moda, ciuchy etc...

ja polecam czarne z f&F. Nie złazi kolor i nie śmierdzą. hmm
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2017 22:10
alnama, miałam bardzo ciemno-szare. Nic im się nie działo.
Dostałam kiedyś takiego uczulenia od spodni sklepowych, że myślałam, że trafię na pogotowie... Spuchły mi całe nogi i swędziały pieruńsko! Masakra 😀
Ja jeansy kupuje głównie w medicine i orsayu - w tym drugim śmierdzą te tańsze często (po 80zł), te droższe, za 140zł nie śmierdzą, dobrze się noszą i nie spierają jakoś tragicznie (mam obecnie jedne czarne kupione w styczniu i są czarne). Z tym, że ja czarne piorę z czarnym, na lewej stronie, w płynie do czarnego (znacznie przedłuża kolor wszystkiego, szczególnie perwoll i woolite robią dużą różnicę) i w 30 stopniach niezależnie od tego co na metce.
Co do levisa... no nie wiem jak damskie, ale męskie się okropnie kurczą w praniu 🤔
A ja pod tym względem zdecydowanie nie polecam spodni z Zary. Kupiłam czarne z dziurami na kolanach. Sprały się niesamowicie po 2 praniach. Mama się mnie ostatnio pytała - Co Ty masz znowu jakieś nowe spodnie? Odpowiadam, że nie to są te co ostatnio razem kupiłyśmy, a mama na to - Szare? a one nie były czarne?  🤬
Przekręcanie się nogawek, to jest kwestia byle jakiego szycia, a nie budowy nóg. Mnie to doprowadzało do szału, dlatego nigdy więcej spodni z Bershki czy Stradi.
Też szukałam czarnych rurek idealnych i chyba jak będę mieć więcej gotówki to zainwestuję w Levisa. Mam niebieskie, model 410, kosztują niemało, ale są wygodne, dobrze uszyte, kolor przy praniu schodzi, ale nie zauważyłam, żeby spodnie blakły albo żeby na szyciach robiły się przetarte.
Póki co rurki nie są moim priorytetem, bo porzuciłam je dla mom jeans- są dla mnie najwygodniejsze i imho bardzo schelbiają mojej figurze 😡
Oświećcie mnie, co to są mom jeans? 👀 Z tego co widzę, to dalej rurki, tylko nieco luźniejsze i nad kostkę?
budyń, - jeansy w klimacie vintage 😉 Taki krój, jak nie jedna mama miała w szafie (moja miała! i to wranglery, aż żałuje, że je w końcu wyrzuciła "bo dawno niemodne"😉, wysokie w stanie, lekko luźniejsze, do kostki (akurat do białych adidasów 🤣 ), w prostym kroju, bez udziwnień, trochę niekształtne jak na dzisiejsze czasy. Klimat lat 80-90'. Na pewno kojarzysz.
majek   zwykle sobie żartuję
21 września 2017 13:29
w kapp-ahl kupilam niegdys moje ulubione czarne rurki.  Leci juz 3 para
Budyń najlepiej wpisać w google w grafikę 😉 nogawka jest prosta, to nie są rurki 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
21 września 2017 13:49
ashtray, jak ja bym chciała w takich dobrze wyglądać. 🙁 No cóż, za duży zad.
ashtray, aha, no mi wyskoczyły takie rurkowate jakieś 😁 W sensie zwężane w dół. W sumie całkiem ok wyglądają, gdyby nie ten podwyższony stan...
keirashara, dzięki, kumam. Ja to czasy dzwonów, więc w ogóle nie na czasie 🤣
emptyline na pewno nie jest to krój dla każdego. Z kolei ja zad zawsze chciałam posiadać, a zostałam obdarzona sylwetką bardzo szczupłą, na którą wiele dziewczyn z zadem pewnie by się chciało zamienić. Paradoks, szkoda, że tak się nie da. 😁 Spodnie te dają namiastkę posiadania bioder i tyłka 😉

budyń ja tam kocham wysoki stan <3 Daje mocne wcięcie w talii w miejscu, w którym tę talię się posiada, a nie niżej. Dzięki temu dolna część ciała (nogi) wydają się dłuższe. I nic nie irytowało mnie bardziej niż brzuszek, który wylewał mi się ze spodni z niskim stanem po najedzeniu się 😁 Najgorzej. W tych nie ma takiego problemu. Wszystko elegancko zostaje w spodniach. 🤣
Kocham mom jeans! Mam takie i się jaram, choć w sumie nie wiem czy powinnam je nosić, bo mam zad jak J.Lo. Ake wysoki stan i opcja podkreślania wąskiej talii wynagradza wszystko inne 😀 W ogóle lubię taką stylówę na lata 90.  😀
Gdzie kupię dobrej jakości t-shirty? (np. dekolt w serek, mam duże cycki) Mam z H&M,ale po 3 praniach nadają się na ściereczki.
A pamiętacie modę bodajże z lat '00 na takie superniskie biodrówki? 🤣 Koszmar! Wszystko wyłaziło z tyłu, z przodu, boczki.
oesu, tak! 😲 i ja chyba w dodatku miałam dzwony biodrówki. Nie szło w tym usiąść 😲
Pursat   Абсолют чистой крови
22 września 2017 13:45
Też polecam Stradivariusa. Mam czarne kupione 1,5 roku temu i nadal są ok.
Dziewczyny, kiedy się zaczynają wyprzedaże np.  w Reserved, Mohito...?? Podoba mi się pare rzeczy, a w czerwcu 2 dni po wielkich zakupach okazało się, że przecenili wszystko zdaje się o 30% ... nie chce tego powtórzyć 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 września 2017 17:25
Kocham mom jeans! Mam takie i się jaram, choć w sumie nie wiem czy powinnam je nosić, bo mam zad jak J.Lo. Ake wysoki stan i opcja podkreślania wąskiej talii wynagradza wszystko inne 😀 W ogóle lubię taką stylówę na lata 90.  😀


Pokażesz się w nich?  😜
emptyline   Big Milk Straciatella
22 września 2017 21:21
amnestria, ja też taką lubię, ale ja jeszcze w żadne mom's się nie wcisnęłam... Nie mam aż tak wielkiego tego tyłka, może to po prostu kwestia bioder? W każdym razie ilekroć takie chcę to, żeby na pupie były okej, musi być 38-40, ale żeby talia pasowała to już 36 i niestety wygląda to kuriozalnie w każdej wersji. 🙁 A takie są fajneeee....
Tak z ciekawości - gdzie kupilyscie te mom jeans? Bo wysoki stan uwielbiam, ale celowałam zawsze w rurki - wąskie biodra, za to tyłek niezły. Tylko obecnie szyja takie za krótkie i ciężko coś znaleźć
emptyline   Big Milk Straciatella
23 września 2017 22:17
keirashara, cały Inditex ma na pewno.
Ja polecam te z Pull and Bear. Fajnie leżą, nie są drogie i chyba najfajniej wyglądają z tych, które mierzyłam.
emptyline, ja mam 60 cm w talii i no.. dużo w biodrach 😉 Więc mam 38, bo na tyłku jest wtedy w miarę. Natomiast w talii dużo za dużo, ale jestem już przyzwyczajona, więc mam dużo pasków 😀

smarcik, postaram się o jakąś fotę :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
25 września 2017 16:11
amnestria, a widzisz, ja pasków bardzo nie lubię nosić do spodni, więc to mi nie rozwiązuje problemu, dlatego no...nie mam takich spodni. 🙁 Ja jestem idealną klepsydrą, ale jakoś się z tego nie cieszę - chociaż, z uwagi na duże cycki, przynajmniej jak mi tyłek rośnie nie ma dysproporcji. 🤣
Paski przy tych spodniach to raczej konieczność.

emptyline dawno co prawda nie widziałam Twoich zdjęć, ale jesteś taka ładna i masz taki fajny styl, że na wszelkie niedoskonałości sylwetki nie zwraca się nawet uwagi :kwiatek: Poza tym klepsydry są sexy! <3
emptyline   Big Milk Straciatella
25 września 2017 17:22
ashtray, ojojoj, dziękuję :kwiatek:. Się zarumieniłam. 🙂 Staram się nosić to co mi się podoba, ale w czym nie mam tyłka XXXL, ale tych spodni odżałować nie mogę.

PS: żeby nie było, że narzekam jakoś bardzo, generalnie raczej siebie lubię. 🙂
hahaha miałam napisać to samo co ash - empty ja Cię wirtualnie kocham 😀 Ubierasz się i wygladasz tak jak ja zawsze chciałam, cudny styl i ładna buzia 😍
Fanclub emptyline 😀 😍
Emptyline, nie wiem czy w Szwecji "Skam" jest tak samo popularny jak w Norwegii, ale przypominasz mi Noorę z tego serialu 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się