Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Z ciekawości, co miałaś upatrzone? 🙂
Głównie to celowałam w Corcel albo Łopuchowo  👀
Miałam na oku jeszcze stajnie Shadow koło Obornik. Aktualnie chyba mają wolny boks ,ale obawiam się że mogę już nie wyrobić z transportem  ❓
Co sądzicie o stajni Corcel oraz stajni Kapada?
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
25 sierpnia 2017 20:33
Dzień dobry,
szukam doświadczonej osoby z Poznania lub bliskich okolic, która mogłaby uczyć mnie na swoim koniu (obecnie jestem po przerwie, wcześniej poziom srebrnej odznaki), bądź konia do współdzierżawy. Współpraca raczej w ciągu tygodnia. Zależy mi zarówno na treningach ujeżdżeniowych jak i skokowych. Przejadły mi się już wszelkie szkółki i treningi grupowe 🙂
Stajnia Zamysłowo, co sądzicie? Ktoś się wypowie?
A Corcel?
Stajnia Corcel, jak dla mnie, wysokie loty. Świetna opieka, stały monitoring, spokój brak szkółki, tylko prywatne konie. Nic uciskane na siłę, doszły 4 boksy angielskie, konie dobrze wyglądają, wykarmione, wybiegane, zawsze czysto. Pastwiska, lonżownik, hala, czworobok, myjka, miejsce na grilla, jak dla mnie na prawdę wow. Znajomy trzyma tam swojego konia, często odwiedzam, ja stajnię znam dłużej, ale kobyła bardzo ładnie odbiła u nich, a szczególnie wyciszyła się psychicznie(czego nie dało się zrobić w innych miejscach). Sama jezdziłam tam kiedyś konia, a sam fakt tego że trudno o wolny boks, mówi sam za siebie.
Dzień dobry,
szukam doświadczonej osoby z Poznania lub bliskich okolic, która mogłaby uczyć mnie na swoim koniu (obecnie jestem po przerwie, wcześniej poziom srebrnej odznaki), bądź konia do współdzierżawy. Współpraca raczej w ciągu tygodnia. Zależy mi zarówno na treningach ujeżdżeniowych jak i skokowych. Przejadły mi się już wszelkie szkółki i treningi grupowe 🙂


Napisałam wiadomość.
Hey , Czy ktoś stoi w Stajni  Zamysłowo ?
Pilnie potrzebuję namiar na dobrego kowala, który zdiagnozuje i odszuka ropę w kopycie - najlepiej gdyby był z okolic Pobiedzisk albo tamte rejony obsługiwał bo wiadomo, że zależy mi bardzo na czasie. Może wiecie kto kuje w Kaczynie, Podkowie Gruszczyn czy Atrium?
A nie lepiej weta z czułkami wziąć?
Gdybym chciała weta to bym pytała o weta.
Luzaczka, ja jestem z okolic Pobiedzisk i mojego konia od 9 lat robi Wiesiu Laskowski,którego moge polecić, ale szczerze powiem, ze z ropą w kopycie nie musieliśmy sie nigdy zmagać, wiec nie wiem, jaka on ma skuteczność w tym temacie. Jeśli chcesz podam Ci kontakt.
kenna dzięki za info już ktoś mi dał namiar na tego kowala 🙂
Hej hej.. a co myślicie o stajni Mustang Rogalinek? Polecacie?  🤣
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
06 września 2017 11:40
Cześć 😉
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pensjonatu Ostoja w Grzebienisku? Ktoś trzymał tam konia? Bywał?

Hej hej.. a co myślicie o stajni Mustang Rogalinek? Polecacie?  🤣

Nie wiem jak jest obecnie, ale swego czasu ludzie uciekali ze stajni, bo był problem ogólnie ze stajennym i zadawaniem siana.
Boksy nie były puste, ale konie w większości należały właśnie do stajennego.

Jak jest na tą chwilę to trudno mi powiedzieć.
Hej hej.. a co myślicie o stajni Mustang Rogalinek? Polecacie?  🤣

napisalam Pw- po jednej wizycie
Hej hej.. a co myślicie o stajni Mustang Rogalinek? Polecacie?  🤣


w Rogalinku zmienił się stajenny, jeszcze w marcu stajnia była prawie pełna, więc nie wiem jak z wolnymi boksami. Jeśli chodzi o opiekę, to zmieniło się na plus. Na sianie się już nie oszczędza, podłoże na hali w końcu zadbane. Pastwisk i trawy nie ma niestety w dalszym ciągu. Mam porównanie jak w Mustangu było 3 lata temu i jak jest teraz. Obecnie bym poleciła, bo zmieniło się na duży plus.
Wciąż jestem w trakcie szukania nowego domku...od listopada potrzebuję koniecznie już nowej stajni z halą. Myślałam ewentualnie nad Biedruskiem, ale słyszałam kiepskie opinie  🙄 Może byłyście? Jak wrażenia?  Jeszcze myślałam u Krygiera ,ale nie wiem jak wygląda sprawa cenowo , co chwilę słyszę inną cenę...Orientuje się ktoś jak to wygląda obecnie?  🙂
Krygier 1400
Będą jeszcze w tym roku jakieś zawody ujezdzeniowe? 🙂
julka177 teraz w niedziele są w Kocialkowej Gorce
Myslalam o późniejszym terminie 😉
Wciąż jestem w trakcie szukania nowego domku...od listopada potrzebuję koniecznie już nowej stajni z halą. Myślałam ewentualnie nad Biedruskiem, ale słyszałam kiepskie opinie  🙄 Może byłyście? Jak wrażenia?  Jeszcze myślałam u Krygiera ,ale nie wiem jak wygląda sprawa cenowo , co chwilę słyszę inną cenę...Orientuje się ktoś jak to wygląda obecnie?  🙂


Witam
To jest ogłoszenie krygera http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/76660?q=&kategoria=5&lokalizacja=15&widok=0&strona= cena 1400zl. Co do bierdruska nie polecam .W stajni mają około 60 koni , coś  co się nazywa parówki (piach lub błoto)konie chodzą w grupach. Ostatnio niestety zginą koń w trakcie spędzania.(wszystkie konie na raz nie ma możliwości w ręku). Obsługa kiepska żarcie takie sobie raz lepiej raz masakra.cena 750zl
Właśnie słyszałam dzisiaj o tym wypadku na Biedrusku, masakra... Jak tak dalej pójdzie to chyba nigdzie nie znajdę nowej stajni  🤔
Czy mowa o tym wydarzeniu, gdzie konie zdarzyły się "czołowo" czy mówicie o innym?
Czy mowa o tym wydarzeniu, gdzie konie zdarzyły się "czołowo" czy mówicie o innym?


Raczej nie.  Chodzi o wypadek w zeszłym miesiącu. Jak koń się o ogrodzenie rozrył i się wykrwawił
przed przyjazdem wet z murowanej Gosliny. Obsługa tego wydarzenia bez umowy o pracę brak oc na takie wydarzenia. Sprawa jest przed sądem. współczuję  właścicielce bo to zwyczajnie brak odpowiedzialności i doposażenia z strony obsługi
Współczuje właścicielom zwierzęcia...
O tym akurat nie słyszałam. Przykra sprawa.
Raczej nie.  Chodzi o wypadek w zeszłym miesiącu. Jak koń się o ogrodzenie rozrył i się wykrwawił


boże, to w jakim stanie i z czego było to ogrodzenie? oO chociaz tak to niestety jest z nieszczesliwymi wypadkami, że czasami konie potrafią zmalować rzeczy jakie się filozofom nie śniły... koń mojego znajomego zabił się uderzając pewnego dnia głową prosto w drzewo, jedno jedyne drzewo na srodku padoku, ot tak.
Hej, nie znalazłam bardziej trafnego wątku, więc spróbuję tu. Poszukuję stajni w Poznaniu i okolicach, która byłaby odpowiednia dla osoby jeżdżącej rekreacyjnie, z ambicjami na podszlifowanie swoich umiejętności. Chciałabym jeździć sensownie, tak żeby faktycznie pracować nad swoimi błędami, więc odpadają jazdy w zastępie. Nie zamykam się tylko na duże stajnie - jeśli jest ktoś, kto ma swojego konia/ konie i prowadzi na nich jazdy w skromniejszych warunkach to również byłabym zainteresowana.
Pozdrawiam!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się