HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 lipca 2017 11:51
Jaskierkowa coś kojarzę, ale mnie chyba nie ruszyło bo nie zapadło mi w ogóle w pamięć.
Też czekam, ciekawa jestem co z tego zrobią. W ogóle muszę nadrobić, bo coś mało horrorów ostatnio oglądam 🤣
Ogladal ktos horror RAW?
rosek0 RAW beznadziejny, strasznie się zawiodłam. Malutka garstka 'mocnych' scen a tak to ani fabuła ani nic trzymającego się kupy. Nuuuudy. Oglądałam ciekawsze popaprańce.
a Wcielenie i Resurrection ktoś widział?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 sierpnia 2017 19:33
Hej ho, a jak nowa Annabelle?
rosek0 RAW beznadziejny, strasznie się zawiodłam. Malutka garstka 'mocnych' scen a tak to ani fabuła ani nic trzymającego się kupy. Nuuuudy. Oglądałam ciekawsze popaprańce.

Polec cos  😁
[quote author=maleństwo link=topic=41684.msg2705982#msg2705982 date=1503254010]
Hej ho, a jak nowa Annabelle?
[/quote]

Mniej straszna, niż poprzednie, ale zakończenie bardzo fajne. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 sierpnia 2017 10:44
Mi się w sumie RAW podobał. Co prawda dla mnie to nie do końca horror, ponoć miało być mega obleśne ale albo jestem spaczona, albo dla mnie obleśne są inne rzeczy 😁 Sama koncepcja wydała mi się całkiem ciekawa, choć przyznaję- to film w stylu obejrzeć raz, odhaczyć i nigdy więcej nie wrócić 😉 Bo jednak chwilami wiało nuuuuuuudą.
No i nieodłącznie fascynują mnie sceny "intymne" w takich filmach, gdzie dziewice podczas pierwszego razu zachowują się jakby były opętane 🤣
Rosek0 miałam na myśli filmy typu 'reżyser ćpał jak tworzył', nie horrory. Jak będziesz zainteresowana to Ci wyślę tytuły na Pw 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 sierpnia 2017 16:33
Falletta też lubię takie filmy 😁

Rosek jeśli szukasz właśnie czegoś tak pięknie określonego jak powyżej- wal w "Antychrysta". Piękne zdjęcia, cudowny klimat, niesamowite ujęcia i fabuła po******na jak lato z radiem 😉
CzarownicaSa Ufff czyli nie jest ze mną źle, skoro nie ja jedna lubię takie psycho  😀iabeł:
Dzieki dziewczyny. Priv z tytulami mile widziane  :kwiatek:
Amitywille egzorcyzm - ktoś widział? warto?
[quote author=falletta link=topic=41684.msg2704022#msg2704022 date=1502535027]
rosek0 RAW beznadziejny, strasznie się zawiodłam. Malutka garstka 'mocnych' scen a tak to ani fabuła ani nic trzymającego się kupy. Nuuuudy. Oglądałam ciekawsze popaprańce.

Polec cos  😁
[/quote]
Mogę ja? 😁
http://www.filmweb.pl/film/Nadzy+i+rozszarpani-1980-93111
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 sierpnia 2017 20:36
Czarnobyl. Reaktor strachu - jeśli są filmy klasy "z" to to był film klasy "jestę analfabetom" 😵 Bosze, nigdy więcej 🙇

Cierp1enie ja chyba próbowałam, ale o ile pamiętam to po pierwszych 10 minutach wyłączyłam.

Nie mam co oglądać. No po prostu nie mam 🙁 Chyba obejrzałam już wszystko, co było godne obejrzenia i jak widać powyżej sięgnęłam nawet po hity rzędu Sharknado. Smutno mi 🙁
Z braku wyboru wracam sobie do starych smaczków- The Shutter, The Ring, Nieodebrane Połączenie(wszystko japońskie/azjatyckie wersje), Inni, Laleczka Chucky... ale i tych mi zaraz braknie :/
ja horrorów zbytnio nie oglądam ale Sierociniec uwielbiam 🙂
Czarownica - no nie ma :/
co chwilę widzę nowe filmy w stylu "egzorcyzmy", ale odpalasz i jedno wielkie nieporozumienie.
W weekend byliśmy na "TO" 🙂 Moim zdaniem film bardzo dobry - taki bardzo w klimacie Kinga, którego jestem fanką, więc mi się podobał. Moi znajomi byli zawiedzeni i stwierdzili, ze pokręcony i nie straszny. Ja się parę razy przestraszyłam. Bardzo dobra gra aktorska - młodzi aktorzy  👍, bardzo fajna konwencja - moim zdaniem 9/10!

Obejrzałam też Anabelle Narodziny Zła i się nie zawiodłam. Mogę polecić, może nie jest bardzo straszny, ale są bardzo ciekawe nawiązania do Anabelle i Obecności. Czekam teraz na The Nun - ma wyjść w przyszłym roku.

Jestem też bardzo ciekawa Krucyfiksu, który ma wyjść 13 października do kin.
Anabelle narodziny zła - ten film był tak denny, że cieszyłam się, że nie poszłam do kina  🙇 dramat straszliwy, ja się ze dwa razy zaśmiałam... Mega na NIE, nie polecam.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
01 października 2017 21:13
No i kurde nie wiem, czy oglądać Annabelle, nie pomogłyscie :p
Ma wyjść kolejna część Naznaczonego, tzn kolejny prequel - o młodości Elise. Ciekawe, ciekawe...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 października 2017 21:43
Tez uważam, ze Annabelle wcale nie byla taka tragiczna 😉 może nie jest to horror który się zapamiętuje ale obejrzeć można, mnie wciągnęła. Jedynie ten niby diabeł był beznadziejny, w ogole mi to nie pasowało. Ale jest to bardzo fajne uzupełnienie całej historii o lalce.

Z kolei "To" zdecydowanie mi sie podobało! Postac Pennywise'a odegrana genialnie, na długo mi w glowie pozostanie jego głos 😀 Zgadzam sie też ze dzieciaki były fantastyczne! Taka typowo Kingowska opowiesc, jedna z tym które uwielbiam. Spodobalo mi sie tez ze skupili sie na jednej czesci historii. Ale jeśli komuś nie podchodzi temat dzieciaków walczących ze zlem to mu sie nie spodoba. Niemniej- według mnie warto 😉
Kurcze, mnie ta Annabelle nawet się podobała. Kilka razy fest podskoczyłam 🙂 Mało ostatnio wybitnie dobrych horrorów.
Mi się "Annabelle" podobała 😉. I baardzo ciekawa jestem "The Nun". Ma wyjść w lipcu 2018. Przyjaciółka już się nastawia na kino, a ja po "Obecności 2" się obawiam czy podołam 😁.
"Annabelle" mnie nie zachwyciła (ani ta pierwsza, ani ta najnowsza), chociaż nie nudziłam się. Ale to nie jest film do którego chcę wracać. "Obecność" to co innego 🙂
James Wan na przyszły rok ma mieć dwie premiery 😍

Druga część "It" za 2 lata dopiero...

Krucyfiks w kinach! Twórcy Annabelle i Obecność!
Zrobiony fajnie, trochę inaczej niż "Obecność" i "Annabelle", ale to, że na faktach, to chyba na tej samej zasadzie jak "Czwarty wymiar" 😁.
Czwarty stopień chyba?
A racja, stopień. Czwarty wymiar to ja bym chciała na odpoczynek, bo pisałam między umawianiem koparki, ścięcia drzewa i podpisaniem ostatecznych papierów na pozwolenie 😁.
Warto iść na "Krucyfiks"? "Obecność" bardzo lubię, "Annabelle" nic mi nie urwało. Do czego mu bliżej? :P
"Czwartego stopnia" nie widziałam.
Dworcika ani do "Obecności" ani do "Annabelle" 😉. Jeśli "Annabelle" nic Ci nie urwało, to "Krucyfiks" też nie 😉. Jest o opętaniu, ale nic poza tym.
Nie chcę za wiele ujawniać, żeby nie spoilerować tym, co nie widzieli, a chcą. Ale jeśli masz jakieś pytania, to zawsze można na PW, gdzie nikt nie zobaczy 😁.
"Czwarty stopień" jest o porwaniu przez UFO i był reklamowany jako oparty na faktach (tak samo jak w "Krucyfiksie" jest o tym wzmianka na początku). Tylko, że producent "Czwartego wymiaru" musiał zapłacić odszkodowanie za nieprawdę 😉. Były tam "prawdziwe" nagrania, które były "normalnie" nagrane.
I o to mi chodziło - w "Krucyfiksie" też nie wygląda, żeby to miało wiele wspólnego z prawdą. Chyba, że na podstawie "w każdej plotce jest ziarnko prawdy" 😉.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się