Końska Rewia Mody XI 2017

ANKY dots green  🙂
wątek zamknięty
tulipan, dla mnie mega 😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 września 2017 12:08
tulipan, cuuudooooooooooo!
wątek zamknięty
Ja dziś kliknęłam komplet smoked blue dla młodego skarego, skusiła promocja -30% na całą kolekcję  😀iabeł:
wątek zamknięty
Wigorrr, gdzie takie przeceny?
wątek zamknięty
W Hidalgo warto poszperać  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 września 2017 14:19
Konikowka, ja też Kingslanda nie polecam. Miałam - skurczył się po praniu do rozmiaru shetty ^^ A prałam normalnie, jak każdy inny czaprak 30 stopni i może z 600 wirowania.
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 września 2017 15:57
W Hidalgo warto poszperać  😉


Buu, ale smokedblue VS już nie ma, a tak poluje na ten czaprak na promocji  😕
wątek zamknięty
tulipan, bosko  💘
wątek zamknięty
tulipan, widzę, że jestem w mniejszości, ale dla mnie totalny bezszał  😉 Macie ładniejsze szmatki!
wątek zamknięty
Dzięki Dziewczyny  :kwiatek: To taki kolor, który ja bardzo lubię w cywilu tez  😁

Moona - mam jeszcze coppera, leci do mnie grenadine  🤔wirek: i czaje się na orchidmauve. Także każdy z nich z innej parafi  😁
wątek zamknięty
Widziałam dziś orchidmauve i niestety, to nie jest kolor z katalogu 🙁 Nie ma w sobie różu, to szary fiolet, dość smutny. Przynajmniej w wersji cotton, innych nie widziałam.
wątek zamknięty
keirashara- uuuu...jak to? Właśnie dzwonili wczoraj, że mi tego cottona wysyłają.. A ty mówisz, że on nie różowy ??  😤
wątek zamknięty
Na insta wyglada na bardzo ładny róż.
wątek zamknięty
Zupełnie nie róż, zdecydowanie idzie w fiolet/szarość. Mogłam foto cyknąć, ale mnie facet zagadał, bo nie mógł wybrać smaku cuksów dla koniowego... Mnie nie kupił kolor na żywo i odpuszczam, poluje dalej na stary mauve.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nijak nie to, na pewno cotton. Może inne bardziej, oby... Bo na insta mega mi się podoba.
wątek zamknięty
Ja w poniedziałek się przejadę do sklepu zerknąć na żywo (o ile mają), ale jeśli to wpada mocniej w fiolet niż róż, to hmmm... 😍
wątek zamknięty
budyń, - no właśnie powiem Ci, że idzie w fiolet, ale taki bury, niezbyt ladny. Ogólnie kolory są takie bure, brudne właśnie. Mnie bardzo, bardzo rozczarował 🙁 fakt, że dziś też światło beznadziejne, bo leje cały dzień. Wybieram się w połowie października do Poznania, może tam będzie w innych formach, oby ładniejszy... tylko cotton mi najbardziej pasował jednak, cena, jakością i wyglądem :/
wątek zamknięty
Na FB equishopu też są jakieś fotki  😉
wątek zamknięty
Orchidmauve to taki brudny (jakby szarawy) róż.
Ale kwestia gustu. Mnie się bardzo podoba
wątek zamknięty
Laguna, - dla mnie on nijak nie jest różem właśnie. Chyba, że jest powtórka z mango i dwa różne odcienie tkaniny.
wątek zamknięty
Teraz mnie zaciekawiłyście. O ile róż mnie nie interesuje, to brudne fioletowo - różowe mnie zaciekawiło. 😉
wątek zamknięty
keirashara, bo róże też bywają różne.  Rzeczywiście ma się nijak do różu np z kolekcji Pink czyli ciemnego wściekłego różu. Za to dla mnie to dokładna powtórka mauve z kolekcji BlackBerry- z tymże właśnie "przybrudzonego" szaroscią. Dokładnie tak wyglądają jasnoróżowe bluzki mojej córce po całym dniu latem na dworze 😉 😁
wątek zamknięty
Ostatnio zamówiłam kantar HKM LG Roma II na promocji i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył jak doszedł, jest piękny chociaż zdjęcie katalogowe na to nie wskazywało  😍




wątek zamknięty
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
24 września 2017 17:04
Dziewczyny bo mnie skusiła ta promocja na czaprak Smoked Blue, na zdjeciu wyglada jak zwykły szary natomiast na zdjeciach na instagramie na niebiesko szary. Ktos go ma i powie jak wyglada na koniu naprawde? 😀
wątek zamknięty
Laguna, - ja właśnie choruje na stary mauve i bardzo liczyłam na ten kolor. Kurka, nie wiem już co sama widziałam 🤣 Chyba pójdę go jeszcze raz obejrzeć.
dairoxroxi, - obłędny ten kantar! 😍
wątek zamknięty
Imladriss ja mam, na którejś stronie wstawialam zdjęcia. Jest piękny szaroniebieski. 😉 Tak a propo to mi właśnie smokedblue zaleciał trochę wilgocią, nie mam pomysłu, czym te plamy próbować sprac, tak żeby mi kolor nie zszedł. 🙁
wątek zamknięty
Orchidmauve z neta.

wątek zamknięty
Niestety foty z neta KŁAMIĄ!

Tak wygląda w realu. Jest to pudrowy FILOETOWY, przydymiony jakby brudny. Swoją drogą bardzo fajny odcień, ale żeby tam wypatrzeć na żywo odcień różu, to...trzeba baaaardzo dużo dobrej woli. To jest fiolet. Moim zdaniem, moja fotka na zbliżeniu oddaje idealnie kolor. Jestem niezadowolona. Chiałam taki odcień, jak pokazuje Moona a on taki nie jest.



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.