... ślub :) ...

dodzilla, zgadzam się z poprzedniczkami, nie róbcie podziękowań na siłe, lepiej podziękować w domu, przed ślubem na przykład - rodzice będą wiedzieli, że pamiętaliście, a nie bedzie sztucznej szopki 😉

robakt, gratulacje! :kwiatek: Kiedy ślub? 😁
robakt   Liczy się jutro.
12 września 2017 14:00
Doubler teoretycznie wrzesień 2019 🙂
robakt, gratulacje! Macie już upatrzone jakieś miejsce?
robakt   Liczy się jutro.
12 września 2017 16:47
Dwa miejsca, które chciałam odpadają, mój chłopak yyy... NARZECZONY  😍 wstępnie mówił o: http://www.larossa.com.pl/galeria/krysztalowa-sala/, miejsce mi się podoba, bez tych kolorowych kokard na krzesłach. Jest jasno, elegancko czyli taki klimat jaki mi odpowiada.
Sukienkę już wybrałam kilka lat temu i cały czas się do niej składniam 😀 z Szyjemy Sukienki, Madeline, biała, dokupiłabym tylko ozdobny pasek i mogę iść do ślubu 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 września 2017 16:49
Od niedzieli też dołączyłam 🙂
Robakt, gratuluję
robakt, suknia podobna do mojej 😉

safie, gratuluję, chyba nie mogłaś się doczekać co? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 września 2017 16:53
Już właściwie nie czekałam  😁

Myślimy o ... wiośnie 2018. Nie wiem na ile to realne  🚫
safie, zależy jak duże wesele, jaka sala. W piątek raczej się uda, w sobotę może być gorzej.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 września 2017 17:42
Plan jest na 30-40 osób. Nawet rozważamy tylko sam obiad, zimną płytę i muzykę z laptopa.
zupełnie realne, nam zajęło w Krk niecałe pół roku
Dziewczyny, czy możecie polecić sprawdzonego DJ/wodzireja? Okolice Warszawy lub dalej, jeżeli będzie możliwość dojazdu.
safie, to bez problemu 😉
robakt, a to macie czas 😉 Sala piękna! 😜 Totalnie również w moim stylu 😉 Sukienka fajna, podoba mi się ten krótszy przód 😉 I cena przyjemna 🤣

safie, gratulacje! 🙄 Wesele jest realne do zrealizowania, jak tylko się chce 😀

szerek, moge polecić mojego DJ w ciemno 😍 Kraków co prawda, ale jeździ na cała Polskę, jak będziesz zainteresowana to podam Ci namiary na priv i opowiedziec coś więcej, bo byłam na 2 imprezach, które prowadził 😉
Safie do roboty🙂 pol roku to kupa czasu szybko trzeba znaleźć tylko miejsce i zaprosic gosci reszta na spokojnie jest do zrobienia🙂
safie, w 3 miesiące ogarneliśmy 40-kilku osobowe wesele.
szerek,
ja mogę polecić z czystym sumieniem naszego DJ'a 🙂 http://djmore.pl/
wzięliśmy go w ciemno, nie miał właściwie żadych opinii w internecie, ale jakoś wzbudził nasze zaufanie po pierwszym spotkaniu i sprawdził się w 10000%, wielu gości chwaliło sobie muzykę 🙂 A przy tym jest naprawdę niedrogi 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 września 2017 13:03
Dopiero w przyszłym tygodniu będę mogła się zorientować w wolnych terminach. Niestety nie dysponujemy ogrodem, żeby zgapić od escady 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
13 września 2017 16:39
safie, my lato 2018 - jeszcze w dodatku w Szwecji więc pewnie więcej papierków i na bank da się to zrobić. 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 września 2017 19:21
safie, spoko loko, my się uwinelismy zaczynając w styczniu na kwiecień tego samego roku.
Gratuluję.
szerek, u mojej siostry bawiliśmy się z https://www.facebook.com/koti.lse/
bawili się goście w każdym wieku, chwalili.
safie, a jakie miasto?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 września 2017 14:35
Czeladź. Po głowie chodzi mi Anmark.
Safie nie trzeba mieć własnego terenu zeby zrobić taki plener😉 ani nie trzeba robic tego w ogrodku knajpy za miliony monet, jakbyś chciala troche rad w temacie to pisz na priv 🙂
moja siostra robiła na przykład wesele w plenerze, moze nie tak do końca, był parkiet zrobiony a stoły stały w takiej stodole, nie chciała domu weselnego. Ostatnio byłem [CIACH] to już całkiem coś innego, jednak wiadomo przy naszej pogodzie lepiej uważać bo chwila moment i może sie zrobić brzydka pogoda

Proszę bez marketingu szeptanego!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 września 2017 14:06
escada, dzisiaj wróciliśmy z urlopu. Za kilka dni się odezwę 🙂

jak nam się nie uda znaleźć miejsca fajnego na te typowo weselne miesiące to będziemy próbować z .... listopadem  😁 dla nas znaczącą datą jest 2 listopada, więc wtedy plener odpada
Scottie   Cicha obserwatorka
18 września 2017 15:16
Dziewczyny- nie chcę popełnić kolejnego faux pas 😉 Jak to jest z filmem z wesela? Dajemy gościom płytę, żeby sobie sami obejrzeli czy wpadamy do nich z wizytą i filmem czy zapraszamy do siebie na oglądanie?
majek   zwykle sobie żartuję
18 września 2017 15:28
u nas bylo tak, ze jak ktos chcial obejrzec, to dostawal linka do filmu online (oczywiscie nie udostepniony publicznie). Blizsza rodzina dostala swoje kopie na dvd.
Ale wpadlo tez kilka osob obejrzec z nami. 

Ja osobiscie dostalam chyba ze dwa filmy z czyjegos wesela na ktorym bylam i nie ogladalam.

Film jest dla Ciebie przede wszystkim.


Scottie   Cicha obserwatorka
18 września 2017 15:43
majek, chodzi o znajomych, z którymi na co dzień raczej nie utrzymujemy kontaktu. Byli na weselu i pytają o film, bo chcieliby obejrzeć. Wysłać im link do filmu (chyba jest jeszcze dostępny online) czy dać im kopię (taką do zwrotu)? To nie będzie jakieś faux pas dla nich? Czy mamy iść się u nich gościć i przy okazji ten film obejrzeć, czy zaprosić do nas na film?

Z tego, co ja pamiętam, to moi rodzice dostawali kopię, oglądali i oddawali, ale to było lata temu.
Scottie, ja bym dała link. Przecież nie będziesz robić kolejnego wesela by obejrzeć film z wesela, ani oglądać go 50 razy w ciągu miesiąca 😉
Dołączam do wątku 😅 od 17.09 wreszcie mam swój upragniony pierścionek i jestem przeszczęśliwa 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się