Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 września 2017 22:50
pani myk, jacy podobni. Ale Hel dorosła, i ile ma włosów! <3
ash   Sukces jest koloru blond....
09 września 2017 12:26
szafirowa, jak to do żłobka? Serio? Odetchniesz troche wreszcie
Lotnaa   I'm lovin it! :)
09 września 2017 12:58
pani myk, ale Ci dzieciaczki urosły! Świetna parka 🙂
Lotnaa trochę wyrośli rzeczywiście - da się z nimi w tej chwili żyć, relacje im się poprawiły odrobinę więc na prawdę spoko 🙂
Maleństwo no włochata i wiecznie potargana bo nie cierpi spinek i gumek, i w sumie rozumiem 😉 umówiłyśmy że jak nie chce zupełnie krótkich to chociaż do przedszkola będę jej związywać i na to się zgodziła 😁
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
09 września 2017 18:21
ash, robimy probe, nowy kameralny zlobek w okolicy otworzyli (czyli jedyne 18 km 😁 ). Niania mi zaczela mi tak w kulki leciec, ze musze na szybko cos ogarnac, bo sama z nimi nie mam szans nic zrobic, chocby zwierzakow ogarnac. No i nudza sie pendraki w domu strasznie jak pogoda taka masakryczna jak ostatnio. Zobaczymy czy to sie w ogole uda.
pani myk Pucia mamy i uwielbiamy. Dziekuje za inne typy. Cos popatrze. Akurat jestem we Wrocku i mam pod nosem ksiegarnie itd, wiec cos poszukam.

Lotnaa Paulina omijala rowerek wlasciwie przez pol roku. Potem wsiadla z wielka laska pare razy, a jak ktoregos dnia zaskoczyla, to nie zsiada. W sumie u nas lepiej dzialal Bobby Car, ale tez bez szalu.

A propos rzekomej ulomnosci mojego dziecka zarzucanego przez przedszkolanki, tzn. braku zainteresowania puzzlami. O temacie dowiedzieli sie dziadkowie i pojechali specjalnie po puzzle dla wnusi i co? Dziecko bez wiekszego zastanowienia ulozylo 10 elementow  😵 Tzn. w przedszkolu narzekali, ze nie moze 2 ulozyc  😂 Ja naprawde tego nie ogarniam!

szafirowa Go for it! Jak zlobek cie uratuje i dzieci sie nudza, to  dzialaj.
dea   primum non nocere
09 września 2017 21:51
Pandurska moja trzylatka układa 25-30 sama, a na dwuelementowych od dziadka - poległa 😁, nie pojęła idei. Dziś jej tłumaczyłam, zobaczę czy zaskoczy. Może to podobny problem. Jeszcze jedne mamy takie beznadziejne - nie trzymają się po dopasowaniu, więc trzeba mieć pięć rąk, żeby trzymać je w kupie. Pożyczała moje ręce, sama nie była w stanie tego sklecić, a jest bardzo puzzlolubna. Jeszcze w te durne kucyki, więc raz ułożyła i hmmm... zgubiły się 😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 września 2017 04:49
kasiulkaa25,  pisze pw.

szafirowa,  szał.  Chyba będziesz miała nadmiar czasu wolnego i oszalejesz że szczęścia😉
ash   Sukces jest koloru blond....
10 września 2017 10:51
bera7, obawiam się, ze Szafirowa znajdzie sobie sporo zajęć przy koniach.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 września 2017 10:58
ash, obawiam się, że kto jak kto, Al bera7 o tym wie doskonale 😀
Z szafirowa, jesteśmy zwykle dość na bieżąco na telefonie. Skoro ogarniała 6 koni i trójkę dzieci do tej pory i jeszcze miała czas wsiadać na konie to po odjęciu nawet na te kilka godzin dzieciaków aż dziwnie pewnie będzie.
Ja mam tylko jedno i już ogarnięte, ale jak pójdzie na kilka godzin do sąsiadki to uwinę się z obowiązkami szybko i czasem się zastanawiam jak spożytkować wolny czas. Jednego dnia można ogarnąć dom, innego wypucować sprzęt koński zalegający itp. Im człowiek ma więcej na głowie tym lepsza organizacja.
Pozdrawiamy niedzielnie z młodszą 😀



RaDag  😍 ale sliczna!
Co robią bursztyny? Coś z zębami, dobrze kojarzę?

kot, uwielbiam Cię czytać!!! Mam nadzieje ze z Nelka stworzymy taka sama zgrana drużynę 🙂
RaDag, ale śliczności!


27 tydz. skończony  :jogin:
4ty dzień uwiązana znów do pompy inf. ale walczymy z napieciami brzucha. :jogin:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 września 2017 19:12
RaDag, ale cudo!

kenna, brawo Wy! Co to jest pompa inf.?
kenna brawo!!! 😅 za 10 tygodni zaczniesz biegać po schodach! 😀
dea   primum non nocere
10 września 2017 19:35
Pompa infuzyjna, do ciągłego dozowania leków. Ja tradycyjnie po cichu, ale też ściskam kciuki, kenna.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
10 września 2017 20:40
Taaa... zlobek. Oba z katarem (hgw skad...), spac nie moga. Aktualnie czuje sie jak wrak czlowieka.
Tyle w temacie mojego ogarniania...
Szafirowa taki okres, moja pochodziła całe dwa dni...  🙄 Dziś objeździłam trzy apteki za plastrami aromatycznymi bo już nam się skończyły i nie dostałam, farmaceutki mówią, że plaga jakaś. W każdym razie zdrówka życzę i przespanych nocny  😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
10 września 2017 22:04
Co to za plastry?

Zdrówka dla dzieciaków, ja juz tez trzęsę nogami na mysl o katarze  🤔

kenna trzymaj sie!

RaDag
Ale Ona piekna! Kiedys wyrosnie na przesliczna kobiete 💘

My "kryzys" spaniowy mamy w polowie zażegnany. Tzn Groch spi ciagiem od 20 do 2 w nocy. A potem to loteria. Dzis akurat spoko. Miedzy 2 a 7 obudzil sie tylko raz. Ale wczoraj 6 razy...  🤔wirek: I nie mamy pojecia o co chodzi. Czy za zimno, czy za cieplo, czy cos boli, czy glodny, czy pielucha..,  👀 On nie placze, jedynie nawoluje. Czesto jak przeczekamy to zasnie, ale sa momenty ze krzyczy powaznie glosno i z wielka zloscia. I wtedy juz nie ma wyjscia, trzeba wstac. I potem sie okazuje ze o 3.15 chcial sie pousmiechac i pomruczec do nas jak go trzymamy za reke 😉

Julie
A jak Ty tam sie kulasz?
RaDag - piękna Dziewczynka 🙂
kenna -świetnie, oby do kolejnego skończonego!
kenna, Super! 😅 Zaciskaj nóżki! 😉

KaNie, No przecudny ten Groszek! 😍
Gab też tak miał. Nie płakał, ale bywało że w nocy wołał i zarządzał, żeby nie spać, tylko się cieszyć. 😁 😵

Kulam się ledwo. Bardziej czołgam.
Tak mnie nawalają biodra, że nie mogę spać.
Dostaję zadyszki po zrobieniu kanapki, przedwczoraj smażyłam naleśniki na siedząco i muszę ostatnio prosić Adama, żeby odprowadził mnie z Gabrysiem na oddalony o 200m od domu plac zabaw, bo nie jestem w stanie iść.  Wieszam się na nim i mnie ciągnie. 😀
A poza tym spoko. Szyjka niby zgładzona, ale rozwarcie na 0,5 cm i główka Ignacego wysoko. Nie wiem ile waży, idę na prywatną kontrol za kilka dni.
Walyzki spakowane, ale jeszcze chwilę pewnie Ignacy posiedzi.
Stwierdziłam, że nie rodzę do piątku, bo mam w piątek uzupełnienie rzęs. No chyba, że po południu.
Ale data mi się nie podoba. Ładniej by było 17.09.2017. Ale znowuż to jeszcze znak panny, a jakoś tak kijowo, żeby chłopak był spod znaku panny (nie wierzę w horoskopy, tylko po prostu jakoś głupio to brzmi). Więc po 22.09 rodzę.
23 albo 28 mi się podoba.
To tak w ramach głupawki przedporodowej. Nie śpię, więc mam omamy i halucynacje chyba. 😀
Julie
Wspolczuje, ta koncowka jest najgorsza. Ja na koncu wzbudzalam sensacje wsród sasiadow, bo bylam kulawa jak nie wiem przez rwe kulszowa, ale zapylalam z psem codziennie po lesie, bo chcialam urodzic. Mysle ze nawet moj pies sie wstydzil ze mna wychodzic...  🥂
Moj chłop jest z 13 wrzesnia i jest panna. I uwazam ze to dla faceta super znak zodiaku. No ale wiadomo ja nieobiektywna , bo od kilku lat po uszy zakochana 😉
Mnie sie podobaly daty w kwietniu, nie chcialam w maju. A jest maj 😉
Juz na 100% Ignaś (mam Ignasia w rodzinie, super chłopczyk  tak btw 💘 )?
Swoja droga wiesz ze Groch byl na Woodstocku? 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
11 września 2017 11:02
Julie, współczuje tych bioder! Miałam to samo na końcówce i jeszcze okropną zgagę wiec ogólnie spania nie było! Kciuki 🙂

kenna, cały czas mocno trzymam za Was kciuki!

U nas mega przełom, moje dziecko domaga się jazdy konnej. Wczoraj obleciał oba nasze konie i jeszcze stajennego kucyka! Nie wiem czy sie cieszyć czy płakać!
Dzięki dziewczyny, jest faktycznie przesłodka, do tego taki całuśny przytulas to nowość  😍

Nie mogę się doczekać na nowe rozpakowania  🏇


RaDag  😍 ale sliczna!
Co robią bursztyny? Coś z zębami, dobrze kojarzę?


Bursztyny rzekomo łagodzą ząbkowanie, i ogólnie oczyszczają też. Czy działa- nie wiem, wrosły w klimat niemowlęctwa w moim domu 😉

Szkoda, że przedszkole zabija naszą magię amuletów 😤
Em dostała (od siostry) przepiękny wisiorek z czarnego obsydianu i mimo, że powiesiłam na rzemyku tuż przy szyi, zabraniają nosić  🙄
Argumentacji, że kolczyki są bezpieczniejsze nigdy nie pojmę  👀
maleństwo, ????!🙂


P.s. Za kciuki dziękujemy, prosimy o jeszcze (kenna+jeremik)
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 września 2017 16:37
kenna, co ja, o ja? Pytałam tylko o pompę, już mi dea wyjaśniła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się