Końska Rewia Mody XI 2017

nie ten wątek  😵
Ktoś już coś zakupił z najnowszego Eskadrona?
wątek zamknięty
keirashara czy ja wiem czy takie szaleństwo? Na fotkach wygląda na ładny, klasyczny i spokojny róż, także klasycznie nadal  🙂
kenna może i masz rację, ale czy ja wiem? Są konie, siodła, stajnie i ubrania na różnych poziomach cenowych. Equiline w regularnej cenie to też 900 zł i ponad.
anil ja jeszcze nie zamówiłam, ale na pewno zgarnę brillanty - różowy i taupe  🙂
wątek zamknięty
Ja sobie dumam nad tym orchidmauve, bo w sumie fajny kolor (choć liczę, że na żywo bardziej nasycony jednak), ale zrobiłam "przymiarkę" na konia i oraaany, jaki dramat 😵 A niby na czarne ma wszystko pasować  🥂

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2017 20:31
budyń, a moim zdaniem właśnie ładnie będzie.
wątek zamknięty
kenna może i masz rację, ale czy ja wiem? Są konie, siodła, stajnie i ubrania na różnych poziomach cenowych. Equiline w regularnej cenie to też 900 zł i ponad.

OT wydaje mi się, że ceny technicznej odzieży dedykowanej do dyscypliny są po prostu wyższe. Np ciuchy narciarskie gdzie ponad 2000 za spodnie czy kurtkę nie dziwią, ciuchy golfowe, spodnie porządnej firmy ok 1000. Bo użyto jakiejś tam technologii.

Wracając do tematu, ładny ten eskadron  stonowany. Całkiem inny niż nowe Anky. Mi na gniadego pasowałby ten sprawny niebieski, różu w takim odcieniu nie toleruję w ogóle 😉
wątek zamknięty
A ja wlasnie mozdze miedzy tym rozem a copperem ankowym na Urvala ;P
wątek zamknięty
faith, bierz copper! Róże na gniadych moim zdaniem wyglądają mocno tak sobie.

Znowu posłużę się przykładem klik  😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 września 2017 09:29
Mi się ten Copper bardzo pdoba, ale jest dokładnie w kolorze mojego konia, taki pomarańczowo-rudy i by mi zniknął 😉
wątek zamknięty
faith, bierz copper! Róże na gniadych moim zdaniem wyglądają mocno tak sobie.

Znowu posłużę się przykładem klik  😉


Moona dlaczego Ty mi to pokazałaś 😵
Kompletnie mi się cooper nie podobał - do tego foto. Bez konia wygląda mi .... "sraczkowato" 😁 Ale na tym gniadym obłęd 😜
wątek zamknięty
Sraczkowato, ale z brokatem!  😁
wątek zamknięty
Moona dlaczego Ty mi to pokazałaś 😵
Kompletnie mi się cooper nie podobał - do tego foto. Bez konia wygląda mi .... "sraczkowato" 😁 Ale na tym gniadym obłęd 😜

Dopóki nie spróbujesz, nie będziesz wiedziała jak wygląda na Twoim  😉
wątek zamknięty
😂Sraczkowato, ale z brokatem!  😁
Ważne że się świeci  😁 A tak serio dla mnie mega, wyglada jak taka cegła trochę, piękny odcień.
ale jak tulipan wstawisz na Szymku, to dopiero się przekonam co do brązów na karych 😁
wątek zamknięty
anil22, - więc mówisz, że brąz na karym to nie?  😎



i jeszcze jeden, ale w linku, bo mi się nie chcę pobierać i wstawiać - klik.

Ja się bije z myślami, którą ankę kliknąć. Granite, wood, copper?  🤔 Coraz bardziej rozważam między granite i copper, bo w sumie ciemnobrązowych czapraków kilka mam... Czemu w tym roku takie udane te kolekcje, no tak się nie robi! 🤣
wątek zamknięty
keirashara brąz na karym to jest to  😍 stanowczo podzielam!
wątek zamknięty
No pieknie 😍  Ale ja nie wiem jak na moim 🤔 Z białymi odmianami. Zawsze pasowały mi do niego chłodne odcienie.
laguna to  spróbuje z tym balansem.
wątek zamknięty
Ja właśnie mam dylemat pomiędzy eskadron brillant merlot a Anky albo copper albo marone 🤔 Jeszcze rozmyślam nad czaprakiem kingsland Classic  🙄 Już sama nie wiem na co się zdecydować
wątek zamknięty
Celuj w Anky, moim zdaniem Kingsland to totalny Chinol... mój czaprak po 5 jazdach (bez prania) "zgranulkował" się w miejscu łydki, niczym w tanim czapraku Busse, a kosztuje prawie 3 razy więcej... Mam jeden pad Anky i jestem bardzo zadowolona z jakości tego padu  😍 Jeśli mi wpadnie jakaś wolna kasa na pewno wezmę Anky wood lub granite dla karusków 🙂
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
13 września 2017 11:10
Też bym poszła w ANKY- tyram bez opamiętania, piorę w pralce i jest gitarka 😉 Mnie się strasznie podoba Ruby... no ale nie wiem czy to dobry pomysł na kasztana  🙄
wątek zamknięty
Jak wy te anky pierzecie, że wyglądają? Mój kupiony na wiosnę wygląda gorzej niż niejedna ścierka do podłogi. Cienka szmatka, ten "niby zamszyk" się ściera i do tego nijak nie idzie tego doprać. Fakt, jasny a moje konie raczej do czystych nie należą, ale... Kurde, mam dwa dwuletnie jarpole i wyglądają o niebo lepiej. Tak więc, nigdy więcej, dalej popieram polską produkcję  😉
wątek zamknięty
Widzialyscie? Jest gdzies cos wiecej?
wątek zamknięty
Nici  😀
wątek zamknięty
a kiedy mniej więcej będzie nici ?
wątek zamknięty
oo w końcu fajne nici się zapowiada, szarości i brzoskwinie, a nawet cos pod cobalt 🙂 🙂
wątek zamknięty
Listopad
wątek zamknięty
A wiecie jak z jakością Brillatów eskadrona? 🙂
Bo jeszcze myślę nad merlotem.
A jak myślicie w którym byłoby najlepiej? 🤣
Anky copper, marone, a może wood albo granite? 😍
No albo ten brillant Eskadrona?

Fota gigant! I proszę nie usuwać komentarzy moderacji.
wątek zamknięty
Konikowka, - jeśli już czerwień, to anky ruby zamiast merlota 😉 Merlot na takiej maści bez szału jest, za ciemny - zobacz sobie na [url=https://pferdetrends.com/index.php/outfits/englisch/outfits/englisch/eskadron/herbst-winter-2016/heritage-justblue-merlot-mustangbrown-pearl-racinggreen/rappe#prettyPhoto]pferdetrends[/url], mnie zdjęcia z tego linka wyleczyły z niego totalnie. Ja bym szła w copper/wood/granite, a który to Ci nie podpowiem, bo sama się nie mogę zdecydować do końca, a też mam karego 🤣
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 września 2017 19:05
keirashara, a wg mnie właśnie łądny taki ciemny czerwony na skarym/ciemnogniadym/karym.
wątek zamknięty
emptyline, - a imo merlot akurat za bardzo w brązy wpada.
wątek zamknięty
Eskadron velvet ornaments

wątek zamknięty
FirstLight ja już podziwiałam na fb, ale nadal się ślinię  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.