produkty ANKY

A tu zdjęcie z pasi-konika.
quanta, czy copper bardzo odbiega od ochraniaczy BR Pro Max tobacco? Byłaby szansa na zdjęcie porównawcze padu z ochraniaczami? :kwiatek: I czy kurtki bardzo się różnią odcieniami od padów? Chodzi mi głównie o ruby i azurite. Interesuje mnie zimowa, gruba kurtka, ale zdjęcia katalogowe są chyba takie sobie, jeśli chodzi o kolory, kurtki ruby takie zgaszone, a ze strony producenta wynika, że azurite to tylko parki - dobrze rozumiem? 👀 Jakby obie były w takim odcieniu, jak pady, to bym chyba rzucała, którą brać, są takie ładne.

Rany, jak nigdy nie miałam szału na Anky, tak ta kolekcja jest przepiękna... Mogłabym mieć z niej prawie wszystko, a trzy pady to mnie prawie na pewno pokonają. Na konia do lasu. 😵
sumire, kurtki ruby są boskie, sama sobie taką sprawiłam, strzelę fotki jak tylko będzie trochę lepsze światło. Na szybko mam coś, co nie tak do końca oddaje urodę materiału (on ma strukturę w krateczkę, wnętrze tych krateczek jest lekko metalic i ma fajny blask, tylko ten kolor ma takie ładne refleksy).



Kolor kurtki jest podobny jak tutaj, ciut mniej różowy, ale właśnie ciemny:

Macie je dostępne w Animalii stacjonarnie czy ta kolekcja jeszcze nie przyszła? Chętnie bym się przejechała obejrzeć na żywo. Jeśli kolor jest zbliżony do tego z drugiej foty, to przepadłam. 😵
quantanamera, ponawiam pytanie z poprzedniej strony o wielkość brokatowych kropek na wood  😉
quantanamera, ponawiam pytanie z poprzedniej strony o wielkość brokatowych kropek na wood  😉


A ja o obecność brokatu w podszyciu kantarów. 😀 Nie ufam kompletnie już zdjęciom producenta. 🙂
Sivrite, quantanamera [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,202.msg2705798.html#msg2705798]TUTAJ[/url] pisała o kantarach 🙂
Sivrite, quantanamera [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,202.msg2705798.html#msg2705798]TUTAJ[/url] pisała o kantarach 🙂


Dzięki wielkie. 😀 Przeczytałam całość i chyba w tym samym momencie zapomniałam. 😀
Kucyczka ciężko upchać już w XF, ale wygląda obłędnie  😀
kitty, ruby kantar jest śliczny, ja mam fulla i w sam raz na moje, obiecuję też fotki 🙂

Z dziś mam kilka coppera w słońcu na ciemnogniadym. Na oko by świetnie pasował do ochraniaczy tobacco, ale fotkę porównawczą pewnie dam radę zrobić dopiero w poniedziałek.



Laguna, w tej kolekcji (w przyszłej też) są tylko delikatne brokaty, tych dużych oczojebych i "dziurawych" brak 😉
quantanamera, wow, bardzo mi się podoba na ciemnogniadym.
Dodaję na szybko robione zdjecie anky ruby , golf również z anky ruby. Jak dla mnie kolor na zdjęciu wychodzi zupełnie inaczej, niż na żywo.
quantanamera, o nie! Nawet jak nie będzie ton w ton, to obawiam się, że nic lepiej pasującego nie znajdę... I jeszcze na ciemnogniadym! A miałam być rozsądna i myśleć tylko nad kurtką (a w ogóle to o nowych oponach do auta). 😵 😂 Ta kolekcja dopiero wchodzi do sprzedaży? Zastanawiam się, jak duże są szanse, że uchowa się do października, bo ruby i copper mi chyba nie odpuszczą... Masakra, po co ja w ogóle wchodziłam do tego wątku! 😵
karusioowa Coś pięknego  😍
No to jeszcze koperek na kasztance 🙂

maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 września 2017 15:42
quantanamera, kurde, Cebula z koperkiem to dość pikantne połączenie 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 września 2017 07:08
Quanta na obu pięknie, ale normalnie nie poznałam Hendrixa na tym zdjęciu  😀 i się zastanawiałam co to za zwierza masz nowego do jazdy.
Ja wczoraj przywiozłam coppera do stajni, ale było tak pochmurno, że szkoda w ogóle na konia zakładać  🙁 Ale jest genialny ten kolor, jak będzie słońce to zrobię fotki na karym  🙂
Moon   #kulistyzajebisty
11 września 2017 07:37
Ajajaj, w sumie to miałam nadzieję, że copper to taki bardziej... camel, a nie pomarańcza. No to do gniadego gnidka jak pięść w oko 🙁
Za to na wszystkim co kare/skarogniade - będzie mega!  😍
No akurat dla gniadego to według mnie nie jest najlepszy kolor, na kasztana tylko ciemnego jak quantowa kobyłka  🙂 Za to ideolo dla karych i skarych.
Mam pytanko - gdzie są dostępne ubrania z Anky więcej niż pojedyncze sztuki? Dorwałam koszulkę w Karinie, ale nic więcej nie udało mi się wyszukać.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
11 września 2017 13:54
ovieha, popytałabym w sklepach, które generalnie mają ANKY. W Dobrym Koniu np mi ściągnęli koszulkę, której nie mieli na stronie 🙂 ja sobie przeglądam np tu https://anky-atc.com/aw17 i potem pytam 🙂
Dzięki 😉 właśnie byłam ciekawa czy jakiś sklep ma w stałej ofercie cokolwiek.
To zrobię małe wyłamanie od tematu z moją kluską  😅
Owijki madeira a pad dusty lilac?
Czy ktoś widział na żywo ochraniacze cooper i pad :kwiatek:???? Mam wrażenie że ochraniacze są sporo ciemniejsze???? Bo się zastanawiam nad kompletem 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
13 września 2017 17:36
Ochraniacze to chyba bardziej pasują do wood...copper to chyba one mają tylko połysk.  Tutaj zdjęcie z fb gnla

Fotka gigant!
No właśnie widziałam to zdjęcie dzisiaj tak że zostanę przy owijkach jeśli się zdecyduję. Dzięki!!!!! :kwiatek:
ANKY dots green  🙂

tulipan dla mnie super

ma ktoś może porównanie powder printa i Coopera?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
18 września 2017 22:03
Cobrinha, fotki nie mam ale powder print to chyba bardziej beż, a copper no to taka miedź- będzie bardziej rudawy
tulipan jak dla mnie szał  😍 stypa jak się patrzy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się