Instagram - czy ktoś korzysta?

No właśnie tak się często zdarza ostatnio, chyba głównie wieczorami.
Ja obserwuję  "Jeden rysunek dziennie" i bardzo mi to utrudnia rozczytanie tekstu z obrazków.
Polecam przy okazji osobom dzieciatym: https://www.instagram.com/jeden_rysunek_dziennie/
Czy ktoś wie, dlaczego nie umiem zamieścić opisu do zdjęcia? IG ładuje mi dziś tyko zdjęcie...  👿 👿
Kto to jest Dava Palej?
Forumowa dava 😀
😡 pomroczność jasna
Pursat   Абсолют чистой крови
13 września 2017 16:28
Od wczoraj instagram wyświetla mi przede wszystkim jakieś starocie dodane kilka dni temu, zamiast świeżo dodanych zdjęć. Ktoś wie czemu?
Od wczoraj nie moge nic dodac. Ani zdjecia ani instastory 🙁 pomocyyyy 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
17 września 2017 20:37
baffinka, spróbuj sie wylogować i zalogować ponownie
Gorzej jak juz sie nie zaloguje ... Nie pamietam hasla  😁 😜
Pursat, też tak mam, w mieszanej kolejności, sprzed 6 dni, sprzed 20 min, a potem sprzed 3 dni. Nie wiem o co chodzi...
Scottie   Cicha obserwatorka
15 listopada 2017 20:06
Dziewczyny, wiecie jak odtworzyć zapisanego live'a? Chciałam obejrzeć makijaż jednej laski, na 100% go zapisała, a ja nie wiem gdzie go znaleźć 🙁
Wejdź na jej profil i kliknij w kółko gdzie są zapisane relacje i tam powinien byc zapisany live.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 listopada 2017 21:08
Tam gdzie instastories? Wyświetlają się tylko one...
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 września 2018 14:14
Czy orientuje się ktoś, czy jest opcja by kontem firmowym mogła zarządzać więcej niż jedna osoba? Coś na zasadzie fp na facebooku gdzie można nadać komuś funkcję administratora. ?  :kwiatek: :kwiatek:
No tak, wystarczy, że ma login i hasło  😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 września 2018 14:35
Właśnie zdałam sobie sprawę jakie to było głupie pytanie  😵 Jakoś mi się uwidziało, że przez to, że mam to połączone tak, że sobie mogę przeskakiwać między profilami prywatnym a tym to są te same dane do logowania... a przecież są inne.

Czasem rzeczy oczywiste są najtrudniejsze  😵 Dziękuje Infantil  :kwiatek:
No właśnie, a da się przeskakiwać pomiędzy dwoma kontami bez konieczności wylogowywania się i logowania na kolejne?  👀
Tak, nawet pomiędzy takimi, które mają inne dane do logowania  🙂
O rany, ale super. A jak to włączyć? Jeśli mam fanpejdża i chcę do niego dołączyć Instagrama, to jakoś z jego poziomu muszę to stworzyć?
Nie, nie.
Nie powiem Ci dokładnie jak to się robi, bo u mnie to jakoś automatycznie wskoczyło, że mam 3 konta i tylko zmieniam z którego aktualnie korzystam, bez wylogowania. Może to kwestia aktualizacji? Można też robić tak, że się wyjdzie z któregoś konta (żeby nie przychodziły powiadomienia) ale bez "wylogowywania" i wtedy przy logowaniu nic się nie wpisuje, ani hasła ani loginu.
Dobra, to będę kombinować. Ale fajnie, że jest taka opcja. Kiedyś chciałam już zrobić drugie konto, to musiałam się przelogowywać, to oczywiście zapał mi zmalał w krótkim czasie. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 września 2018 00:01
A masz założone już dwa konta? Jak masz tylko prywatne to zakładasz po prostu nowe i powiazujesz je z fanpagem. Potem w aplikacji masz możliwość dodania konta i z poziomu profilu możesz się pomiędzy nimi przełączać. Musisz tylko pamiętać, żeby mieć aktualną wersję aplikacji.
Dziala Wam instagram?
tak, normalnie
Mam dwa konta i na zadne nie moge sie zalogowac, wyskakuje info-przepraszamy nie mozemy przyjac twojego zgloszenia.
U mnie też śmiga cały dzień bez problemu.
Dostałam bana na istagrama tzn. moj telefon dostal  🙄 za co?! Na komputerze albo innym tel moge sie zalogowac a na moim nie  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 listopada 2018 23:37
Spróbuj przeinstalować aplikację.
kuniarka  🏇
Facella juz probowalam i nic  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się