produkty ANKY

Ma ktoś zdjęcie coppera na kasztanie, ale rudym nie czekoladowym? Szalenie podoba mi się ten pad, ale do siwego niezbyt pasuje, a z rudzielcem chyba się zleje...

Pierwszy raz od kilku lat kupilam pad anky  (obrazilam się jak było to brzydkie pikowanie). Zdecydowałam się na ruby- piękny jest🙂
D+A zrób proszę zdjęcie na ruby na kasztanie  :kwiatek:
Nie wiem, kiedy teraz zatargam go do stajni, ale jak coś to oczywiście zrobię🙂
Doszedł mój pad i golf Ruby. I .... jest to dokładnie kolor sangria ż kolekcji Eskadron jesień zima 2016. Fajnie bo dzięki temu mam do niego od razy pasującą kurtkę, polar i kamizelkę Pikeura 🙂
W weekend zrobię foty porównawcze
Livia   ...z innego świata
21 września 2017 16:28
Ja czekam na fotki Ruby, ale coraz mniej mnie ciekawi, jak piszecie, że jest bardziej różowy niż czerwony... w sumie na szczęście 😉

Ktoś się skusił na Azurite i ma real foto? 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 września 2017 19:29
Porównanie Anky ruby i Eskadron sangria. Tak naprawdę w rzeczywistości prawie nie widać różnicy. Na zdjęciu wyszła tylko dlatego że Eskadron to bawełna a Anky imitacja alcantary i inaczej odbija światło. Potem Wam podeślę porównanie golfy Anky i bluzki sangria😉

co zdjęcie to ten Ruby inaczej wygląda 🤣
Bo on trochę taki kameleon. W cieniu ciemne bordo, w świetle taki miły ciemny róż
Laguna, gdybym zobaczyła Twoje zdjęcie to bym ruby nie kupiła. Na moim monitorze wygląda jak zwykły róż 😉

W rzeczywistości ten kolor bardzo mi się podoba i ciężko określić ten kolor- trochę bordo, trochę wiśni, odrobina maliny ;p
Ruby na wątrobianej rozdymce tygrysiej (Takifugu rubripes):



I w rzadkiej chwili, kiedy przestawało lać i wilgotność osiągała poziom mniejszy niż 99% 🙄

Livia   ...z innego świata
25 września 2017 15:06
Na tym pierwszym zdjęciu Ruby wygląda przepięknie!

Ponowię też pytanie o Azurite - ktoś ma i może wrzucić zdjęcie?
quantanamera, Cebulka prezentuje się fantastycznie, ale to zasługa treningu, a nie koloru Ruby - jak dla mnie ten kolor szału na niej nie robi  😉
A ja mam mojego w copperze:


Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 września 2017 20:19
Kurde, ładny ten cooper  🙂 😵
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 września 2017 21:36
Quantanamera Cebulova to jest urodziwa  😍
Tulipan Pięknie Szymkowi 💘
tulipan, absolutnie bosko 😍
Ruby jest piekny. A cooper tez niczego sobie. Posiada ktos juz ochraniacze Anky?
Czemy Ruby w wersji DL jest jeszcze gdzieś dostępny?  👀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 września 2017 14:31
DZiekuje Ci :kwiatek:
Chociaż moja mama dzisiaj mi powiedziała, że mówiłam, że to bordo, a wyglada jak różowy...i już sama nie wiem.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2017 09:00
anil22 a nie masz możliwości zobaczenia na żywo?
No właśnie nie mam  🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2017 09:16
jak jesteś odważna, to zamów, zawsze możesz sprzedać, zwłaszcza, że widzę, że jest deficit na nie  😉  😁
A co mi szkodzi, chociaż został niby tylko w karinie. Ciekawe czy będzie jeszcze dostępny.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2017 09:28
anil22 to zamwiaj, najwyżej dostaniesz odpowiedź, ze nie ma  😉
Udało się w karinie i to po takiej cenie, że szok 😀 czekam na paczke i możliwość zrobienia zdjęć na dworze. 😁
anil22, - jakiś kod, czy coś? Podzielisz się tajemnicą ceny? 😀
Na stronie była promocja na nowa kolekcję Anky. Plus w koszyku, naliczył mi się dodatkowy rabat. Cena padu na stronie była około 225zł w porównaniu do innych sklepów 249zł jest różnica.
Anky ruby

Przepiękny 😍 już się mojego nie mogę doczekać 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się