Końska Rewia Mody XI 2017

Imladriss to na pewno nie szary, chociaż zależy też od światła 🙂 Dla mnie to kolor idealny, dosłownie jakby widzieć sky blue za gęstą szarą mgłą lub bardziej dymem, poniżej link w dość ciemnej siodlarni:

https://www.instagram.com/p/BZYARckHYZU/?taken-by=izabelanx3
wątek zamknięty
Dzien dobry,
Jeszcze mnie tu nie było. 🙂
Poszukuje opinii i może jakiś propozycji? Poszukuje czapraka dla mojego typowo gniadego chłopaka. Mamy ten problem, że siodło (skokowka, wiec vs albo sr) jest jasno brązowa. Ciężko mi dobrać coś co bedzie dobrze wyglądało pod tym kolorem. Myśle nad: eskadronem - coś z platinum (podobają mi się violetgrey, Blackberry ale tez ten czarny bs). Ładny jest tez smokedblue albo coś w odcieniach brązu?
Anky - ruby, marone albo coś klasycznego ze standardów
Schockemohle - może granatowy z pomarańczowa lamowką?

Jak widzicie nie jest łatwo  🤣  zależy mi na czymś, co nie będzie szczególnie błyszczące czy z brokatem.
wątek zamknięty
Niestety do jasnego brązu (London) raczej żaden kolor wizualnie nie wygląda dobrze moim zdaniem, ale jak coś fajnego znajdziesz to wstaw zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
No właśnie głowie się nad tym juz parę dni - mam to samo zdanie; to siodło psuje WSZYSTKO.  😤
wątek zamknięty
A granaty?
wątek zamknięty
Btw. jak już mam okazję to wskoczę z zeszłorocznym szarym, ornamentowym Platinum na karusie 😉
Oraz cotton offwhite z CS wiosna/lato 2017, który ubóstwiam wręcz  😍

edit. a na jeźdźcu ulubiona bluza Eskadron zaza i równie ulubione bryczesy Anky 
wątek zamknięty
Pięknie na karym.
Nad ranatami tez mocno się zastanawiam.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 września 2017 09:51
mx ja bym spróbowała z szarym, granatem, szmaragdem albo czernią.
wątek zamknięty
tunrida, - czyli jednak nie jestem daltonistką i dobrze widzialam, że to nie róż...
wątek zamknięty
tunrida, oooooo, to rewelacja! 😍
wątek zamknięty
A dla mnie to nie fiolet 😉

EDIT porównanie polara orchidmauve jakiejś mojej fioletowej bluzki i różowej. Tak naprawdę ten kolor jest pomiędzy fioletem a różem. Dla mnie to przydymiony kolor ż bluzki po lewej😉

wątek zamknięty
Cebulaczek w ANKY ruby, niestety w deszczu i chmurach burych:

wątek zamknięty
Passat w orchidmauve sprzed chwili



ja myślę, że tam możnaby dołożyć cit różu i byłoby wtedy super. Ale tam różu  nie ma. Naprawdę trzeba olbrzymiej dobrej woli, by tam róz zobaczyć. Jeszcze w świetle sztucznym od biedy tak. Ale w naturalnym- fiolet i tyle.
Nawet mąż sam z siebie, jak wyjęłam czaprak mówi "ooo...a mówiłaś że rożowy przyjdzie. A przyszedł wrzosowy"

edit- jeszcze tak wstwię.
na focie Moony z internetu taki miał być- RÓŻOWY pudrowy, przydymiony!



A jest taki





wątek zamknięty
A ja fioletu nie widzę 😁 Bo to tak naprawdę zmieszany wrzos z pudrowy różem i dodatkiem szarego więc każda z nas moim zdaniem ma rację. Nie jest to żaden z tych kolorów w czystej postaci.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 września 2017 14:54
Dla mnie to fiolet.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 września 2017 15:05
Dla mnie to też fiolet, nie widzę tam grama różu 😉
wątek zamknięty
No niestety fiolet i to średnio ładny jak dla mnie, majtkowy..
wątek zamknięty
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
25 września 2017 15:42
Sorry, ze Wam przerywam 😀  :kwiatek:
Ale na Hidalgo chcialam zamowic ten czaprak i jedyny rozmiar to PD z tego co widze.
Chyba ze jest tam gdzies opcja innego rozmiaru a ja to przeoczyłam?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 września 2017 15:50
mx,, nie słuchaj Wigorr, to jest bardzo ładny, oryginalny kolor i obłędnie z nim wyglądają wszelkie barwy w stylu koniak, czekolada - generalnie brązy, granaty, ciemne szarości, ciemne turkusy, petrol, oberżyna i inne ciemne fiolety. Anky marone mogłoby być git.
wątek zamknięty
mx, świetnie też wyglądają jasne szarości, stalowe i kremowe/off white.
Wg mnie najlepszym kolorem do zestawu typowy gniady/london jest szarość we wszystkich odcieniach: od "dymku z papierosa" po prawie czarny.
Także cała gama brązów. Czyli tzw. kolory neutralne, ale też wiele mieszanek kolorów, na pograniczu dwóch kolorów, i kolory "zgaszone" z domieszką bieli lub szarości.
Natomiast źle się komponują kolory czyste i żywe.
wątek zamknięty
Dzęki za rad! W większości potwierdziliscie moje odczucia.
Właśnie wczesniej, jak jeszcze miałam czarne siodło miałam skyblue, lime... Same żarowy... Wszystko posłałam w kąt bo nie pasuje. Szczególnie, że teraz przestawiłam sie na bardziej klasyczne i naturalne kolory.
Jeszcze duże nadziej pokładam w nowym eskadronie haritage- wiadomo coś kiedy ma być?  💘
wątek zamknięty
mx, ja sądzę, że przy dobrym doborze kolorystycznym reszty osprzętu większość kolorów wygląda super z siodłem w tym kolorze.
Granatowy, pudrowy różowy, butelkowa zieleń, czerwony, blackberry, w sumie możesz przejrzeć więcej starych zdjęć na tym koncie instagramowym, dziewczyna ma gniadosza, skokówkę w jasnej skórze i sporo czapraków, na pewno uda ci się znaleźć jakąś inspirację dla siebie.

A z orchidmauve zdjęcie tunridy mnie wyleczyło, cóż za majtkowy odcień bóg wie czego 😜
wątek zamknięty
Myślę, że każda z nas dodatkowo widzi inny odcień orchidmauve ze względu na kalibrację monitora  🤣
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 września 2017 20:06
Czy znajdę gdzieś promocję na cotton smoked blue vs? Ominęłam te wszystkie promocje czy jeszcze ich nie było?  😁
wątek zamknięty
Moona- Zgadza się. Jestem na kompie w pracy i teraz moje fotki sa gdzieś tam lekko rózowate. Od monitora sporo zależy. Ale w realu już 2 osoby z forum powiedziały "fiolet".
wątek zamknięty
leleiria dzięki, fotki boskie! Zdecydowanie poprawiły mi humor. 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 września 2017 21:17
mx, jakbym miała gniadosza to sama bym sobie zestaw cognac/london z chęcią zamówiła. Mi się ta skóra mega podoba i wygląda moim zdaniem elegancko.
wątek zamknięty
Gruby Norek w Nici Dots (bardzo bolą mnie te owijki, niestety nie ja zawijałam  😡 )

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 września 2017 21:36
Miskaa, uroczo!
wątek zamknięty
Miskaa, komplet dla mnie średni, ale konisko cuuudowne <3 ta maść
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.