Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Udało sie, napisalam do sklepu. Dostałam rabat i pad kupiony  😎
A do tego strona naliczyła 4% za zakup powyżej 200zł i pad kosztował niecałe 200zł. Uwielbiam ten sklep 😍
-20% na nowe produkty pielęgnacyjne Lincoln  http://healthyhorse.pl/372-lincoln
Są gdzieś jakieś spore promocje na bryczesy Pikeura? 👀
Zdaje się że stacjonarnie w Pegazie były
Gdzieś jakiś rabat do sklepu gdzie kupie Veredusy? Np GNL Dość pilne 🙁
Flygirl: https://www.amigo-konie.pl/pikeur-bryczesy-efilia-grip-damskie-kolekcja-jesien-zima-2017.html

To tak na szybko, może są też jakieś inne w Amigo.
Już kupione, dzięki za podpowiedzi. :kwiatek:
Gdzieś są jakieś kody rabatowe?  👀
Muszę zrobić większe zakupy...
Mam do bergo 15% na cały asortyment jakbyś chciała, do końca października ważny. Ja nie skorzystam 😉
Hasło WYSTAWA do Black Horse -> rabat na 20 zł przy minimalnej kwicie zakupów 100 zł
do końca października. 😉
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
11 października 2017 18:47
W www.horsetack.pl jest -15% na hasło: HUBERTUS2 😉
Widział ktoś gdzieś promocję na Equistro? Potrzebuję Mega Base
Epikea,
W Animavecie 10% zniżki na Equistro do 15.10
https://www.animavet.pl/manufacturer/eguistro
Do -20% na kategorie 24h www.healthyhorse.pl
Do 15 pazdziernika lub do wyczerpania zapasow
Do końca weekendu darmowa wysyłka kurierska do wszystkich zamówień zawierających przynajmniej jedno ogłowie na Facebookowym sklepie KaWal'a
www.dobry-kon.pl
13% rabatu pt, sb i nd na hasło piątek13
* promocje nie łączą się
A czy da się gdzieś wpisać ten kod czy naliczany jest ręcznie? I czy obowiązuje na wszystko (pasze suplementy?)
Jeżeli chodzi ci o ten z postu nad twoim, to jest napisane zarówno co wpisać, jak i czego nie dotyczy. 😉
A sorki, nie bylam zalogowana i nie widziałam obrazka 😉 Dzieki
30% zniżki na rajtroki w Amigo
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 października 2017 21:43
Szukam przecenionych polarówek eskadrona 145cm, czy jest coś poza konikiem?  👀
Nie wiem czy było, ale w Amigo 30% między innymi na niektóre Zandony 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 października 2017 09:27
Znajdę gdzieś jakąś promkę na mash i musli? 🙂
Czy ma ktoś może zniżkę do Bergo?  :kwiatek:
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
16 października 2017 16:57
Nurtuje mnie pytanie, pomozecie? 😀
Chce załozyc konto w internetowym jezdzieckim tylko nie wiem w którym najlepiej.
Wiecie, zeby juz miec konto, naliczane rabaty i z ktorego bede najczesciej korzystac.
Polecicie w którym warto? I mozna liczyc na jakies zniżki z czasem?  😎
Imladriss Bergo jest naprawdę dobrym sklepem, polecam z całego serca. Bardzo fajne rabaty
Nurtuje mnie pytanie, pomozecie? 😀
Chce załozyc konto w internetowym jezdzieckim tylko nie wiem w którym najlepiej.
Wiecie, zeby juz miec konto, naliczane rabaty i z ktorego bede najczesciej korzystac.
Polecicie w którym warto? I mozna liczyc na jakies zniżki z czasem?  😎


Opinie o sklepach internetowych. Niestety sama musisz wybrać, każdy ma jakiś swój ulubiony.
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
16 października 2017 17:43
Dziekuje Ci, własnie zamowilam bryczesy z promocji i kantarek dla łobuza 😀
Imladriss, jak dla mnie robienie zakupów w jednym sklepie jest po prostu niemożliwe 😉 Z moim szczęściem to zazwyczaj jeden sklep nie ma tego wszystkiego w ofercie, co w danej chwili mam na liście zakupów i muszę robić zamówienia w dwóch, albo coś jest potrzebne mi na już, a ściągną z hurtowni dopiero za 2 tygodnie itd... 😂 Najlepiej obserwować kiedy sklepy mają promocje, akcje typu święta, dzień dziecka, halloween, black friday, wakacje, początek szkoły, weekend..., bo zniżki są wtedy 15%, jak nie więcej, a rabat stałego klienta to aż tak pokaźny nie jest (przykładowo w Bergo za sumę zamówień 2000zł jest 10%). 
DJka, zwróć uwagę, że "moc" rabatów obrotowych wynika z ich działania na cały asortyment, czego większość promocji nie ma. A wybacz, ale np. 10% na siodło, ogłowie lub pasze to już jest według mnie ogromny upust.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się