paznokcie, żele, tipsy

Smarcik bardzo ładne 😀
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21616190_10213997631562927_1483306032165811704_n.jpg?oh=c7a0762db63f4ccb69949761437063eb&oe=5A43A888[/img]

Ja człowiek-klasyk zdałam się na szaloną twórczość mojej pani od manicure.Nie widać za bardzo,ale te z półksiężycami są matowe 🙂
No wzorek jest zgoła szalony 😀
Wygląda fajnie, ale moim zdaniem kolor nie jest trafiony bo bardzo zlewa się z kolorem placa, przypominając odrost.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 września 2017 16:06
Julita  :kwiatek:


A teraz najnowsze, wtorkowe:
majek   zwykle sobie żartuję
28 września 2017 16:15
smarcik, u Ciebie juz Haloween?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 września 2017 17:21
majek czemu Halloween? Ja nie obchodzę tego typu "świąt" 🙂
smarcik, pomarańczowy i czarny kojarzą się z Halloween 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 września 2017 05:10
To jest czekoladowy brąz  🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2017 08:29
smarcik, kolorystyka fajna i też skojarzyłam z halloween 😉 w końcu październik zaraz
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 września 2017 10:49
Oh, a miał być rudy lisi kolor z rudym liskiem 😉
No..ja widzę liska, ale ten pomarańcz to taki od razu kojarzący się z dynią!  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2017 10:56
smarcik, nie ten miesiąc wybrałaś, hihi ;D może jakby na końcówkach pomarańczowych zrobić białe końcówki liskowe?
Ale generalnie to są super 😀
To tak apropo jesiennych paznokci (i lisa, bo od lipca straszyłam koleżankę, że na jesień bede chciała), wstawię moje, robione wczoraj 🙂 Swoją drogą po przetestowaniu różnych długości stwierdzam, że to nie dla mnie i wole krótkie 🙂





smartini   fb & insta: dokłaczone
02 października 2017 15:08
macbeth, lisek mi się trochę skojarzył z Ashem z 'Fantastycznego Pana Lisa' 😉
smartini, nie znam 🙂 Chciałam bardzo lisa, a Semilac ostatnio wstawił taki filmik z lisem, a że sama noszę okulary, to pasuje ^^
Semilac - myślicie, że są warte swojej ceny? Moim zdaniem trochę drogie, no ale nie wiem, może są faktycznie bardziej trwałe?
Bardziej niż jaka inna marka? Ja mam praktycznie same semilaci i jakość jest bardzo nierówna w zależności od koloru.
Dla mnie na pewno lepsze niż neonail i indigo.
Kolory mam praktycznie wszystkie z Semilaca 🙂 czarny, biały i nude mam z Ali z Rosalind do wzorków, z Ali dwa lakiery do stempli.
Top kupiłam sobie niedawno z Neonaila i jestem bardzo zadowolona ale kolory kupować nadal planuje z Semilaca. Każdy kolor ma super krycie i konsystencje i łatwo dostępne na Allegro bez kosztów wysyłki, bardzo szybko wysyłają.

Za to miałam top i bazę z Indigo i szybko sprzedawałam. Tak jak baza była sobie zwykłą bazą, tak top mi się prawie w ogóle nie błyszczał nawet przy długim trzymaniu w lampie.
Poszedł w świat a jak wykończyłam top z Semilaca to Top Hard z Neonaila ładnie teraz daje radę 🙂
A bazę mam witaminową z Semilaca - najlepsza na moje paznokcie 😉
Ewa88, nie wiem, czy warte swojej ceny. Osobiście mam tylko bazę, a większość kolorów z allie, kupowanych za 3-8 zł jeden. I te tanie trzymają się bardzo dobrze, a schodzą z paznokci dużo lepiej niż semilac czy indigo (usuwane acetonem). Więc dla mnie semilac, neonail i indigo są zbyt drogie, kupuję je tylko wtedy, kiedy wyjątkowo zależy mi na jakimś kolorze i czasie.
BTW szukam ładnego, głębokiego czerwonego, może być z drobinkami. Macie jakieś ulubione?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 października 2017 21:40
BlueHorse mi witaminowa baza Semilaca średnio podeszła, pazury zaczynały po max tygodniu odłazić. Teraz mam proteinową Indigo i jest szał, rosną jak głupie, są mocne i schodzą dopiero jak sama je ściągnę. Teraz kupiłam top Blinga zobaczymy co z niego będzie, wcześniejszy top z Neo Nail był mega jak dla mnie ale malutki.

Ewa88 wydaje mi się że nie wszystkie Semilac są warte swojej ceny, te kolory, które są mocno napigmentowane są świetne ale są tez takie, które marnie kryją i wymagają dużo warstw. Co do topów i baz, pozbyłam się tych z Semilaca bez sentymentu bo były niespecjalne.
Jeśli Ci chodzi o klasyczną, piękną, czystą czerwień - bez żadnych domieszek różu, pomarańczu - to Semilac Intense Red. A jeśli chodzi o prawdziwie głęboki kolor ocierający się o bordo - Classic Wine 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
03 października 2017 07:19
Intense red to mój ukochany  😍
Ja mam Semilaca same ciemne kolory bo w sumie głównie ciemnych używam :P Może dlatego jestem zadowolona 🙂
Jestem Z Ali dokupywuję głównie gadżety no i lampy bo maja obłędne w super cenach 🙂
Co do baz i topów co kto lubi 🙂 U mnie po bazie proteinowej Indigo różnicy żądnej nie było a akurat tutaj wolę nie kombinować i nie próbować innych bo potem jakichś uczuleń się nabawię. No i jak pisałam wchodzę na Allegro, wybieram, kupuje i z darmową wysyłka kurierem dwa dni później mam lakiery jakie chciałam z dobrą data ważności 🙂
Kupiłam sobie na początku jak jeszcze nie wiedziałam o istnieniu Ali kilka moich podstawowych kolorów i do dziś je mam i z nich korzystam, jakość dalej niezmiennie super.
Z Ali chce sobie dokupić kolory... Tylko za każdym razem jak przeglądam nie wiem jakie i w końcu nie kupuję :P Jestem dość monotematyczna xD
maracuja, dzięki, właśnie o taki odcień jak classic wine mi chodzi, bo normalny klasyczny czerwony mam. Semilac ma też ładny czerwony z takimi malutkim drobinkami, wiecie może jak się nazywa taki odcień?
BlueHorse a możesz polecić jakaś konkretna lampe z Ali? Mam taka zwykła mała z Smilaca ale naświetlanie 45sek jak robi się wzorki/warstwy to się można zanudzić... Chciałabym taką 5sek ale drogie sa dranie.
Zorilla, jaką masz moc lampy?
No i zmusiłaś mnie do poszukania :P
Mam małego różowego Semilaca 6 watowego.
Ja mam lampę Sun9s ale w niej i tak trzymam pazury na w razie czego 40s, szczególnie top. Nie sprawdzałam czy w krótszych czasach się tak samo dobrze utwardza.
Ale moja lampa ma 24W a można również zakupić mocniejsze 🙂
Niewątpliwie plusem mojej lampy są to, że sama wykrywa jak wsadzam łapkę do środka i wyjmuje i sobie nalicza czas na wyświetlaczu oraz to, że zawsze naświetla mi wszystkie pazury i nie muszę się pod nią gimnastykować bo gdzieś światło nie dosięgnie, diody są tak ustawione, że nie ma szans żeby coś poszło nie tak.

Polecam grupę na facebooku: Aliexpress Polska Nails & Tools
oraz link do porównania wszystkich modeli lamp i opinii na ich temat:
=> https://www.facebook.com/groups/970041263035165/permalink/1252714528101169/
Zorilla, ja mam SunUV1 (SunOne) z Alie, kupiona na promocji za ok. 23$, normalnie kosztuje z 45. Co jakiś czas są jakieś wyprzedaże, moja była akurat z 11.11, ale też często w grupie paznokciowo-aliexpressowej są informacje o promocjach - ogólnych albo np. tylko dla grupowiczów u konkretnego sprzedawcy. Ta lampa jest właśnie 5-sekundowa. Jest świetna! Co prawda nigdy nie naświetlałam 5 s (może bazę bym się odważyła tak krótko...), no jakoś nie mam przekonania, że to wystarczy 😉 Zwykle jadę bazę 2x5 s (tak naprawdę to jest bardziej 7), lakier 3*5 i top wrzucam na 30 s. Jakkolwiek zdarzają się lakiery, przy których czuć delikatne hm... pieczenie i ono po tych 5 sekundach ustępuje, więc może i to się utwardza tak szybko. Tak czy siak - lampa fajna, mam ją prawie rok, ze 2-3 razy mi w tym czasie spadła, działa dalej, wygląda jak nowa. Z polecanych jest jeszcze Sun9 i chyba jest trochę tańsza, ale widziałam, że niektóre dziewczyny narzekają, że ta lampa jest niezabudowana i nie ma lustrzanego dna, więc potrafi nie utwardzić po bokach paznokcia. Widziałam też, że sobie same dorabiają dno z tektury i folii lustrzanej.
Ogólnie sporo lamp z Alie jest dostępnych w Polsce z logo różnych polskich firm paznokciowych (któraś lampa z Semilaca jest z Alie, w Neonail chyba też i SunOne też widziałam w którejś firmie). Tylko cenowo potrafią wyjść dwa-cztery razy drożej...

Edit: Pisałyśmy jednocześnie z BlueHorse, to jeszcze chciałam dodać, że SunOne ma 48 W i też ma diody rozmieszczone łukowato, naświetla dobrze z każdej strony i spokojnie wchodzi cała dłoń. Stopa też na luzie. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się