Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

A mnie nie dziwi. Ludzie stali się niemożliwi i bezwstydni. Ile można tłumaczyć rzeczy oczywiste takim, którzy szukają dziury w całym
cxzardzasz widocznie ten koń nie jest dla ciebie  😁
blucha na pewno nie jest dla mnie. Ja szukam wadliwego po ochwacie w trakcie kolki  🙄 Jak każdy przecież  😀iabeł:

A Hajduczek  ludziom tłumaczy się tyle ile ma się cierpliwości a później ucina się jałową rozmowę ot co.
Ale rudera.
No no to czynsz i inne opłaty pewnie by przekroczyły ze trzy - cztery razy najniższą krajową.
Budynek to jedno, ale po zdjeciach widać, że bardzo dobra i żyzna tam gleba, pewnie łąk na tym hektarze będzie na dwa tygodnie w sezonie pastwiskowym 😉 no i cena za to... bez okien, bez jakichkolwiek warunków. Nic tylko inwestować  🏇
I jeszcze w połowie ogrodzona betonowym murem 😜.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/56124
Cena jest zaniżona? To jaka była wyjściowa?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 października 2017 13:52
Teresa z mercedesa brzmi poważnie.
Cena zaniżona bo konik imprezowicz, może za dużo kosztuje w utrzymaniu? Używki, alko, dziwki?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 października 2017 16:52
Dorcysia padłam  👍
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
07 października 2017 20:01
Dorcysia, mniemam iz komus sie jedno zero dopisalo bonusem. Acz ciezko trafic za taka tereska...
Za 5 dyszek to bym kupiła takie coś żeby zakładać jako pierwsze młodziakom, jak obetrze o ścianę, wywróci się brykając czy dębując to przynajmniej nie szkoda 😉
Brązowe ma pękniętą terlicę. Ja bym jednak nie zakładała. Młodym koniom do pobiegania po hali zakładam 100 letniego pro-light jeszcze firmy daslo (praktycznie nieużywany, ale z racji wieku wartość rynkowa bliska zeru), też nie szkoda, a jednak budzi większe zaufanie.
a mi dzisiaj rzuciło sie w oczy takie ogłoszenie
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/46021?

a następnie takie, tej samej osoby
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/53143

bo ta jego kobyła już stara jest i czas na młodszy model 😉
Strasznie poruszający się młodziak. Dawno nie widziałam aż tak łążącego od palca, szurającego konia. Chyba kulawego na PP. 🙁
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/55052
To jest trzyletni koń? Ja bym powiedziała że ma 20 i jest po ciężkiej rekreacji. Koń wygląda jakby był po urazie kręgosłupa. Kulawy, sztywny, bez impulsu. Pewnie dlatego taki tani.
i po 10 porodach 😉
tajnaa, nie dość, że kulawy to strzelany co krok po zębach. Kulawizna na linii PP- LT, szyja napięta, obrazek wywołujący ból zębów 🙁
Ten wałaszek ma problem z PT. Miękka pęcina plus ratujący tą wadę rozwarty staw skokowy. Nie obejrzałam filmu do końca, bo mi net zrywa, ale w tej pierwszej 1/3 filmu widzę taki właśnie obrazek.
na zdjęciu widać jedną nóżkę krótszą... ot taka kosiarka i konik spacerowy. Czego spodziewać się po 3latku za taką cenę.
Do tego powożący, chwiejący się jeździec sprawy mu nie ułatwia. A szkoda, bo konik grzeczy się wydaje i jako kompan do lasu mógłby być fajny...
Dodam jeszcze, że gdyby koń miał wadę symetryczną, to prawdopodobnie nie było by widać tej "kulawizny", tj nie w takim stopniu. Mam też wrażenie, że zad jest z prawej strony opuszczony.
Jeździec swoją drogą, choć zwracałam głównie uwagę na ruch kończyn. Jak przestanie padać, to mi się net naprawi, chętnie zobacze filmik w całości 😉
Ten koń złamał nogę jako źrebak, był pod kontrolą wet. i można śmiało na nim jeździć, nic się z tą nogą nie dzieje.  Kulawizna wynika z tego że noga jest trochę krótsza i wygląda jakby kulał.
Konia znam od wypadku, misiek totalny, na wędrówki po lesie super.
Widać, że kochany. Mam nadzieję, że znajdzie dobry dom.
Widać, że kochany. Mam nadzieję, że znajdzie dobry dom.


Miał już dom ale się znudził, więc wrócił do hodowcy i ona go zrobiła i teraz chce go sprzedać. ( nie może go oddać bo ten co go miał chce kasę )
monia, przepraszam, że zapytam ale mnie to nurtuje. Ten koń na pewno nie ma nic z kręgosłupem/krzyżem/biodrami? Bo to jak chodzi zadem jest dość specyficzne i patrzę raczej na miednicę. Widziałam, kiedyś takiego konia, który jako źrebak został stratowany i podobny miał ruch.
Może po złamaniu odbarczał jedną stronę i tak "skostniał"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się