Facebook -czy ktoś korzysta?

Obawiam się, że to może być trudne i nie wiem, czy FB przewidział taką opcję, bo jednak przy tworzeniu stron cel jest inny - zyskać jak najwięcej ruchu. Mogę poszperać w opcjach i posprawdzac, ale po urlopie, bo nie chcę teraz wchodzić na firmowe konto. Takie ograniczenia możesz mieć w grupach, możesz utworzyc tajną grupę. Tylko wtedy widnieje jako właściciel grupy i nie jestem pewna, czy można tę informację ukryć.
Dzięki za pomoc  :kwiatek:
Na razie udało mi się coś tam po swojemu wymodzić, zobaczę czy mi to będzie funkcjonować, a jak nie, to najwyżej się odezwę. 😉
Zawsze możesz utwożyć nowe konto na inny adres, ale znam przypadki, że FB wymuszał zmiany kont na fanpage
Czy też tak macie, że po wejściu na czyjś fanpage nie pojawiają wam się opisy przy ocenie, tylko same gwiazdki? Widzę, że ktoś ocenił miejsce na jedną gwiazdkę, pod jego postem jest z 50 komentarzy odnoszących się do treści posta, której nie mogę zobaczyć...
Poncioch u mnie się wszystko pojawia więc albo masz jakiś błąd albo ktoś oceniając nie dodał wytłumaczenia i zaczęły lecieć komentarze w których coś napisał albo przeraził się ogólną krytyką i usunął treść, którą wcześniej dodał do oceny 🙂
tajfunowaa, podejrzewam jakiś błąd, bo to nie jest jednostkowy przypadek, mam tak na wszystkich stronach... Załączam screenshota.

Screen za duży.
Poncioch, sprawdziłam tego fanpage i mi się normalnie wyświetla wpis tej Marty 🙁
Dzięki za pomoc  :kwiatek: zgłoszę to jakoś 🙂 (jeszcze nie wiem jak to się robi, ale ogarnę 🙂 )
Poncioch, jeżeli Ci odpowiedzą to będziesz mieć niesamowite szczęście. 🙁 Mnie facebook nie odpowiedział i nie rozwiązał problemu od kilku miesięcy. 🙁 aż dałam sobie spokój. 🙁
Co to za kurna, nad czatem jakieś "FIRMY DLA CIEBIE"?! 😲 Da się to gdzieś wyłączyć?
ashtray mi się to też wczoraj pojawiło ale dziś już nie mam 😀  było denerwujące  😜
U mnie na szczęście też 🙇
To jeszcze mam inne pytanie- czemu nagle zaczęło mi się pojawiać w powiadomieniach, że jedna z moich znajomych zamieściła post? Do tej pory nie dostawałam powiadomień, nie zmieniałam nic w ustawieniach, moją znajomą jest od dawna, mam zaznaczone, że ją obserwuję- tak jak wszystkich znajomych, ale po kiego fejs nagle zaczął mi wysyłać powiadomienia? 🙄 Musiałam ją odobserwować, chociaż nie chcę.
Tak samo mam z kilkoma grupami i fan page'ami. Też dostaję powiadomienia niewiadomo po co i niewiadomo skąd 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
13 września 2017 18:56
ashtray, wydaje mi się, że można to wyłączyć. Wejdź w Ustawienia powiadomień i tam jest taka opcja jak Aktywność bliskich znajomych. Może to o to chodzi?
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 września 2017 20:06
Macie dzisiaj problemy z FB? Każda strona ładuje się godzinę albo wcale, dostaję powiadomienie o nowej wiadomości na fanpage, ale jej nie widzę, znikają moje komentarze po czym pojawiają się znowu, zdublowane. No szlag mnie zaraz trafi :/
Ja mam problemy na telefonie. Wchodzę przez przeglądarkę, bo tak lubię i jestem przyzwyczajona. Cały dzień uparcie mi wysyłali powiadomienia o facebook lite. A teraz w ogóle mi się facebook nie chce załadować ... 👿
Bischa   TAFC Polska :)
22 września 2017 22:29
Czyli nie tylko u mnie, też na telefonie, brak komunikatów, biała strona.
Nikt nie może oznaczyć mojej strony. Sprawdzalam i nigdzie nie mam zaznaczonego, że nie można. Może wiecie o co może chodzić. 🙁
W sensie w poście oznaczyć? Właśnie spróbowałam i normalnie mi wskakuje.
Jak dodają zdjęcia to podobno nie mogą. Słyszałam to od dwóch niezależnych od siebie osób, nie wiem o co może chodzić. 🙁
A dają @ przed wpisaniem nazwy strony? Mi wyskoczyło od razu.
Czy jeżeli usunę kogoś ze znajomych, to automatycznie ja zostanę usunięta z jego grona znajomych i nie będzie już ta osoba widziała moich polubień, komentarzy etc?
Jedyne co może jej się wyświetlać to jak oznaczysz jakiegoś wspólnego znajomego gdzieś no i wszystko co masz dodane na publiczne/znajomi znajomych będzie mogła zobaczyć jak wejdzie na Twój profil
spoko. głównie mi chodziło czy będzie widziała moje polubienia u obcych jej osób, jeżeli to nie ona mnie usunie ze znajomych, a ja ją. rozumiem, że jeżeli ja ją usunę to automatycznie zostanę usunięta ja u niej i już nie będzie widziała moich polubień etc, poza wyjątkami, które wypisałaś. dzięki :kwiatek:
Pytanie takie – czy można zablokować komentowanie na Facebooku? Na stronie? Zdaje mi się, że można zablokować na własnym profilu, ale na stronie nie. A może jednak się da?

---

Ma ktoś może doświadczenia z pokazem slajdów na FB? Wykorzystałam jpg-i w rozmiarze według wskazówek FB (1280 x 720). I się mechacą. Znaczy b. tracą na jakości. Jakieś podpowiedzi? Pomysły? Domysły?
Bischa   TAFC Polska :)
20 stycznia 2018 14:39
Hej, czy jeśli udostępniam jakiś post, ale np ustawiam że nie widzą tego niektórzy znajomi, z różnych powodów, ale te osoby (moi znajomi) lubią tą stronę podobnie jak ja, to mimo blokady w ustawieniach zobaczą udostępniony z niej przeze mnie post?
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 stycznia 2018 14:57
Nie zobaczą, że udostępniłaś dany post. Zobaczą oryginalny post na stronie.
Myślę że mam ciekawego FB [CIACH] - takie informacje proszę nie tutaj.
Nie do końca fejsowe pytanie, bo o Instagram: jeśli mam już jedną relację dodaną, to jak dodać kolejną? Mogę wejść w galerię i coś przesłać, ale jak to zrobić z poziomu insta?
magda, w miejscu gdzie klikasz żeby wyświetlić swoją relację (i tam gdzie dodajesz pierwszą rzecz do relacji) przytrzymaj chwilę i pojawi się opcja "dodaj do relacji" 😉
Dzięki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się