Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Poniewaz wrocilam z koniem do PL musze sie zorientowac w cenach, a do tej pory nie mam jeszcze numeru od nikogo ze stajni. Ile kosztuje
a) odrobaczanie dwuskladnikowa pasta przez weterynarza (kon 370 kg)
b) werkowanie kopyt
c) szczepienie influenza i tetanus

Interesuje mnie region dolnoslaski i malopolski. Prosze o podanie widelek 🙂

PS Jesli to nie ten watek, to prosze o przeniesienie.
Kto w mazowieckim bez problemu podjedzie (okolica piaseczna) - rtg 4 nóg, profilaktyczne, ale fajnie, żeby zdjęcia nadawały się do oceny i nie były bezładnymi fotami :kwiatek:
Rtg zawsze dobrze robił dr Hecold, ilekroć pokazywałam do konsultacji to wszyscy chwalili jakość zdjęć. Aczkolwiek ostatni raz z jego usłuug korzystałam z 6 lat temu
Dalej robi super zdjęcia, teraz ma jeszcze lepszy sprzęt (niż te 6 lat temu). 🙂 Poza tym jest punktualny, a jeśli się coś wydarzy i ma się spóźnić, to uprzedza, kontakt bez zarzutu (co nie w każdym przypadku jest oczywostością 😉). Okolice Piaseczna bez problemu. Tylko jeśli to nie jest pilne, to pewnie trzeba będzie poczekać dłuższą chwilę na wizytę, bo zawsze zawalony robotą.
Swoją drogą to właśnie on robił mi wszystkie TUVy i nigdy nie miałam do nich zastrzeżeń 😉
Hmm a ja mam z nim takie doświadczenia, że dzwoniłam kilka razy i za każdym razem mógł za 4 do 6 tygodni😉  :kwiatek:

A ktoś jeszcze?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 października 2017 20:28
Dr Olga Kalisiak. Sądzę, że nie trzeba będzie długo czekać, a jakość zdjęć też bez zarzutu.
wiedźma, podam ci przeciętne ceny.
1. 80
2. 50
3. 90
wiedźma, podam ci przeciętne ceny.
2. 50


Gdzie to jeszcze tak tanio? Dużo zależy od regionu, ale okolice Krakowa struganie to 80-100zł.
halo, bardzo dziekuje, moj portfel skacze z radosci- w zeszlym tygodniu za szczepienie placilam 75E€... 🙂
sama szczepionka w całej Europie kosztuje podobnie, pora się stąd zmywać 😉
Wet do wykonania TUV-a na Podlasiu, docelowo Białystok. Możecie kogoś polecić?
był u mnie wczoraj lek wet Michał Piekarski - odbiera telefon o każdej porze i jest po prostu normalny. gorąco polecam. okolice Krakowa
w okolicach Krakowa polecam lek wet Michala Piekarskiego 695 655 566. ludzki i do tego merytorycznie bombowy!
Z uwagi na fakt, że nasz najlepszy weterynarz (Włodzimierz Woźniak) odszedł na zawsze, szukam nowego weterynarza. Stoimy w okolicach Warszawy (Blisko Okęcia). Szukam weterynarza dobrego, z dużym doświadczeniem, uczciwego i wyczulonego (moze i duże wymagania, ale tacy istnieją, przynajmniej do poprzedniego weekendu  😕 ) Jeśli ktoś z was ma jakiegoś do polecania to proszę o namiary
Katharina   "Be patient and trust in the process"
25 października 2017 11:15
plunia Istnieją - Doktor Piotr Szpotański.

Bardzo mi przykro.
Dancerzasta raczej szukaj poza podlasiem, szczególnie jeśli chcesz kupić tam konia. Wszyscy wszystkich znają i nie będziesz miała gwarancji, że wet będzie bezstronny i czegoś nie nagnie. Poza tym chyba nikt u nas nie ma sprzętu.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
25 października 2017 12:04
Plunia, dr Olga Kalisiak, dr Mateusz Hecold.
Kto na Śląsku i w okolicznych robi IRAP (najlepiej terenowo) ?
Zapytaj Darka Polakiewicza, wydaje mi się że on robi. W Małopolsce nie znam chyba innego weta. A jak nie to popytaj tych z Mazowieckiego. Tam na pewno się ktos znajdzie.
Evson, jeszcze mało kto robi IRAP z tego co słyszałam. Czy ktokolwiek terenowo to już nie mam pojęcia. Na pewno Equivet P.Golonka robi, ale teraz klinika jest we Wrocławiu. No i pojęcia nie mam czy wchodzi w grę zabieg w terenie
plunia mam ten sam problem🙁 Nie da się Doktora tak łatwo zastąpić.
Do kompletu trzeba dodać gotowość do przyjazdu zawsze, rentgen w oczach i takie podejście, że nawet największych panikarzy udawało się zbadać bez chwili histerii.
I to był chyba jedyny lekarz, który po wizycie potrafił sam do mnie dzwonić zapytać, jak się ma pacjent.
Evson, do głowy przychodzi mi Michał Kornaszewski, o ile Strzegom można uznać za "okoliczne". 😉 Ale jak coś, to uderzałabym tu. Jakkolwiek czy robi terenowo - ze względu na czas trwania inkubacji wydaje mi się to średnio możliwe, przynajmniej przy większej odległości stajni od kliniki.
W małopolskim chyba dr Pędziwiatr robi.
Dziekuje Wam. Takie dalsze odległosci to raczej nie wchodzą w gre inaczej niz stacjonarnie ze wzgledu na specyfike tej terapii. Myslalam ze moze ktos blizej. Bede sie zastanawiac.
kto z dolnośląskiego, opolskiego dojedzie to Kotliny Kłodzkiej i zrobi terenowo endoskopie przełyku? lub RTG z kontrastem?
Kto na Śląsku i w okolicznych robi IRAP (najlepiej terenowo) ?


dr Pędziwiatr - polecam.
kogo możecie polecić do badania kupna-sprzedaż w TUVem w województwie wielkopolskim, Gniezno, Poznań?  :kwiatek:
hej kasztanowo ja polecam Maję Bogucką, mi robiła badania przed kupnem i kilku osobom z naszej stajni, wszyscy mają konie po kilka lat, także polecam 🙂 jakbyś chciała pisz na priv podam Ci nr telefonu.

Pozdrawiam  🙂
dobry dentysta z mazowieckiego ? (dr. Dziekańskiego znam - proszę o inne namiary)
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 listopada 2017 20:56
A+A Sebastian Maj  😉
Jakiś ogarnięty wet ortopeda na Śląsku? Potrzeba do bardzo małej i nietypowej kulawizny. Przerabiałam duzo wetow i spotkałam sie z podejściem" niech pani zadzwoni jak naprawdę zakuleje", a ja sie obawiam ze jak "naprAwdę" zakuleje to juz będzie za późno....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się