wrzody żołądka

Nikas jeżeli koń miewa powtarzające się kolki to warto byłoby go dokładnie zdiagnozować, znaleźć ich przyczynę a dopiero potem leczyć już konkretną rzecz. Bo nawet jeśli będą to wrzody to niekoniecznie 4 tygodnie leczenia wystarczą (pewnie nie).
Ależ spokojnie. Mój koń miał zdiagnozowane wrzody, miał wyleczone, a teraz podaje omeprazol w dawce przypominającej, co pol roku na jesień i wiosnę. Z tym ze jako jesień traktuje wrzesień/październik, bo wtedy kobyła ma najgorszy okres. 
famka   hrabia Monte Kopytko
31 sierpnia 2017 07:40
Nikas, to jeśli te kolki są nawracające to może kuracja przypominająca jest za słaba
Chyba naprawde niejasno napisałam :/
Kolki pojawiały sie w tym czasie kiedy wrzody jeszcze nie były zdiagnozowane. Po wyleczeniu wrzodów  kolek (tfu tfu) nie ma, ale kobyła sie gorzej czuje jesli jej nie podam w tym czasie leku. Ale zdaje sie ze to normalne, ze wrzodek jest wrażliwy na zmiany pogody. Z tego co zauważyłam to wszyscy tutaj borykacie sie z gorszym samopoczuciem u kopytnych raz na jakis czas- u nas ten czas najczesniej przypada na wrzesień/październik.
famka   hrabia Monte Kopytko
31 sierpnia 2017 09:28
Nikas, no teraz jasno napisane 😉
mój odczuwa zmiany pogody, jesienną szarugę póki zima nie przyjdzie na dobre i pogoda się nie ustatkuje, swojego czasu co dzień rano odpalany był barometr, teraz już trochę zluzowałam 😉
Witam
Wiele osób pisze, że zamawia Abprazole w USA.
Weszłam na tą stronę:
http://www.abler.com/gastric-ulcer-treatments/abprazole

W zakładce kontakt jest informacja że adres znajduje się na Seszelach w Afryce.

Czy tam zamawiacie? Nie boicie się o jakość produktu i o to że towar do Was dotrze?

Pozdrawiam 🙂
Towar opłaca się z góry, zawsze dochodzi, jakość niezmienna, leki oryginalne. Wystarczy zapytać wetów, którzy od lat zamawiają.
Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂 będę spokojniejsza, że towar dojdzie. Mam jeszcze jedno pytanko czy w Polsce Urząd Celny nalicza od tego cło lub podatek?
Nie nalicza.
Tulipan wielkie dzięki za informację  😉
Polecicie jakiegoś dobrego weta z okolic Poznania znającego się na rzeczy?
Ma ktoś do odsprzedania pare saszetek, potrzebuje na gwałt 30-50 albo ma pożyczyć oddam z nadwyżką?
Polecicie jakiegoś dobrego weta z okolic Poznania znającego się na rzeczy?

Do poprzedniej stajni wzywali p.Biazik albo p.Wysocka.
Również dołączam, jeżeli ma ktoś ma namiar na kogoś kto może odsprzedać abprazole, to bym bardzo prosiła o kontakt
Też potrzebuję abprazol, 120 saszetek, jeżeli ktoś ma lub będzie zamawiać proszę o kontakt.
[CIACH] - wystarczy. Od tego macie grupę.
famka   hrabia Monte Kopytko
14 września 2017 07:17
Livia czy w innych tematach też jesteś tak często i robisz porządki na bieżąco ? czy do wrzodów zwyczajnie przywiązałaś się emocjonalnie ?
Też chętnie dołączę się do zamówienia.
[CIACH] - wystarczy. Od tego macie grupę.


A ja mam pytanie do Livii.
Wprawdzie nie wiem co napisała Ewelina1234 bo nie zdążyłam przeczytać - ale zauważyłam wcześniej że kasujesz gdy ktoś pisze informację że będzie składał zamówienie w Ablerze. Możesz nam wytłumaczyć dlaczego?
Cofnęłam się do ustaleń z moderatorami na ten temat - mogłabyś przeczytać sobie wypowiedzi Katiji?
Umawianie się na zamówienie zbiorowe nie łamie żadnych ustaw o handlu lekami, nawet jeśli jest to abler.com.
Ustalenia były takie że kasujecie wyłącznie ogłoszenia że ktoś chce sprzedać/oddać abprazol ponieważ to podpada pod ustawę o zakazie obrotu lekami.
Jeśli tak bardzo przeszkadza Ci słowo "omeprazol" to je wykasuj - ale zostaw pozostałą część zdania.

Poza tym nie wszyscy mają fb (ja np. nie mam) a nowe osoby trafiające tu na wątek nic nie wiedzą o tajnej grupie na fb do której nie podajesz linku ani nie podajesz osoby do której się zgłosić. Czy ta grupa w ogóle istnieje?


Też chętnie dołączę się do zamówienia.

Zgłoś się do Louisy, właśnie będzie zamawiać z ablera.
Jeśli ktoś dysponuje linkiem do grupy to poproszę  :kwiatek: Póki co wrzody pożegnane, ale w przyszłości szaszetek na pewno będziemy potrzebować w celch profilaktycznych.
Bardzo dziękuję, zdrówka dla Waszych wrzodków  :kwiatek:
http://www.mksklep.pl/yarrowia-equinox-life-formula-gastro-formula-3000-g-p-14902.html

Stosował koś? Ja używałam kilka lat temu preparatu na kopyta z tej firmy i był naprawdę bardzo dobry. Zastanawiam, się czy skoro i tak podaję probiotyk nie kupić na jesień czegoś konkretniejszego. Tylko cena trochę onieśmiela. Wychodzi ponad 150zł miesięcznie, czyli dużo więcej niż za EM. Co myślicie?
famka   hrabia Monte Kopytko
15 września 2017 12:23
nie przemawiają do mnie zioła i drożdże w tej cenie, tym bardziej że skład tego cuda jest bardzo ogólnikowy
zioła sama możesz sobie kupić i dobre drożdże w dużo tańszej opcji
To nie są zwykłe drożdże. Po preparacie na kopyta efekt był super. Poprawiła się sierść, koń przytył mimo braku zmiany w żywieniu.  Kopyta rosły wtedy jak szalone.
To prawdopodobnie bardzo dobry preparat. Pytam kogoś, kto już go stosował, czy obserwował jakieś widoczne efekty. Może lepiej nie kombinować i podać po prostu przez jakiś czas omeprazol.
Jestem również chętna do dołączenia się do zamówienia omeprazolu. Pozdrawiam wrzodowców.
ed
chomcia https://www.facebook.com/groups/wrzodki/  🙂


dołącz do tej grupy, kupisz omeprazol taniej w zbiorowych zamówieniach
koniczkowaaa w ludzkie leki nie ma sensu iść, wyjdą drożej nawet po refundacji. Polecam zrobić jak poradziła mikstura, przy dużych zamówieniach cena saszetki to około 7-8 zł.
Powodzenia  :kwiatek:
Ja jeszcze z pytaniem, czy wrzodkowi można podawać bez obaw preparat z kwasem hialuronowym (np Cortaflex HA)?
I drugie, w czym najczęściej przemycacie abprazole do jedzenia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się