Bryczesy

_Gaga, - mają, nawet te ich nieobnozone są krótsze niż te, które preferuje. Ja kocham taki stan, jak mają starsze ESy, bo mam wąskie biodra - więc takie mi jako jedyne nie spadają.
To polecam ci model pikeur candela  😍
Dramka, - candela są dwukrotnie droższe niż młodzieżówki na które się czaje i spokojnie wsadzę na tyłek. W dodatku "dorosłe" piekury są na mnie zwykle za szerokie w nogawkach i biodrach 🙁 Jak mam dać 800zł za gacie, to wezmę ES-y 😉
Nie mogę nigdzie znaleźć w wątku, a jestem pewna, że o tym gdzieś było. Rozmiarówka Pikeura dosyć standardowa? Normalnie noszę niby 40, ale to raczej już z przyzwyczajenia, bo w 38 się normalnie mieszczę. Tylko, że jednak ze względów wygodnickich wolę jak to 38 jest dosyć rozciągliwe. Nigdy nie miałam Pikeura, te będą pierwsze, pomocy, co brać. :kwiatek:
Flygirl
Ja przed ciaza nosilam 34 wszystkie ciuchy i bryczesy. Pikeura zawsze 36.
flygirl, ja bym brała 38.
Spodnie noszę 36/38, wszystkie Pikeury mam 36.
To teraz już całkiem mi zamieszałyście. 🤣 Ale znalazłam takie piękne, rozmiar 40. Najwyżej dokupie jakiś pasek, w tą stronę łatwiej niż w drugą. 😀
flygirl ja bryczesów nosze zawsze rozm. 36, a przymierzałam koleżanki pikeur'a i to 36 było dla mnie za luźnawe.
Nie mogę nigdzie znaleźć w wątku, a jestem pewna, że o tym gdzieś było. Rozmiarówka Pikeura dosyć standardowa? Normalnie noszę niby 40, ale to raczej już z przyzwyczajenia, bo w 38 się normalnie mieszczę. Tylko, że jednak ze względów wygodnickich wolę jak to 38 jest dosyć rozciągliwe. Nigdy nie miałam Pikeura, te będą pierwsze, pomocy, co brać. :kwiatek:


40  😉
Normalnie noszę rozmiar 38. Mierzyłam 38 i były za ciasne w pasie, mierzyłam 40 i były ok, ale dopiero 80tka była naprawdę super pod każdym względem.
malaga, 80 to przedłużane 38
Ja noszę rozmiar 42 i w Pikeurze też noszę 42. 44 mam jedne i są za luźne. Ale że to jeans - nie wygląda źle 🙂
Ale generalnie to, jak leżą bryczesy to  nie tylko rozmiar ale i model przecież...
80 to przedłużane 40, nie 38
Fakt i tak miałam napisać... nie wiem skąd mi się wzięło to 38  😡. Dzięki
Dziewczyny noszące rozmiar 36 macie doświadczenie z młodzieżowymi bryczesami Pikeura? Zdarza mi się czasem kupować gacie na działach dziecięcych i zastanawiam się jak to jest w przypadku bryczesów. Kupuje czasami coś na 164/170 cm. Ktoś mierzył?
Dziewczyny noszące rozmiar 36 macie doświadczenie z młodzieżowymi bryczesami Pikeura?

W Pikeur Patricia (lej z gripa) wcisnęłam się bez problemu w rozmiar 170, ale tylko dlatego, że są mocno elastyczne. Nie leżą idealnie, muszę mieć pasek, żeby mi się nie zsuwały w dół.
[quote author=alnama link=topic=217.msg2719950#msg2719950 date=1507710025]
Dziewczyny noszące rozmiar 36 macie doświadczenie z młodzieżowymi bryczesami Pikeura?

W Pikeur Patricia (lej z gripa) wcisnęłam się bez problemu w rozmiar 170, ale tylko dlatego, że są mocno elastyczne. Nie leżą idealnie, muszę mieć pasek, żeby mi się nie zsuwały w dół.
[/quote]

A myślisz że 164 byłoby lepsze?
[quote author=Moona link=topic=217.msg2719951#msg2719951 date=1507710225]
[quote author=alnama link=topic=217.msg2719950#msg2719950 date=1507710025]
Dziewczyny noszące rozmiar 36 macie doświadczenie z młodzieżowymi bryczesami Pikeura?

W Pikeur Patricia (lej z gripa) wcisnęłam się bez problemu w rozmiar 170, ale tylko dlatego, że są mocno elastyczne. Nie leżą idealnie, muszę mieć pasek, żeby mi się nie zsuwały w dół.
[/quote]

A myślisz że 164 byłoby lepsze?
[/quote]
W 164 już bym nie weszła  😉
To raczej kwestia tego, że krój młodzieżowy nie przewiduje zbyt wiele miejsca na biodra.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 października 2017 12:34
Dziewczyny noszące rozmiar 36 macie doświadczenie z młodzieżowymi bryczesami Pikeura? Zdarza mi się czasem kupować gacie na działach dziecięcych i zastanawiam się jak to jest w przypadku bryczesów. Kupuje czasami coś na 164/170 cm. Ktoś mierzył?


Ja na luzie wbiłam się w młodzieżowe 174, na co dzień noszę właśnie ok. 36, mam niecałe 160 cm wzrostu.
Też noszę rozmiar 36 i bez problemu mieszczę się w pikeury młodzieżowe 174. Wzrostu mam 164 cm  🙂
No 80 to przedłużane 40 :P tyko oprócz przedłużania była jeszcze kwestia pasa i te 80 leżały lepiej niż zwykła 40.
Ja noszę spodnie 34/36, pikeury mam rozm 34. W młodzieżowe 164 nie mieszcze się
Dzieki za odpowiedzi  :kwiatek: też mam 164 cm wzrostu - te młodzieżowe na 170/174 Nie są wam za długie?
Dzieki za odpowiedzi   :kwiatek: też mam 164 cm wzrostu - te młodzieżowe na 170/174 Nie są wam za długie?
Mam 160cm wzrostu i nogi raczej krótsze niż dłuższe i rozmiar 170cm jest na długość idealny.
alnama, - młodzieżowe niekoniecznie są super długie, raczej po prostu z małą ilością miejsca na biodra i węższe w nogawkach. Mi osobiście bardzo to pasuje 🙂 Mam 170 i bryczki na 170 i spokojnie mogłyby być dłuższe.
Ja mam 164 cm wzrostu i mam mlodziezowe 176cm  😎
Wzięłam ostatecznie te 40 i są z deka za duże w pasie. Bez tragedii, nie zsuwają się ani nic, ale dokupię pasek i się ścisnę, bo jednak tak wygodniej. 😉 To pewnie też zależy właśnie od konkretnego modelu, te są Darjeen Grip Jeans. Ale chyba aż takich różnicy w modelach to chyba nie ma i teraz jednak już celować w 38?

Ale komfort jazdy nieporównywalny. 😜 Tyle czasu zmarnowanego 'męczeniem' się w innych bryczkach, masakra. 😀
O super dziękuję za wszystkie odpowiedzi  :kwiatek: 😍 chyba sobie zamówię na próbę i przymiarki bo cena mocna kusi 🙂
Ja ostatnio mierzyłam wszystkie swoje Pikeury w pasie (mam 4 różne modele) i różnice są od 1 do 4 cm.
Bo to wszystko zależy gdzie ten pas wypada ..
Czy Pikeur Lucina Grip mają wyższy stan? Czy to są biodrówki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się