Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Kraja ja za moje zapłaciłam 170 zł, robiłam na samym początku czerwca i powoli widzę, że natura moich włosów się przebija na światło dzienne, więc w tym miesiącu powinnam powtórzyć zabieg i tak pewnie zrobię 😉
Co do salonu i uważania - ja uważam zawsze, fryzjera znalazłam, który mi bardzo pasuje, chodzę do niego regularnie i laseczkę od keratyny mam. Ja ogólnie uważam, że dobry fryzjer to tak naprawdę jak zaufany lekarz 😉
Zabieg mega fajnie odżywia włosy, są tak mięciutkie, że aż chce się je dotykać cały czas  😁

No i jeśli od wilgoci włosy się puszą to to jest super wyjście, ja zawsze jak pudel podczas wilgotnych i deszczowych dni wyglądałam, a teraz jest bosko, nic się nie puszy  💘
Wybielał ktoś z Was zęby samodzielnie, w domu? Co najlepiej działa? Zastanawiam się nad paskami, ale ostatnio widziałam coś takiego: klik. Ma to sens? 🤔 Jestem totalnie zielona w temacie, a chciałabym spróbować.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 października 2017 15:19
Bialy osad/nalot na wierzchu syropu klonowego to plesn czy cos normalnego?
JARA, mi się nigdy nic takiego nie zrobiło, chociaż syrop bardzo długo stał po otwarciu..
JARA to skrystalizowany cukier  😉

edit mi się tak robiło ale na szyjce przy nakrętce
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 października 2017 07:43
Właśnie to wygląda jak pleśń :/

To wygląda jak pleśń... Ale aż dziwne, żeby coś tak słodkiego spleśniało.
Wg. mnie też pleśń. Ja bym wywaliła, szkoda ryzykować dla odrobiny syropu. Cukier osadziłby się na brzegach, przy szkle, nie na środku.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 października 2017 08:22
Też mi się wydaje, że do wywalenia 🙁
Dziewczyny, macie jakiś sposób na ubranie, które długo schło i ma teraz taki zwilgotniało- zgniły smrodek? Da się tego zapachu jakoś pozbyć? Dodać coś do kolejnego prania? Słyszałam o praniu w wysokiej temp. (ale to sweter, więc może się skurczyć), dodaniu sody oczyszczonej do prania, moczeniu w płynie do płukania przez kilka godzin.
ashtray, ja bym odmoczyła w wodzie z płynem do prania, a potem wyprała z dużą ilością płynu do płukania 😉 Nie ryzykuj wysokiej temperatury, jesli to wełna.
ashtray kolejne pranie powinno zlikwidować ten smórd. Ja tak miałam nie raz, bo czasem zapominam wyciągnąć pranie z pralki  🤣 Po kolejnym praniu nie ma śladu po tym zapachu.
Pól szklanki octu do prania, oprócz detergentu, wyprać normalnie. Ocet wywietrzeje, nie będzie go czuć, a grzybki ( bo to one są przyczyną smrodku) wybije. Równie dobrze poradzi sobie płyn do prania odzieży sportowej.
Dziekuje za odpowiedzi dot. keratynizacji. Koszt troche duzy, a najtanszej wersji bym si bala. Chyba odpuszcze, albo zaczne zbierac 🤣

Jak dlugo mozna przechowywac jagody goji suszone? Mam juz dosc dlugo. Skleily sie i nadal sa wilgotne....
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 października 2017 09:35
jeśli nie zdążę odebrać paczki z paczkomatu InPost to mogę zrobić to w punkcie? Nie mogę się doczytać na stronie  🤔
madmaddie, Tak, wtedy paczka trafia do parcelshopu. Można również wysłać smsa, żeby przedłużyć czas "pobytu" paczki w paczkomomacie o kolejna 48 h (chyba) 🙂.
czy cena 150 zł za plombę swiatloutwardzana to dużo czy to normalna cena? 🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 października 2017 19:35
U nas normalna.
U mojego dentysty to chyba jest nawet 200, jak nie 250zł.
okej, po prostu przeprowadziłam się z mniejszej miejscowości do dużej i nie byłam pewna, ale dzięki 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 października 2017 19:25
madmaddie, Tak, wtedy paczka trafia do parcelshopu. Można również wysłać smsa, żeby przedłużyć czas "pobytu" paczki w paczkomomacie o kolejna 48 h (chyba) 🙂.

dzięki za odpowiedź, umknęła mi  :kwiatek:
Planuję zrobić "prezent niespodziankę" przyjacielowi, którą chciałabym nadać Pocztą/kurierem jako paczkę. Czym wysłać najlepiej, żebym nie musiała wpisywać swoich danym jako nadawcy? Chciałabym, żeby chwilę pogłówkował skąd paczka, chociaż wiem, że jak zobaczy zawartość nie będzie miał wątpliwości od kogo to  😁
Mam pytanie - zużyły mi się "rączki" od w sumie bardzo fajnej torby - torba jest materiałowa.
Czy mogę zanieść ją kaletnikowi do podmiany pasków?
Pewnie,taniej jak sobie znajdziesz sobie odpowiednie paski w jakiejs torebce w szmateksie.
kontestacja jeśli wyślesz priorytetem bez polecenia,to nie musisz wpisywać nigdzie danych nadawcy 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2017 05:35
Paczki w ten sposób nie wyślesz, tylko list 😉 (z resztą wysyłanie zwykłych listów to loteria, dojdzie albo nie..)
Książki wyprzedane znaczy że już nigdzie nie można ich kupić ? W takim razie w jakim celu taka książka przedstawiona jest w ofercie sprzedaży,cena podana a dostępność:egzemplarze wyprzedane lub nakład wyczerpany.Na dodatek rozumiała bym książki z roku 1999 czy starsze ale z 2006-2008  🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 października 2017 21:43
Możesz napisać do wydawnictwa, może coś im zostało. Warto też poszukać na rynku wtórnym. I chyba tyle. Może ktoś ma, warto zapytać w grupach na facebooku. Skoro od wydania minęło 10 lat, to ja nie wiem co w tym dziwnego, nowszych książek czasem nie mogę dorwać. A jeśli już całkiem nigdzie nie ma, to biblioteka i ksero.
Nirvette   just close your eyes
01 listopada 2017 09:48
Zakosili mi telefon. Zastrzegłam kartę u operatora, pozmieniałam hasła na instagramie, facebooku, na koncie bankowym (nie miałam tam zapisanego hasła na telefonie, ale logowałam się kilkukrotnie z niego), usunęłam przez facebooka mój nr jako powiązane konto... co jeszcze z takich dupereli mogę zrobić? Wiecie jak wylogować w ten sposób z messengera?
Pierwszy raz taka sytuacja mnie spotkała...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 listopada 2017 10:19
Nirvette, możesz się wylogować z messengera za pomocą fejsa 😉 Wystraczy wejść w ustawienia i bezpieczeństwo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się