Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Jakies promocje na czapraki? Koniecznie DL 🙂
w pasi koniku jest dodatkowe -20% na produkty z wyprzedaży
w Cavallo do -45% do 27.09
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 września 2017 10:44
jest jakis kod rabatowy do konika? 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 września 2017 22:42
A coś do www.horsetack.pl ?? Albo cynk, o zbliżającej się promocji?

To może jednak ktoś jakimś kodem by poratował? :kwiatek: bo niestety nic się z okazji jesieni nie pojawiło.
Teraz przez weekend w bergo jest -20% na wszystko.
W Karinie www.sklepkarina.com.pl -10% na aktualną kolekcję Anky- do końca tygodnia.
W galopadzie -7% na kurtki i kamizelki Spooksa (rabat łączy się z przecenionymi wcześniej rzeczami) 🙂
Czy ktos wie kiedy mozna liczyc na wieksza wyprzedaz w PE premier equine?
Promocja na bryczesy rzuciła się może komuś w oczy?  👀
W Bergo jest zawsze jakaś promocja na bryczesy 🙂
W konik.com.pl rabat 15% na hasło ,,KOWBOJ".
Marzena
Dziękuję ślicznie, właśnie tam zamówiłam  :kwiatek:
W Febro wyprzedaż wielu rzeczy na aukcjach na allegro od 1 zł klik  💘 💘 💘
zbankrutuje przez te promocje  😉
Cześć, mam problem, nie wchodzi mi kod w koniku, działa Wam? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2017 09:13
Coco może zamówiłaś coś, co jest wykluczone  😉
Czy do Kariny są jakieś kody rabatowe?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2017 09:29
anil22  😉

W Karinie www.sklepkarina.com.pl -10% na aktualną kolekcję Anky- do końca tygodnia.


Nie działa mi ten link :/
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2017 13:16
Ale jest ten rabat jeszcze?? Ja chyba slepa jestem 😵
Czy widział ktoś może jeszcze czaprak smokedblue VS na promocji? :kwiatek:
Trzecia z kolei promocja, w której próbuję coś kupić w Horse Trade i kod promocyjny nie nalicza zniżki... Pewnie mogłabym napisać maila i poprosić o naliczenie, ale już wolę zapłacić gdzie indziej te kilka złotych więcej niż grać w "dostaniesz zniżkę, ale musisz się postarać".

Czy tylko ja mam za każdym razem ten problem u nich? Produkt jest na magazynie, nie jest przeceniony i jest końską pielęgnacją. Tak samo, jak poprzednim razem - produkty spełniają wszystkie kryteria i rabaty się nie naliczają. trzy razy z rzędu. Może tylko ja mam ten problem?
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
02 października 2017 11:42
Trzecia z kolei promocja, w której próbuję coś kupić w Horse Trade i kod promocyjny nie nalicza zniżki... Pewnie mogłabym napisać maila i poprosić o naliczenie, ale już wolę zapłacić gdzie indziej te kilka złotych więcej niż grać w "dostaniesz zniżkę, ale musisz się postarać".

Czy tylko ja mam za każdym razem ten problem u nich? Produkt jest na magazynie, nie jest przeceniony i jest końską pielęgnacją. Tak samo, jak poprzednim razem - produkty spełniają wszystkie kryteria i rabaty się nie naliczają. trzy razy z rzędu. Może tylko ja mam ten problem?


A promocja nie zaczyna się dopiero za tydzień - 9.10 ?
[quote author=Sivrite link=topic=15196.msg2717567#msg2717567 date=1506939149]
Trzecia z kolei promocja, w której próbuję coś kupić w Horse Trade i kod promocyjny nie nalicza zniżki... Pewnie mogłabym napisać maila i poprosić o naliczenie, ale już wolę zapłacić gdzie indziej te kilka złotych więcej niż grać w "dostaniesz zniżkę, ale musisz się postarać".

Czy tylko ja mam za każdym razem ten problem u nich? Produkt jest na magazynie, nie jest przeceniony i jest końską pielęgnacją. Tak samo, jak poprzednim razem - produkty spełniają wszystkie kryteria i rabaty się nie naliczają. trzy razy z rzędu. Może tylko ja mam ten problem?


A promocja nie zaczyna się dopiero za tydzień - 9.10 ?
[/quote]

Prawda, zwracam honor. Poprzednich dwóch nie udowodnię, bo screenów nie robiłam, ale były w odpowiednim czasie. 😀
anil22, była do niedzieli, napisz do sklepu jeśli Ci nie wskoczyła.
gdzie znajdę derki padokowe na polarku, 155cm, w db cenie? :kwiatek:
W Bergo chyba jest jeszcze przecena na derki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się