moda, ciuchy etc...

Czarne czy nude..te kolory pasują do wszystkiego. Zależy jakie planujesz dodatki albo w których butach Ci wygodniej.
A skracać, skracałabym tak żeby się nie włóczyła ale też żeby zakrywała buty.
mils   ig: milen.ju
30 sierpnia 2017 14:06
Zdecydowałam się na nude, żeby nie zrobić takiej "cięższej", wieczorowej kreacji. 🙂 Sukienka już u krawcowej, która perfekcyjnie doradziła. 🙂
robakt   Liczy się jutro.
01 września 2017 17:14
Widział ktoś gdzies cienki, krótki kardigan, zapinany na guziczki w kolorze pudrowego różu?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
11 września 2017 19:38
Dziewczyny, gdzie szukać sukienek w stylu tego zestawu? https://www.riskmadeinwarsaw.com/products/movie-star-black
Zajarałam się i już miałam klikać, gdy okazało się, że to golf i spódnica..
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 września 2017 10:38
Dziewczyny pomóżcie, jakie rajstopy na teraz cieliste, cienki i nie błyszczące , jakie polecacie ?
Euforia_80, - calzedonia, matowe. Drogie, ale świetne. Duży wybór ma też beli.pl i są opisane, które są matowe, a które błyszczące.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 września 2017 20:20
[quote author=Euforia_80 link=topic=168.msg2711951#msg2711951 date=1505209120]
Dziewczyny pomóżcie, jakie rajstopy na teraz cieliste, cienki i nie błyszczące , jakie polecacie ?
[/quote]
marylin, z mikrofibrą, świetnie się noszą, 12zł 🙂
Szukam ładnego kompletu bielizny w kolorze czarnym z pudrowym/jasnym różem. Ktoś coś? Chętnie nie w cenie 100zl za majtki 😉
Od 2 lat szukam czarnych rurek które: nie zaczną się spierać już po pierwszym praniu, nie śmierdzą barwnikiem, nie rozciągają się i nie poprzecierają po paru razach.. przeszłam już przez całego Inditexa, Diverse, H&M.. załamuję ręcę bo kupuję gacie raz na 2 miesiące bo już nie mogę na nie patrzeć. Ocet nie pomaga ani w utrzymaniu koloru, ani w pozbyciu się zapachu. Macie coś sprawdzonego dziewczyny?  :kwiatek:
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
20 września 2017 13:06
alnama, Big Star
Miałam 🙁 kolor jako tako "może być" ale były cholernie niewygodne i nogawka mi się przekręcała (zresztą w innych jeansach też więc więcej tam nie kupię)
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
20 września 2017 13:27
To nie pomogę 🙁 ja mam i sobie chwalę, kolor też się trzyma dobrze
alnama, ja polecam spodnie z TopShopu, niestety wycofali sklep stacjonarny z Polski i została tylko możliwość kupowania przez Zalando 😉
santa to może ja mam jakiegoś pecha 🙁 dziękuję tak czy siak  :kwiatek:
gabb. widziałam na zalando, dzięki wypróbuję 🙂
alnama u mnie wszystkie spodnie z TopShopu były tragiczne. Bardzo szybko się rozciągnęły, sprały i zaczęły wyglądać jak kilkuletnie, mocno znoszone spodnie. Duuużo lepiej mi się sprawują spodnie z Pull&Bear. Co do przekręcania się nogawek, to mi przekręca się zawsze lewa nogawka, w dosłownie każdych spodniach. Obstawiam, że u mnie to na bank kwestia budowy (krzywe nogi) albo u kogoś innego może sposobu chodzenia? Zwróć na to uwagę. 😉
alnama u mnie wszystkie spodnie z TopShopu były tragiczne. Bardzo szybko się rozciągnęły, sprały i zaczęły wyglądać jak kilkuletnie, mocno znoszone spodnie. Duuużo lepiej mi się sprawują spodnie z Pull&Bear. Co do przekręcania się nogawek, to mi przekręca się zawsze lewa nogawka, w dosłownie każdych spodniach. Obstawiam, że u mnie to na bank kwestia budowy (krzywe nogi) albo u kogoś innego może sposobu chodzenia? Zwróć na to uwagę. 😉



Miałam 5 par spodni z pulla bo w poprzedniej pracy musiałam mieć czarne - niestety tragedia ale najlepsze ze wszystkich dotychczas. Ale to nie zmienia faktu że śmierdzą okropnie i jednak spierają sie.. Co do przekrecania nogawek to u mnie niestety tylko w spodniach z big stara taka akcja i to raz lewa raz prawa.. W żadnych innych mi się tak nie dzieje
alnama to zazdroszczę. 😀 To prawda, wszystkie te spodnie bez szału, ale jak mam zapłacić 80zł za spodnie na 3-4 miesiące albo prawie 200zł za spodnie na miesiąc... Też ciągle szukam spodni, które będą się długo trzymały, a do tego będą na chudego krasnala. Jak kiedyś znajdę, to chyba będzie cud. 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2017 17:26
A Levis?
emptyline ja czekam, aż przestanę być biednym studentem. 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 września 2017 18:17
Polecam spodnie z F&F z Tesco 😉 serio, u mnie trzymają się lepiej niż którekolwiek markowe, no i robią fajne fasony z wysokim stanem. Tak po 1,5-2 latach zaczynają mi się przecierać na udach ale wybaczam to spodniom za kilkadziesiąt zł 😉
A Levis?


Ale testowałaś i polecasz, czy pytasz czy probowałyśmy?  🤣

smarcik a zapach i jak z kolorem?
ja wszystkie jeansy (czarne i inne kolory też 😉) piorę na lewej stronie i dzięki temu kolor autentycznie dłużej się trzyma 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 września 2017 18:43
alnama zapach ładny, po praniu w płynie do płukania pachną wyłącznie tym płynem. Co do koloru tu ja kupuję tylko takie w kolorze jeansu, porę na lewą stronę i kolor się nie spiera, ale czarnych nigdy nie miałam  😉

Za to z bershki przetrwały jakoś ze 3 miesiące i do śmieci..  😵 😉
A no widzisz, a my o czarnych rozmawiamy - które mają to do siebie że są barwione jakimś dziwnym barwnikiem, który śmierdzi pieruńsko jak się je trochę ponosi (głównie od ciepła) 😉 Inne też mam z sieciówek i są ok. Pranie na lewej stronie niczego nie zmienia, woda i tak wnika więc po 2/3 i tak kolor się spiera. Naprawdę, już długo testuję różne metody. Płynu używam zawsze i pachną przez chwilę tylko. Mam wrażenie że wszyscy stosują te samą metodę barwienia, niezależnie czy spodnie kosztują 50 czy 250 zł..
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 września 2017 19:10
alnama ja po prostu polecam spodnie z tej firmy, niekoniecznie akurat Tobie i niekoniecznie akurat czarne. Po prostu są fajne, w różnych wzorach i kolorach 🙂



A tymczasem robię porządek w szafie i zastanawiam się co robić z ciuchami które są praktycznie nowe a wiem, że już nie będę w nich chodzić.. Trochę szkoda wrzucać do kontenera bo mam wrażenie, że trafią do lumpeksu a nie do potrzebujących  🤔
smarcik vinted/allegro?
smarcik, lokalne grupy na Facebooku (jeśli używasz) 😉

Ja lubię czarne spodnie ze stradivariusa. Kosztują jakies 80zl, nie sa jakies wyjątkowe, ale sa wygodne, nie przecierają sie i kolor trochę trzyma (wiadomo, po 2-3 miesiącach ciągłego prania trochę blakną, ale nie tak tragicznie 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2017 19:47
Libeerte, też lubiłam spodnie ze Stradi- szkoda, że od jakiegoś czasu produkują tylko takie, które kończą się tuż przed kostką 🙁

Moim zdaniem znalezienie spodni takich, jakie szuka alnama (a przy okazji nie kończą się tuż nad kostką i są jeszcze z wysokim stanem) to jak szukanie świętego Graala.
alnama, noszę tylko czarne spodnie i nigdy nie miałam takiego problemu 🤔 To znaczy okej, jak kupuje się nowe to czuć barwnikiem, ale po jednym praniu przechodzi... Kolor też nie złazi, mimo że np. każdą parę spodni "pracowych" piorę ze 2-3 razy w tygodniu i to w 60 stopniach, zdarzyło się nawet 90, mimo, że na metce 30 albo 40. Często z silniejszymi odplamiaczami, bo syfimy się w pracy konkretnie 😂 I to spodnie za 4 dychy z h&m 🤣

Ja się bardzo cieszę z tej mody na nogawki "przed kostkę". Wreszcie mam spodnie, które nie są kilometr za długie i nie marszczą mi się w trzech miejscach 🏇 💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się