Praca. Szukam/oferuję

Szkoła językowa w Piasecznie pod Warszawą poszukuje lektorów języka angielskiego, także native speakerów. Podejmiemy również współpracę z osobami z Warszawy  🙂
Zapraszam na priv, lub pod numer telefonu: 605309269  🙂
Szkoda, że tylko rejon stolicy 🙁. Gdyby potrzebny był jakiś "wysłannik" w Wielkopolsce to się zgłoszę.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
28 września 2017 19:44
[s]KATOWICKI KLUB JEŹDZIECKI ZATRUDNI INSTRUKTORA DO PROWADZENIA JAZD REKREACYJNYCH OD ZARAZ ❗ ❗ ❗

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 603 352 623.[/s]

Nieaktualne.
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
05 października 2017 04:48
Praca w ujezdzeniowej stajni w Szwecji, okolice Uppsali. Stanowiska: jeździec/groom, competition groom, stajenny.
www.segersta.se
Zainteresowanych proszę  o kontakt mailowy.
Praca w szkole językowej
praca od zaraz!

Szkoła językowa PROFI-ANG szuka lektorów!
Lokalizacja: Targówek, WARSZAWA
do wzięcia zajęcia z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi
Stawka godzinowa 40zł netto, młody, energiczny, życzliwy zespół, dobra atmosfera pracy, system szkoleń, praca na nowoczesnym sprzęcie- m.in tablica multimedialna AVTEK tt board pro, duże możliwości rozwoju.
Zapraszamy! www.profi-ang.pl
@ -> kontakt.profi.ang@gmail.com
nieaktualne
Precelek, gdybyście potrzebowali kiedyś lektora "w terenie" czyli gdzieś w Wielkopolsce to daj znać.
ŁÓDŹ - praca szuka człowieka!
1. Operator linii produkcyjnej
2. Pracownik magazynu
3. Pracownik gospodarczy (3/5 etatu - zmiana weekendowa)
4. Specjalista ds. planowania transportu
5. Specjalista ds. planowania produkcji
6. Elektromechanik
7. Automatyk
8. Supplier Quality Officer
9. Laborant
Więcej informacji - PW 🙂

W stajni gdzie trzymam konia zwalnia się miejsce. Praca od zaraz z zamieszkaniem, możliwośc wstawienia swojego konia. Stajnia kameralna. Trener ujeżdżenia i skoków na miejscu. Prowadzenie rekreacji plus opieka nad końmi 13 sztuk. Miła atmosfera, praca na stałe woj. Świętokrzyskie
Stajnia w której stoję poszukuję solidnego pracownika, trochę więcej niz stajenny, musi mieć prawko na traktor i być w miarę ogarnięty/a. Koni jest ok. 30. Standardowe wymagania, karmienie, wyprowadzanie , czyszczenie boksów, wyprowadzanie koni do karuzeli, prace porządkowe etc. Z zamieszkaniem lub bez. Naprawdę dobre warunki, umowa o pracę, dobry socjał: czysto!!!! można się dogadać i wstawić swojego konia. Lokalizacja: łódzkie k. Puszczy Mariańskiej.
CZŁOWIEK SZUKA PRACY/oferuje pomoc

Jako, że będąc osobą niepełnoletnią trochę gorzej ze znalezieniem jakiegoś dorobku, chciałabym pomagać na zasadzie wolontariatu (ewentualnie z możliwością jazd), większość obowiązków (bo oczywiście nie wezmę się za prowadzenie jazd), chcę po prostu nabyć doświadczenia. Swego czasu pomagałam w jednej stajni, dzierżawiłam również konia. Jeśli czegoś nie umiem- chętnie się nauczę 😉.
Ze względu na szkołę najchętniej weekendy, ewentualnie również po lekcjach. Koniecznie dobry dojazd komunikacją miejską jeśli by się coś znalazło 😀

Kraków (im bliżej gminy Zielonki tym lepiej).
Z racji mojej kiepskiej sytuacji finansowej szukam.pracy dodatkowej/zdalnej. Pabianice kolo Łodzi, Łódź
Kontakt na pw
Hej!

Mój poprzedni pracodawca szuka osób do pracy w stajni sportowej w Irlandii Północnej nastawionej na WKKW.
Sama tam pracowałam, więc mogę opisać co i jak ale po szczegóły odeślę bezpośrednio do osoby ze stajni.
Dużo młodych koni, świetni dwaj trenerzy, fajna opcja dla kogoś kto chce lepiej potrenować - ale też nie dla osób, co zaczynają.
Trochę pracy jest bo i koni dużo ale ludzie cudowni, możliwość poćwiczenia języka, zakwaterowanie na miejscu, irlandzkie krajobrazy i Guiness 😀

Jak co to priv!
SZUKAM PRACY w branży zoologicznej/jeździeckiej lub w sklepie sportowym

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Turystyka i Rekreacja. Przez 10 miesięcy pracowałam w biurze podróży, jednak stwierdziłam, że ponieważ moją pasją są zwierzęta, wolałabym pracować w takiej branży. Posiadam
roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta, z czego miesiąc pracowałam w sklepie zoologicznym Aquael Zoo w Czeladzi. Do moich obowiązków należało: opieka nad zwierzętami oraz przyjmowanie i układanie towaru. Odkąd
pamiętam w moim domu były zwierzęta. Najpierw gryzonie (chomiki,myszy )i ptaki (kanarek), a później pies.
Poszukuję pracy w sklepie zoologicznym jako sprzedawca/opiekun zwierząt lub w sklepie jeździeckim. Kilkakrotnie w czasie wakacji pracowałam w stajniach w Bieszczadach na zasadach "jazdy za pracę". Do moich obowiązków należało: opieka nad końmi (karmienie, ścielenie, sprzątanie boksów), oprowadzanie dzieci i pomoc przy hipoterapii, a po ukończeniu kursu również prowadzenie jazd głównie początkującym. Dlatego również interesuje mnie taka praca. Nie mam żadnego doświadczenia w sprzedaży w sklepie sportowym.  Jednak w szkole podstawowej uczęszczałam na SKS siatkówki i pływałam, później trenowałam jeździectwo na amatorskim poziomie, posiadam kurs Przodownika GTJ PTTK, od 12 lat mam swojego konia, obecnie zimą jeżdżę na łyżwach.

Proszę pisać na priv lub e-mail: dominika.klusek@op.pl
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
16 grudnia 2017 10:24
Praca w ujezdzeniowej stajni na poludniu Szwecji, 40km od Ystad. Stanowisko: opiekun farmy. Szczegoly PW lub mail.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
16 grudnia 2017 17:34
Poszukuję pracy w branży jeździeckiej jako instruktorka lub luzak. Posiadam ponad 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu jazd zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z końmi jak i dla osób zaawansowanych - z powodzeniem przygotowywałam młodzież oraz osoby dorosłe do zdawania brązowej i srebrnej odznaki jeździeckiej a także do pierwszych zawodów.
W swojej pracy bardzo cenię kreatywnośc i indywidualne podejście do klienta. W cykle zajęc starałam się wplatac jazdy woltyżerskie doskonalące równowagę i zaufanie do konia, a także rozrywkę w formie wyjazdów w teren lub zabaw w pony games.
Bardzo chętnie zdobędę również doświadczenie w luzakowaniu.

Poszukuję pracy wraz z moim partnerem który poszukuje pracy jako stajenny, a także posiada duże doświadczenie w kierunku wykończeń wnętrz. Jest dosłownie złotą rączką, potrafi zrobic "coś z niczego" i naprawic niemalże wszystko.

Interesuje nas zatrudnienie wraz z możliwością zakwaterowania na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego oraz Świętokrzyskiego.
Szukam osoby pełnoletniej do opieki na dwoma końmi ( lonża) w zamian za jazdy konne.
Stajnia znajduje sie w Poznaniu.
Szukamy kolejnej osoby do zespołu Dobrego-Konia

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze, ale nie boimy się ciężkiej pracy.
Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu (w sb pracujemy od 10 do 15, za to oddawany jest dzień wolny w tygodniu).
Po okresie próbnym umowa o pracę.

➡️ CV do 10-go stycznia proszę przesyłać na adres: sklep@dobry-kon.pl lub składać osobiście w sklepie we Wrocławiu
nieaktualne
Szukam pracy w Ostrowie Wlkp. lub bliskiej okolicy w branży jezdzieckiej. Sklepy zoologiczne i jeździeckie,  stajnie. Dla studentki zaocznej.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 stycznia 2018 11:13
nieaktualne
Praca dla LUZAKA w Niemczech.      -NIEAKTUALNE-
W stajni ujezdzeniowej w której pracujemy (okilice Frankfurtu nad Menem) zwolnilo sie miejsce dla luzaka. Praca na stale lub na dłuższy okres dla osoby zdecydowanej. Legalna, dobra płaca, Sobota po poludniu i niedziela wolne. Duze nowoczesne mieszkanie. Piekny nowoczesny obiekt. w stajni 20 koni, w tym 9 sportowych
Obowiazki:
czyszczenie, siodłanie koni
przygotowywanie paszy
lonżowanie
możliwosc jazdy i traningu dla osoby z odpowiednimi umiejetnosciami.
Osoba musi miec doswiadczenie przy koniach sportowych, ogierach, być odpowiedzialna i zainteresowana dluzsza wspolpraca. Obowiazkowo dbac o czystosc i dobrze by bylo miec własne auto, bo troszke wszedzie daleko
wymagana znajomosc niemieckiego lub angielskiego
Jeśli ktoś byłby powaznie zainteresowany dolaczeniem do naszego małego milego teamu to zapraszam do kontaktu
PRACA Z JĘZ. OBCYMI (ANGIELSKI, FRANCUSKI, SZWEDZKI, NIDERLANDZKI, GRECKI) / WARSZAWA
Chętnie zarekomenduję osoby w mojej firmie (duża korporacja amerykańska, branża FMCG) z siedzibą w Warszawie:

1) Planista Łańcucha Dostaw - znajomość płynna angielskiego, doświadczenie w logistyce lub obsłudze klienta, mile widziana znajomość SAP i innych jęz. obcych niż angielski.
2) Analityk ds. Obsługi Klienta - wymagana znajomość płynna języka angielskiego i płynna znajomość francuskiego lub szwedzkiego lub niderlandzkiego, doświadczenie w obsłudze klienta (1-2 lata).
3) Księgowy ds. Należności - jęz. angielski i grecki w stopniu płynnym, doświadczenie w księgowości (1-2 lata).

Więcej informacji na priv.
Praca dla luzaka w sportowej stajni ujeżdżeniowej. Woj. mazowieckie, okolice Dębe Wielkie.
6 dni w tygodniu, około 8 godzin dziennie. Możliwość wstawienia konia w trening w ramach części wynagrodzenia. Praca na stałe.
Tylko osoby pełnoletnie i zmotoryzowane. Brak możliwości zamieszkania na miejscu. Proszę o kontakt pw lub email milkywayu0@gmail.com
[CIACH] - sio z szeptanym!
Wysłałam zapytanie na priv 🙂
Szukam pracy w Krakowie i okolicach (mam auto), przy koniach jako luzak/jeździec, poza końmi chętnie w sklepie odzieżowym/jeździeckim/zoologicznym - jestem otwarta na oferty 🙂

aleksandra.mezyk@gmail.com
Znajomi z okolic Kłodawy poszukują instruktora od zaraz do wakacji. Miejsce jest bardzo fajne, mocno kameralne i rozwojowe.
Idealne miejsce dla kogoś, kto chciałby np rozpocząć pracę jako instruktor. Właściciele dają sporo swobody, ale trzymają pieczę nad wszystkim. Bardzo otwarci na własne pomysły i służą pomocą.
Osoby zainteresowane poprosze o kontakt ze mną na priv.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 marca 2018 11:46
Grzecznościowo:

Praca w Warszawie, na pełny etat, dla osoby która zna się na social media i lubi konie.
Proszę wysyłać CV na adres: czajtanya@gmail.com .
Praca dla dwoch STAJENNYCH (koledzy, bracia, para) w NIEMCZECH
na okres od okolo 13 maja do ok 15 sierpnia
wymagane doswiadczenie przy koniach, umiejetnosc jazdy traktorem z ładowaczem/ładowarką
znajomosc niemieckiego lub angielskiego przez przynajmniej jedna osobę
piekna, nowoczesna, zmechanizowana stajnia ujezdzeniowa
praca legalna, dobre zarobki, pelne ubezpieczenie, darmowe mieszkanie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się