M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

meise, a szafka pod umywalkę (tą okrągłą) to skąd? :kwiatek:
meise ja widziałam jakąś Kerra, ta Twoja czyjej produkcji?


Invena to nazwa marki 🙂

Sumire, z ciastoramy 😀 zestaw Imandra, czy jakoś tak (blat też z tego zestawu 😀). Mieliśmy robić szafkę na zamówienie, ale nie opłaca się/nie chciało nam się w to bawić ^^
Wiele razy ten wątek pomagał w poszukiwaniach różności do domu więc może i tym razem się uda 😉
Szukam miski podobnej do tej:


Ktoś coś widział podobnego gdzies?  😵
meise, a to nawet ją oglądałam. Tylko już nie pamiętam wrażeń, bo ostatecznie wybrałam inną. Ale jeszcze nie kupiłam i teraz znów zaczynam myślec o umywalce nablatowej zamiast wpuszczanej w szafkę przez to Twoje zdjęcie... 😉 Z tym, że względy praktyczne mnie nie do końca przekonują - pewnie mi będzie chlapać woda np. przy myciu twarzy i sprzątanie wpuszczanej też trochę łatwiejsze. Plus obawiam się, że okrągła nablatowa wypadnie za mała (szafkę mogę mieć max 60 cm szerokości). Za to nie mogę się zdecydować, która wersja bardziej mi się podoba pod względem wizualnym. 🤣

Tak czy siak remont na razie musi poczekać, więc mogę sobie myśleć. 😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 października 2017 06:06
Julita, czasem podobne bywają w TK MAX
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 07:12
Julita, mam podobną tylko z lazurowym zabarwieniem z homli
Meise o rany, wygooglałam sobie tego chrobotka.  😍  Dzięki ci za ten pomysł, mini-łazienkę chcę zrobić w betonie i właśnie ożywić zielenią, a że ja rośliny lubię ale żadna ze mną nie chce przeżyć  😂 to chrobotek będzie idealny.
Kochane, co wy wiecie o niepraktycznych, nablatowych umywalkach. Mnie chyba pogielo, ale w goscinnej lazience na grubyn drewnianym blacie bedzie stalo takie cudo:




A w ogole, to wstalam rano i moja pierwsza mysla bylo "przeprowadzka"...... Pakuje sterty niepotrzebnych rzeczy i oddaje, ale tego w ogole nie widac?! WTF?? Gdziez ja to wszystko chomikowalam??
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 08:12
Pandurska, BOSKA!!!

Też się zastanawiałam, skąd ja tyle rzeczy miałam i gdzie, tym bardziej, że niecały rok wcześniej się przeprowadzałam do Krakowa 😁
Pandurska piękna ta umywalka kamień  😍
smartini azzawa Co nie, ze cudna?  😍 Jak ja gdzies wypatrzylam, to stwierdzilam, ze musze ja miec, chocby nie wiem co. Wiem, ze bede klac na czyszczenie i chlapanie, ale co mi tam. Do gornej lazienki tez wzielismy nablatowa, ale "normalna":



Do tego rownie przepiekne baterie



Tak mi sie podobaja nasze urzadzenia sanitarne, ze przynajmniej raz dziennie wyciagam je sobie z pudelka i ogladam  😍 Byle do montazu!!
Meise, ojacię! 😍 Pięknie i z charakterem! 😍
Ta sofa jest gigantyczna! U nas zajęłaby cały salon i kuchnię. 😜 A kabinę chyba macie taką samą, jak my. Czyżby nasze kochane obi? 😁
U nas jeszcze "mdło" z powodu braku dodatków, ale myślę, że jak w każdym pomieszczeniu zawiśnie Beksiński, to będzie lepiej. 😁

Pandurska, piękna ta umywalka! 😍 Ja nasze baterie, umywalki, itp. też co chwilę wyciągałam z pudełek i sobie je przykładałam, oglądałam. 😁

sumire, my mamy umywalkę nablatową kerra i nie zauważyłam, żeby nablatową czyściło się gorzej, niż wpuszczaną w blat. Owszem, więcej powierzchni do przetarcia, ale nie uważam tego za problem. A nablatowe są takie piękne. 😍 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 09:00
Boooszz, a moja nablatowa umywalka i piekna bateria nadal w kartonach, bo sobie wymyśliłam betonowy blat na szafce i się robi i robi 😵
ale za to będzie pięknie, jak jeszcze pralkę zakryję blatem i jakaś roślinka wjedzie! Tylko nadal ŻADNA lampa ścienna mi się nie podoba :/ coś czuję, że kabel będzie jszcze długo goły ze ściany wystawał
smartini, piona :emota200609316: u nas wciąż wisi kabel, bo nic mi się nie podoba, a jak już się podoba, to kosztuje miliony monet.
Do łazienki też szukam jeszcze jednej roślinki, a mianowicie - sztucznego storczyka. 😁

Co z drzwiami? Próbowałaś je oddać?
mundialowa o! masz kerrę? Jak jakość? Ona chińskiej produkcji jest i mam wątpliwości czy nie wziąć czegoś innego..
Fokusowa, użytkujemy dopiero dwa miesiące, ale była zamontowana w czasie, gdy jeszcze trwał remont i pomimo okazjonalnego mycia w niej różnych budowlanych rzeczy, nic jej nie jest. Moim zdaniem brudzi się jak każda inna i myje się ją jak każdą inną. 😀 Szczerze pisząc, to nie analizowałam, jakiej produkcji są poszczególne elementy naszej łazienki. 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 09:10
mundialowa, coby było śmiesznie - drzwi nie mam, ma je nadal sklep. Nie było nikogo, kto się zajmuje reklamacjami, obsługiwała mnie Pani od zwrotów bogu ducha winna, więc nie chciałam się na niej wyżyć... Idę dzisiaj, bo dzisiaj ma być ktoś od reklamacji i jak są tacy cwani i twierdzą, że z drzwiami nic nie jest (a nie dało się ich zamknąć po zawieszeniu, narożniki dochodziły do ościeżnicy a zamek odstawał) to niech je przyjmą z powrotem. Lepiej, żeby to zrobili bo nie ręczę za siebie :/

mi to się nawet te za miliony monet nie podobają 🙄

Fokusowa nie wszystko co chińskie jest złe 😉 teraz szajs_podróby to w wietnamie 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 października 2017 11:37
Fajna ta kamienna umywalka, lubię nablatowe...

U nas nadal salon łysy, ale reszta już prawie gotowa, brakuje obrazków na ścianach.

Pokój Kaliny:



I wreszcie mamy łóżko, wielkie na 160cm i z bombowo wygodnym materacem!


A, no i król salonu, gramofon 😉
maleństwo - świetne łóżko, lubie metalowe bardzo-bardzo 🙂 I doskonały rozmiar, mnie na 140 cm jest ciasno 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 11:49
amnestria, o tak, 160 jest super! 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 października 2017 11:50
amnestria, miało być inne trochę, ale zabrakło. nie do końca 100% mój ideał, ale znowu cena grała rolę. Ja zawsze marzyłam o metalowym. Dotąd mieliśmy 140, bo stara sypialnia była tycia. Teraz jest super, nawet, jak pasożyt przyjdzie dosypiać u nas.
My łóżka szukaliśmy rok. Źle wspominam ten czas 😵 Chcieliśmy proste, drewnianie, białe. No i nie było 😁
Ale rozmiar tylko 160, większe już za wielkie wizualnie i IMHO zagraca, ale mniejsze jest po prostu za małe 😀 Nie rozwalam się jakoś szczególnie, ale lubię mieć przestrzeń. Inna sprawa, że nie cierpię spać w nim sama 🤣 Więc jestem kobietą-bluszczem, facet nie może wyjeżdżać na dłużej niż dzień 😀iabeł: 😂

Ps. laski, jakie materace polecacie? Nasz już zbyt wysłużony i bezwzględnie do wymiany.
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 12:00
amnestria, ja mam ikeowski i kocham go całym sercem. Miałam w Waiwe podczas studiów i tęskniłam za nim bardzo, więc teraz kupiłam po prostu taki sam. Twardy, nieodkształcający się i najważniejsze - jak jedno wstaje to drugie tego nie czuje. Ja nie lubię tych wszystkich dostosowujących się magicznie do ciała, za miękko mi na nich
morgedal
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 października 2017 12:02
amnestria, my kupiliśmy przez neta firmy Orchidea z Lublina, ten taki co ma spreżyny każdą w osobnej kieszonce (to się jakoś na b nazywa), jest super, a kosztował z dostawą 360 zł.
amnestria, też mamy od kilku lat materac z Ikei i również bardzo polecam. Tylko my mamy Hovag 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 października 2017 12:06
ewuś, 'mierzyłam' go i dla mnie był za miękki 😉 dlatego chyba bym się na zakup tylko przez internet nie odważyła, jednak położenie się na wszystkich możliwych materacach to niesamowite ułatwienie decyzji 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 października 2017 12:08
My po prostu w sklepie zmierzyliśmy się do różnych materacy i zamówiliśmy taki o preferowanych parametrach.
My tez mamy Mordegal i go uwielbiamy wszyscy troje (plus kot)! A lozko mamy szerokie 180cm. Wezsze sa jakies takie za male i chyba nie umialabym sie na tym wyspac😉

malenstwo Czy Kalina maluche sobie paznokcie przy stoliku?? Pokoj super i w ogole super, ze sie juz nie musicie gniesc.
Ten nasz obecny kosztował powyżej 1000 zł. No i jak za tę cenę to bym nie powiedziała, że jakiś wybitny 🙁 Przyjrzę się tym ikeowskim :kwiatek:
amnestria, przyjrzyj się też tym w brw i jysku - mają sporo fajnych, w niezabijących cenach. 😉 Nasz też ma 160 cm (idealna szerokość, choć jak do łóżka wpakuje się pies i kot, to zaczyna robić się ciasno :hihi🙂 i kosztował coś koło 900 zł a jest genialny - idealnie twardy, nie rusza się, nie podnosi, w ogóle nie czuć, że ktoś kładzie się/wstaje.
p.s.: co z piesem? 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się