Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

Gaga już nie jeździ, też próbowałam...  🙁
Sonkowa, to w zachpomie poza Hubertem podany jest jedynie Tyburczy (nie lubię) i Stasiak (nie znam jego pracy).
Jest jeszcze dwóch Wiśniewskich, ale nad morze raczej nie jeżdżą... Kurcze - macie tam przecież multum sportowych koni (vide Nowielice, Pogorzelica, itp.). Ktoś konkretny im przecież robi kopyta. Może warto się ich poradzić?
Tyburczy poki co w ogole nie robi.
Z tego co wiem Karol w Budzistowie robi nadal.
Nowielice, Trzebusz robi Hubert ale nie przyjdzie mi do konia. Od nas ze stajni wozą do niego. Ja niestety nie mam jak. Do Wlewa też ktoś jeździ, również do mnie jednego nie przyjedzie... Z Karolem rozmawiałam w wakacje i powiedział, że już nie jeździ w te okolice. Przyjeżdża jakiś Michał z Bydgoszczy ale prawdę dużo koni po nim kuleje albo są tak okute, że masakra... Ale niektóre konie robi dobrze, nie wiem od czego to zależy... I tak teraz na zimę będę rozkuwała. Zawsze robił mi Jacek Pilch ale teraz najdalej dojeżdża do Szczecina  🙁
Dziewczyny help
Sonkowa, to skoro wożą konie do werowania, może warto zebrać na tylu dużomkopyt, aby Hubert jednak przyjechał...?

Dziewczyny help

Ok  😉
Tylu aż nie ma żeby jeździł.. No nic, będę kombinowała 🙂
Cześć! Jestem wstępnie na grudzień umówiona na wizytę dr Hanny Buch-Kupczyk, bardzo dobrej stomatolog i dermatolog. Pani doktor będzie do nas (Kamień Pomorski) jechać z dość daleka w związku z czym zapytuję czy byłby ktoś chętny podłączyć się do tej wizyty? Rozłożyłoby to koszty dojazdu na więcej osób. Jeżeli tak to można sie z nią bezpośrednio kontaktować mailowo i telefonicznie lub przeze mnie 🙂

http://saklavet.weebly.com/
Szczecin i okolice. Co zmieniło się w temacie pensjonatów? Marzy mi się zmiana, bo w Trzeszczynie coraz gorzej się dzieje ale nie stać mnie na 2 konie po 1 000 zł/szt. Są u nas jakieś tańsze alternatywy?? (lewobrzeże, bo pracuję w Policach a u koni jestem codziennie). Ewentualnie jakieś niedrogie stajnie emeryckie w promieniu 100 - 120 km , ale takie z opieką, podawaniem leków etc?
Trzeszczyn kiedyś polecałam. Dziś jeżdżę tam codzień "za karę" 🙁
Szukam wolnego boksu na Prawobrzeżu Szczecina, ktoś coś? 🙂 Koniecznie z instruktorem na miejscu
julanda00, wolego boksu to na forum nie znajdziesz. Lepiej zrobić listę stajni, wsiąść w auto i pojeździć. Po tamtej stronie masz Stajnię pod Puszczą Bukową, Konikowo, Smogolice, Komarowo, Forest, dalej Kościuszki...
jeszcze nad miedwiem jest stajnia i w Żarowie z fajna hala, ale byłam miesiac temu i boksów wolnych brak
A czy wiecie jak teraz wygląda tam sytuacja? Przyjmują jeszcze konie?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 grudnia 2017 13:00
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2726606#msg2726606 date=1509692968]
Szczecin i okolice. Co zmieniło się w temacie pensjonatów? Marzy mi się zmiana, bo w Trzeszczynie coraz gorzej się dzieje ale nie stać mnie na 2 konie po 1 000 zł/szt. Są u nas jakieś tańsze alternatywy?? (lewobrzeże, bo pracuję w Policach a u koni jestem codziennie). Ewentualnie jakieś niedrogie stajnie emeryckie w promieniu 100 - 120 km , ale takie z opieką, podawaniem leków etc?
Trzeszczyn kiedyś polecałam. Dziś jeżdżę tam codzień "za karę" 🙁
[/quote]


a Leśno, stajnia Euqus (jakoś tak) ?
derby, że się tak zacytuję:[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2726606#msg2726606 date=1509692968]
nie stać mnie na 2 konie po 1 000 zł/szt.
[/quote]
Aczkolwiek jeden z moich koni aktualnie stoi w Leśnie. Miałam nadzieję, że nie będę zmuszona ich rozdzielać 🙁
Mój tez będzie 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 grudnia 2017 13:33
aaaa to nie wiem jak tam cena za pensjoo.  Faith będziecie stać w Leśnie? 🙂
Tak 🙂

ogarniam wlasnie przeprowadzke 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 grudnia 2017 15:30
bywam wieczorami w niedziele i środy ( nie wszystkie) więc może poznam księciunia 😀 (i Ciebie :P )jak będzie okazja 🙂
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2737155#msg2737155 date=1512652198]
derby, że się tak zacytuję:[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2726606#msg2726606 date=1509692968]
nie stać mnie na 2 konie po 1 000 zł/szt.
[/quote]
Aczkolwiek jeden z moich koni aktualnie stoi w Leśnie. Miałam nadzieję, że nie będę zmuszona ich rozdzielać 🙁
[/quote]


A u Agaty w Pilchowie? Moja znajoma tam ma konia na łąkach, zawsze to taniej niż boks no i blisko miasta
W Pilchowie łąki juz zamkniete.

Derby ooooooo! jak to? 😀 super!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 grudnia 2017 19:43
Trenujemy tam z psami na hali
Ale fajnie 😀
Dam znac jak juz bede na miejscu 😀
A u Agaty w Pilchowie? Moja znajoma tam ma konia na łąkach, zawsze to taniej niż boks no i blisko miasta

Łąki zimą, serio? Poza tym szukałam stajni emeryckiej, nie łąk. Moja klacz wymaga stałej kontroli weterynaryjnej i codziennego podawania leków. Jednak skoro już rozdzieliłam konie i jeden stoi w Leśnie , to drugi też przeniesiony , czyli post sprzed ponad miesiąca na szczęście nieaktualny  😅 Udało mi się uciec z Trzeszczyna, którego dziś już nie polecam (pomimo, że wiele lat było nam tam dobrze 🙁 )
Od Agaty wszyscy uciekają (vide faith), co raczej nie skłania do przeprowadzki do Pilchowa...  😉
A w Leśnie mi meeega dobrze. Mam "takie wow" każdego dnia jak jadę do stajni  😍
Halo halo.
Ja nie uciekam.

Proszę o nie sugerowanie takich rzeczy. Ja się przenosze, bo bardziej odpowiadają mi warunki treningowe w Leśnie po prostu.
Wieksza hala + karuzela chociażby.

Ok, od Agaty w krótkim czasie wyprowadziło się kilka koni... Lepiej?  😵
Sama stajnia ma hm... różne opinie... mnie jakoś zniechęciły szczególnie że mam z właścicielką również "różne" doświadczenia :/

A Ty faith pisalaś, że odpuszczasz jazdę na okres zimowy, nie sądziłam zatem że dla Ciebie hala i karuzela są w tej chwili istotne przy wyborze stajni, stąd zapewne pochopny wniosek że masz jakiś inny powód przeprowadzki... swoją drogą Urval chodzi w karuzeli, czy go będziesz uczyć?
Nic takiego sobie nie przypominam.
Pisałam, że mam chwilowo przerwę, spowodowana brakiem warunków wlasnie. W Pilchowie wymieniają podloze na hali.

Ale ze znalazła się stajnia właśnie z dobra infrastruktura - no to skorzystam, skoro jest taka opcja.

Ok BARDZO PRZEPRASZAM żs śmiałam wziąć Twoją przeprowadzkę za... w sumie nie wiem za co bo nic konkretnego nie napisałam...  😲
I proponuję zakończyć dyskusję bo zrobiło się niemiło
Swoją ścieżką nie ogarniam dlaczego się tak przyczepilaś. Ale trudno 🙁 widać sobie czymś zasłużyłam
Kompletnie się nie przyczepiłam.

Po prostu nie lubie jak ktoś mi przypisuje opinie/motywacje, których nie mam/nie wyrażam.
Bo zwykle to się przeksztalca w "a bo ona mowila, ze..." i rodza się plotki 🙂

A ja plotek unikam.

Stalam w Pilchowie rok, nie miałam kompletnie stajni nic do zarzucenia. Niestety teraz w zbiegly się w czasie dwa remonty - placu i hali. Co dla mnie oznacza brak możliwości jazdy. A ja nie kupiłam konia po to żeby na niego patrzeć tylko jezdzic 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się