PSY

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
10 września 2017 05:26
smartini raz jeszcze GRATKI!!! jest boski  😍 😍 😍
smartini, gratulowałam na insta, ale tu też! Gratsy! zostaje imię Chorizo? 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 września 2017 13:16
Dzięki dziewczyny ^ ^
Tak, zostaje Chorizo. Było kilka opcji spożywczych ale ostatecznie to jakoś najlepiej pasuje. Będzie mała kiełbaska 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 września 2017 13:35
Ja mam na stanie Parówkę 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
10 września 2017 15:51
lusia722, W stajni. :P
smartini, cuuudooo! Mogę jakiegoś linka do hodowli? Z chęcią sobie popatrzę na resztę stadka. 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 września 2017 16:04
Właśnie to miało być na stanie, ale nie zauważyłam  autokorekty  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 września 2017 18:21
lusia722, no chorizo daje nam ciekawe pole do popisu w kwestii ksywek :P
emptyline, hodowla to Mystique Regni, mają i www i fejsa 🙂
smartini, gratulacje!
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
11 września 2017 11:20
Czy jest tutaj ktoś kto ma psa z niedoczynnością tarczycy? Mam kilka pytań, bo nasz labrador prawdopodobnie na to choruje a badania mamy w piątek.
Smartini słodziak 😍 Niech zdrowo rośnie!


My za to już totalnie nakręceni na psa. I jak na złość żadnych miotów, a jak jeden znalazłam to była tylko sunia. W niedzielę jedziemy obejrzeć jedną z hodowli (Wojenka  :kwiatek🙂 i chociaż z pieskami się zapoznamy 🙂
smartini gratulacje, to teraz się zacznie  💃 Jaka kariera przed panem kiełbaską?

Różnica między retrieverem a pierwotniakiem czyli całe moje życie na jednym zdjęciu:


a mała Furka rośnie i jest przefantastyczna 😍 za chwilę 6 mc:


Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 września 2017 13:52
smartini, gratsy!

amnestria, cieszę się. Z ciekawostek-oni sprowadzili do Polski pierwszego ACD. To prababka Maliny. Ale oddali ją innemu hodowcy, bo zjadała im corgisie  😁

dziewczynka, na takiego labka miło popatrzeć!
Są mega mili, naprawdę przyjemnie się z nimi rozmawiało. A że to pod Wawą to warto byłoby zobaczyć psiaki 🙂
Smartini, gratki!
Amnestria, powodzenia 😉
Ja na razie mam etap pt "nigdy wiecej psow". Bo mi sie podrozy zachcialo, a nie ma chetnych na hotelowanie 🙂 Przynajmniej nie w kwocie jaka dysponuje :/
smartini   fb & insta: dokłaczone
11 września 2017 14:02
amnestria, Wojenka, honey, dzięki 😀
dziewczynka, standardowe frisbee/agility, w praniu wyjdzie co będzie nam lepiej szło 😉 w ramach dodatków wszystko inne co będzie ciekawe 😉
piękna ta Twoja sucz, dawno takiego fit labka nie widziałam, aż miło popatrzeć!

Pytanie do krakusow - dobry stacjonarny zoologiczny? Czas naa wyprawke a ja jednak wole zmacac zanim kupię :P
smartini - Chyba najlepszy na miejscu to KARUSTEK 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 września 2017 16:42
Karusek jest dobry tylko trzeba wziąć pod uwagę, że jest jednym z droższych. Nie mniej jednak polecam, to sklep naszych znajomych a odkąd przenieśli się do nowego budynku (btw mam go praktycznie przed blokiem  😀) to jest o wiele więcej miejsca i jest w czym w miarę wybierać.
smartini, mam fajne ceramiczne miski z TK Maxx'a, mają też fajne woreczki i etui z Earth Rated.
AtlantykowaPanna, moja suka ma niedoczynność.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 września 2017 23:37
Kilka tygodni temu podpytywałam o whippeta i zdecydowali się 😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 września 2017 07:23
uleska, Kastorkowa, karuska znalazłam w sieci ale nie wiem czemu ubzdurałam sobie, że tylko internetowo i nie ma stacjonarnego, więc dzięki 😀
yegua, TK Maxxa znam i bardzo lubię (jeśli chodzi o właśnie takie graty a nie ciuchy) i na pewno tam wpadnę w pierwszej kolejności ale chciałam mieć sensowny sklep na to, czego w TK nie znajdę ;D Ceramiczne też bym chciała, więc będę szukać 😀iabeł:
lusia722,  jeny jakie rozkoszności!!!
smartini gratulacje🙂

lusia Super!, Pisz dużo na biueżąco bo ja właśnie znowu powróciłam intensywnie do pomysłu whippet zamiast psa z 1 grupy w obawie o to, że tryb życia jaki mogę mieć za parę lat może nie pozwala wystarczająco na taki rozwój z owczarkiem jakki bym sobie zamarzyła i mogę po prostu mieć za mało casu. Whipety pod tym względem więcej wybaczają i to zdecdydowanie moja druga miłość uwielbiam patrzeć jak biegają🙂😉

Ps. Czyżby to była ABracadabra Minori at Majus? Z pyszczka podobna a widziałam, że szukała domu.

Poprawiłam pogrubienie 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 września 2017 08:45
smartini ja nie byłam do końca przekonana czy chart jest dobrym wyborem dla koniarza,  zobaczymy  😀
Magdzior na dzień dzisiejszy pojawił się w stajni kilka razy z racji niekompletnych szczepień i kontuzji właścicielki.
Nie to nie ten szczeniak, to jest pies.
smartini, o jaaa! Ale cudo! 😍 Gratulacje! Czekam na relację z zakupów wyprawki. 😀
smartini ja nie byłam do końca przekonana czy chart jest dobrym wyborem dla koniarza,  zobaczymy  😀




Jak najbardziej. Ja mam whippety od 11 lat i nie wyobrażam sobie innej rasy.
Na zdjęciu Dumka 🙂
Za rok planujemy szczeniaczki. Póki co obserwujemy potencjalnych kandydatów na ojca 🙂







pomyłka
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2017 11:04
elita17, omnomnom piękna! 😍
To jeszcze kilka  🙂





Fta z koniem i portrecik boskie!!! 😍 😍 😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 września 2017 11:13
elita17 no proszę 😍
Mam nadzieję, że Robbiego uda się równie dobrze przysposobić do koni, bo jest członkiem naszego teamu  😜
A moja rodzina zdecydowała się na psa w przyszłym roku 😍, docelowo będzie to pies dla mojej siostrzenicy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się