi Cooper zdecydowanie pasuje na kare, skare i takie bardzo ciemno gniade.
Ten czarny i brąz  💘
Bardzo mi się podoba ten copper. I pięknie by pewnie wyglądał na moich babach, bo jedna ciemno gniada, ale z miedzianym połyskiem, a druga jasno ruda z ciemno miedzianą grzywą...
W związku z tym poszłam sobie popatrzeć na piscinę kupioną na wiosnę i już mi przeszło. Moje ścierki do podłogi wyglądają zwykle lepiej. Jak to ładnie działa  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się