Wrocławianie :))

Hej, czy ktoś się wybiera? http://bit.ly/2uwuGwG
I z racji powyższego, możecie polecić tani nocleg dla dwóch osób od wtorku do czwartku? Taki na studenckie warunki 😉


Jak na prawdę studencki to spróbuj na grupie https://www.facebook.com/groups/277111145806430/ może jakiś student ma wolny pokój w tym terminie w mieszkaniu 😉
olga96, dzięki bardzo, właśnie na coś takiego liczyłam 😀
hedonistka,
Raj. Dom studencki
Fryderyka Pautscha 5/7 Wrocław
71 345 31 56
Ja też polecam Raj. Najlepszy akademik UP. Warunki jak na studenckie bardzo, bardzo dobre.
Super dziewczyny, dzięki! :kwiatek:
Możecie polecić dobrego internistę na NFZ, który nie przepisuje wiecznie tego samego, nie olewa objawów i nie robi problemu z tego, że chcecie skierowanie na badania lub zwolnienie? 😀 Czy tacy nie istnieją? 🙇
Ale szukasz internisty czy lekarza poz?
Rtk, hmm, w takim razie POZ. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 sierpnia 2017 09:30
Mam dwie fajne atrakcje dla wrocławiaków i nie tylko 😉

1) Space Quest czyli kosmiczny escape room
Pierwsza opcja to statek kosmiczny, a druga to symulator łodzi podwodnej.
http://www.spacequest.pl/pl-PL/ostatni-rejs

2) 9 rekonstrukcja
To akurat teatr i nie byle jaki. 50 minutowe przedstawienie, w którym sami bierzemy bierny udział jako .. zwłoki.
Zostajemy porwani z jednego z wrocławskich pubów. Worek na głowę, wsiadamy do auta i jedziemy do nieznanej nam lokalizacji. Oczy otwierami dopiero w jakiejś piwnicy i okazuje się, że jesteśmy jedną z 9 ofiar. I wtedy zaczyna się przedstawienie 😉
https://www.facebook.com/9rekonstrukcja/
http://teatr-adspectatores.pl/spektakle/w-repertuarze/9-rekonstrukcja/
Dziewczyny jeśli któraś będzie szukała firmy z drzwiami i montażem we WROCŁAWIU należy OMIJAĆ szerokim łukiem firmę IMPERA

Dwa tygodnie temu zamówiłam w tej firmie drzwi, bardzo zależało mi na czasie, gdyż mieszkanie jest już w trakcie remontu i się zagapiliśmy. Przyszłam do tej firmy, pan poinformował mnie które drzwi są dostępne "od ręki" spisaliśmy umowę na której ustaliliśmy termin wymiany drzwi na 21 (poniedziałek).
PoniedziałekJestem w mieszkaniu od rana, panowie mieli przyjść około 10, dostaję telefon około 11, że sprawy rodzinne i niestety wymienią drzwi we wtorek. No trudno, czasem coś może się stać.
Wtorek Panowie mieli być około 10. Po 11 zadzwoniłam na jeden telefon firmy, nikt nie odbierał. Zadzwoniłam na drugi, gdzie Pani poinformowała mnie, że oddzwoni gdy dowie się czemu nikt nie dojechał. Po godzinie braku kontaktu dzwonię po raz kolejny i ktoś mnie odrzuca! Następnie telefon zostaje wyłączony! Próbuję dobić się na pierwszy numer i ktoś również odrzuca i wyłącza telefon. Wystraszona jadę do firmy i całuję klamkę mimo, że sklep powinien być otwarty. Około 16 dostaje sms od operatora, że numer 2 jest dostępny w sieci. Dzwonię i Pan BEZ SŁOWA PRZEPRASZAM informuje mnie, że drzwi zostaną wymienione jutro (środa).
Środa- przyjeżdżają wymieniać. Dostaje inny zamek niż był w umowie, brak uszczelki, drzwi źle wyregulowane- nie można ich domknąć-trzeba porządnie trzasnąć, drzwi za mało przycięte (szurają po podłodze). Dzwonię do Pana z firmy (właściciel), a on mnie informuje, że po 17 (była 17.15) nie rozmawia o takich rzeczach, mam się skontaktować jutro
Czwartek dzwonię zaraz po otwarciu firmy, zostaję poinformowana, że jeszcze tego dnia podjedzie ktoś usunąć usterki i wymienić zamek, nikt się nie zjawia, nikt nie dzwoni
Piątek po mniej przyjemnej wymianie zdań przez telefon zjawia się osoba, która montowała drzwi i zaczyna na nas krzyczeć! wmawia nam, że drzwi są dobrze zamontowane, mimo, że zamykają się tylko po przekręceniu klucza i szurają o podłogę, po awanturze z moim tatą i chłopakiem panowie usuwają usterki, zmieniają zamek i wprawiają uszczelkę.

Stanowczo wszystkim odradzam!!! Mnóstwo nerwów, zmarnowanego czasu, drzwi są źle zamontowane
olga96 chyba w takim razie mam drzwi wejściowe robione przez tą samą firmę  😁 Wycieraczka musi leżeć poza promieniem obrotu drzwi, bo się nie mieści pod drzwiami  😵
Halo Wrocław! 🙂

Szukam dobrego zespołu na wesele koleżanki. Możecie coś polecić? 🙂
Wrocławianie 🙂 gdzie we Wrocławiu można się napić?  😁 konkretnie szukam fajnego shotbaru 😉
Haha wszędzie w mieście  😁 Wejdziesz na rynek to na pewno cos znajdziesz. Polecam Pijalnie wódki i piwa na św Mikołaja 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 października 2017 14:07
Quendi, Czupito 🙂
Shoty to tylko czupito!!!!
Byliśmy na chwile- studencki szał sprawił, że nie dało się wcisnąć do środka 😉 Wylądowaliśmy w guinessie - tez sponiewierało  😁
Fajne miasto, dobre jedzenie i zaskakująco tanie taksówki  🙂
Do kogo na usuwanie ósemek na NFZ?
Tylko Krzysztof Pakulski (Dent Innovation), już połowa moich znajomych skorzystała i wszyscy są zachwyceni, dopłaca się tylko do lepszego znieczulenia 50 zł i szwów jeśli są konieczne. Standardowe ósemki zajmują mu 30 sek, mega skomplikowane max 20 min, do tego jest przemiły i cierpliwy, byłam naprawdę w szoku, że usługi na tym poziomie mogą być świadczone na nfz. Zasada zapisów jest taka, że od 1 każdego miesiąca zapisują na kolejny, ja dzwoniłam zawsze pierwszego dnia i miałam duży wybór terminów. Dodam, że ja trafiłam do doktora w totalnej panice, mając w planach ucieczkę, a wyszłam z gabinetu bez zęba po 4 minutach z czego 3 czekałam aż znieczulenie zadziała 🙂
Dziewczynka, dziękuję bardzo, umówię się tam!
Halo Wrocław, czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego i dobrego endokrynologa?  Będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:  :kwiatek:
ja polecałam już wyżej dr Dominikę Tuchendler. Chodzę do niej na os. Przyjaźni na Krzykach, ale przyjmuje jeszcze w innych miejscach z tego co wiem.
Super, dzięki za informację 🙂
Zna ktoś sklep ze sztuczną biżuterią? Potrzebuję dużo, tanio i tandetnie  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 października 2017 13:06
Zobacz czy w okolicach Zielińskiego/Gwiaździsta jest jeszcze hurtownia biżuterii 😉
W tych wszystkich sklepach chińskich  😉
Wrocławianie da się spokojnie i kulturalnie zaparkować pod SkyTower nie za milion monet? (3-4h)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 października 2017 10:16
pestka, da się za darmo w okolicznych ulicach.
Wpisz w google maps sky tower, przełącz na satelitę i zobacz, gdzie jest ulica Szczęśliwa. Jest tam mnóstwo miejsca.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się