Sesja/Studia i t d ;)

Z tą naszą szanowną uczelnią chyba faktycznie coś jest nie halo  🤔wirek:
Tak sobie myślę, ze ci nasi psorzy mają chyba frajdę z gnębienia studentów, normalnie ubaw na całego na naszym Uniwersytecie Wiedzy i Magii  🏇

Pauli ja tam wolę skrót UWM-Unicestwimy Wasze Marzenia  😎
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 czerwca 2009 22:41
Haha!! W sumie bardziej oddaje klimat  😂

A tak w ogóle jak Tobie idzie? 🙂
hehe nazwa brzmi groźnie  🤣 może jednak docenię swoją uczelnię - tjaaa
gdyby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce... 🙁
Haha!! W sumie bardziej oddaje klimat  😂

A tak w ogóle jak Tobie idzie? 🙂


jutro mam egz praktyczny z anatomii, a pojutrze teoretyczny, szkoda słów...  😎 ale cóż, za pusty był ten mój wrzesień, teraz przynajmniej mam już plan na konstruktywne zapełnienie wakacji
po trzech dniach i dwóch nocach uczenia się o mątwach, które nie miały dzieciństwa i tym podobnych, wybieram się właśnie na ustny egzamin z kultury multimedialnej... 🤔 (o tyle chociaż dobrze, że to ustny: wejdę, powiem i wiem na czym stoję)
Właśnie sobie przypomniałam jak nienawidzę wstawać o 5...  👿
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
08 czerwca 2009 18:16
Wakaaaacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A w kazdym razie koniec sesji w pierwszym term... Chyba, ze sie jakas poprawka przyplacze. Ale narazie o tym nie mysle, bo mam WAKACJE!! ( btw zostala ta okazja juz opita o godzinie 11 przed poludniem :P)
a ja dzisiaj pierwszy egzamin napisałam. Nie powinno być źle 😉  A w piatek najgoryszy z całej sesji mnie czeka :/
ja dziś miałam koszmarny egzamin. Do tego nie mogłam coś w nocy zasnąć na 8smą musiałam popylać na uczelnię.
I po cywilu. Pytania calkiem spoko musze powiedziec. Pytanie jaki wynik.
😉
pierwszy raz zajrzalam do tego watku; niektorzy to juz wakacje, a ja mi sie sesja 20 LIPCA zaczyna . i trwa do polowy sierpnia  😵

😵 zazdroszcze
itsdd jej to gdzie Ty studiujesz?
asior   -nothing but eventing-
08 czerwca 2009 22:18
Zerowka z hodowli koni na 4,0  🙂 Za to dzisiejsza genetyka masakra. Nie licze nawet na 3=  🙄
trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2009 22:57
itsdd jej to gdzie Ty studiujesz?

Stawiam, że w Deutschlandii, koleżance tak samo się zaczyna sesja.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 czerwca 2009 23:00
Ja dziś uwaliłam cywila... niby się spodziewałam, ale humor mam średni...

W piątek czeka mnie pr. karne, jestem dobrej myśli, czasu sporo i materiał też nie przytłacza. Zdecydowanie nie chce mieć 2 poprawek we wrześniu  🙄
Cholera a ja mam chyba  w plecy angielski psychologiczny :/ Za to reszta póki co do przodu, nawet jakieś 4,5 się przyplątało.
Niedawno próbowałam sobie wmówić, ze sesja jest przyjemniejsza niż matury - ale chyba muszę cofnać się z swoich przemyśleniach, niecierpię sesji!! 😀
Ponia   Szefowa forever.
08 czerwca 2009 23:11
Ehh w środę Teoria organizacji i zarządzania w adm. heh a  ja dziś notatek zaczełam szukać.. a w nd konstytucyjne  😵

Pauli trzymam kciuki za cywilne.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 czerwca 2009 23:24
Poniuś  :kwiatek:
To trochę Ci jeszcze przyjdzie potrzymać kciuki 😉

Dla mnie teoria org. i zarządzania była jedną wielką traumą, ale nie dlatego, że to ciężki przedmiot (właściwie nawet całkiem przyjemny), tylko dlatego że mieliśmy go z pewną staruszką, która wcale miła nie była  🤔wirek: . Kiedy wyszłam z sali (mieliśmy ustny  🍴 ) byłam jeszcze w takim stresie, że się poryczałam  🤔wirek: . Ostateczne wspomnienie jest jednak pozytywne, bo następnego dnia byłam już na CSI w Sopocie  🏇
Stawiam, że w Deutschlandii, koleżance tak samo się zaczyna sesja.


zgadza sie, w Dreznie 😉
Ja w sumie już mam wakacje, 2 egzaminy zaliczone w terminie zerowym, jeden mam przepisany, a wczoraj pisałam psychologie rozwojową. Poprawia jak coś to i tak we wrześniu, jeszcze tylko takie duperele, jak jutro wpisy i za prawie 2 tygodnie wpisy z psychologii.
Teraz biorę się za szukanie jakiejś pracy...
A ja mam teraz chwile wytchnienia. Nastepny egzamin 18.06 (prawo finansowe).
Hija, gratki!!

Klami, ehh ja też mam egzamin 18🙁 emocje i motywacje🙁

a dzisiaj musze sie zmusic do nauki na jutrzejsze dwa kolosy (ustne🙁🙁🙁 ) na razie średnio mi idzie🙁
ja na razie spokój, pomijając jutrzejszą poprawę koła, od której zależy moje upierdoczenie lub nie przedmiotu. Następny tydzień luźny - chyba, a prawdziwa sesja z tymi najgorszymi egzamami po niedzieli 21ego  😕
haaa zdałam mikro! 😀 radośc jednak psuje perspektywa piątkowej analizy :/
Dziś pisałam kolosa z różnic indywidualnych, niby prosty, wyniki wkrótce.
Jutro poprawiam kolosa z rozwojówki, nie chce mi się uczyć, ale zaraz muszę się zabrać, bo będzie kicha :/
I jakieś zaliczenie mam z angielskiego, mam nadzieję, że pójdzie łatwo.
Ja mam z różnic 4 🙂  Ale z egzaminem chyba już tak łatwo nie będzie. Ale przedmiot przyjemny, przynajmniej w porównaniu do statystyki, którą mam już za tydzień....

Jak to wogóle jest, że kazdy ma inaczej sesje, niektórórzy już skońcyzli, inni kończa w lipcu.. to nie fair, powinno być wszędzie tak samo.
Też lubię różnice 😉
A ze statystyki to mam w ogóle warunek z zeszłego roku, ale podchodzę do egzaminu dopiero we wrześniu
szepcik ja też różnice jakimś cudem zaliczyłam😀 tzn jeśli o koło chodzi-nadal myślę, że to jakaś pomyłka, bo 5 z ostatniego koła dostałam  🤣 ale coś czuję, że na egzaminie nie będzie już tak wesoło, taką kosę mamy;/

A co do staty, jutro mam koło z zaawansowanej, właściwie poprawkę. Muszę pocisnąć 29pkt na 40 a nic nie umiem. Pani zrobiła takie prezentacje, że niech ją szlag!
Breva- dzięki 🙂 No ale jeszcze wyniki z psychologii. Ale poprawka to jak coś to dopiero wrzesień i tak.
Hehe macie jakoś inaczej program, bo ja mam teraz różnice, ale statystyke podstawową - a zaawansowaną mam dopiero w następnym semestrze. I psychometrię :/
A w ogóle to od wrzesnia zaczynam specjalizację 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się