PSY

Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 października 2017 14:42
Pepesza - podróżnik na 6+ ! Jestem z niej bardzo dumna! W górach zachowywała się jakby się urodziła na szlaku! Przeszła go bez smyczy, pilnowała cały czas mnie i mojego kompana. I co niewiarygodne, przy trudniejszych przejściach szła przodem, wybierała najbezpieczniejsze przejścia i zatrzymywała się na nich, czekając, żebyśmy poszli dokładnie za nią ! Jestem w szoku jakie to mądre zwierzątko. Zachowywała się jak stary, doświadczony pies. Na innych turystów nie zwracała uwagi, gdy zagadali do niej, przywitała się tylko i od razu patrzyła na nas, żebyśmy już szli dalej. Parę razy prosiłam mojego kompana,żeby schował się i odnajdywała go bez problemu. Podróże samochodem, pociągiem przesypia dopóki jej się nie obudzi.
To tak w temacie demonizowania szczeniaków 😉







smartini   fb & insta: dokłaczone
13 października 2017 14:45
Wojenka, jeny, jaka ona jest rozkoszna, już się zachwycałam fotkami na fejsie 😀 na jakim szlaku byliście?
Ja liczę, że mój będzie równie dzielnie znosił podróże
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 października 2017 14:47
Metę mieliśmy w schronisku Odrodzenie w Karkonoszach i stamtąd chodziliśmy w kierunku Śnieżnych Kotłów i Śnieżki.
A w niedzielę byliśmy w Czechach na VP, i przespała cały dzień w samochodzie  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 października 2017 14:51
Wojenka, Super! Tylko pozazdrościć szczeniaczka 😀 liczę, że kiedyś w końcu uda mi się do Was do stajni dotrzeć i poznam obie spleśniałe suczki!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 października 2017 14:53
Zapraszamy, zapraszamy!!!
Moje obydwa psióry uwielbiają nawet wielogodzinne podróże samochodem! zero problemów!

a Pepesza śliczna  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 października 2017 18:53
Ja jestem już na etapie 'no przecież, oczywiście, że potrzebuję tej rzeczy!'  🤣

Jest adresowka z white fox

druga będzie projektu własnego, z plastrem chorizo 😁

Są używki trixie i dysk puppy (i frustracja, że P idzie lepiej rzucanie niż mi...)


I zarezerwowany szarpak, pewnie w tygodniu jeszcze cos z power dogs dojdzie 🙄 (ewus, i hate you)

Czy mamy w PL hodowle bulterierów miniaturowych godne polecenia?
smartini, te szarpaki są boskie 😀

Quendi znajoma ma od nich psa, i poleca https://www.facebook.com/SheebullyminiatureBullTerrier/?fref=ts
smartini, cała przyjemność po mojej stronie  😁 chociaż Ty wcale nie jesteś lepsza  😀iabeł:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 października 2017 20:42
Dobrze, że ja nic nie musiałam kupować  😂
jett   success is the best revenge
15 października 2017 06:29
Czy mamy w PL hodowle bulterierów miniaturowych godne polecenia?


Chucho Topline, Enamorada  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 października 2017 10:14
Quendi, Setbull, Od Rudej Wiedźmy 😉
Gdzie jest mój mały szczeniaczek ??  🤣







i stateczny 8 letni samiec
Szukam hodowli:

- Szwedzki Vallhund
- Corgie

Czy ktoś może coś polecić?
U nas też jesiennie, słoneczne fotki 🙂

(mam nadzieję!) świeża mamuśka 😀



cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
16 października 2017 09:28
Quendi  polecam chucho topline.

Dziewczyny jak zwykle urocze zwierzaki.

A tu mój Dzidź w akcji z dzieciakami i na gościnnych występach - jestem królewną i mogę se siadac gdzie chce.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2017 09:29
cranberry, jak tam po operacji ?
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
16 października 2017 09:37
Na szczęście okazało się, ze wystarczy tylko miejscowe znieczulenie i lekki ogłupiacz, czyli obeszło się bez narkozy. Rana ładnie się zagoiła, ale wciąż czekamy na wyniki z wycinka. Próbka poszła do Wrocławia na uniwerek.
A jak tam Twoja Buła?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2017 09:46
Zło to nadal chaos i zniszczenie w jednej osobie. Po zabiegu nie ma nawet śladu. Histopatologia wykazała jedynie cystę włosową, która jest absolutnie niegroźna, także świat wciąż nie jest bezpieczny 😉


cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
16 października 2017 09:53
to super  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
majek   zwykle sobie żartuję
16 października 2017 11:07
Mam chyba małego kangura a nie psa.
Jak jakościowo obroże z Warsaw Dog i Witty and White (nie wiem gdzie mój smród bagienny miałby to nosić, ale chcę  :emoty327🙂?
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 października 2017 11:22
tulipan, Warsaw Dogi wszyscy moi znajomi posiadający polecali także chyba ok 😉 ww też na pewno będę posiadać ale w przyszłości dalszej 😁
Jakiego lek.wet. polecacie do owczarka z dysplazją bioder...diagnostyka, ewentualna operacja. Najlepiej okolice Trójmiasta lub pomorskie. Będę wdzięczna za wskazówkę, może ktoś to przeszedł...
smartini to Warsaw Doga sobie sprawię w takim razie, chociaż kuszą mnie też nietoperze z White Foxa, ale akurat potrzebuję dwóch obroży  😁 WW będzie pasować do mojego psa jak róża do kożucha, ale co tam  😎
tulipan, mamy komplet Warsaw Doga i właśnie napisałam do nich, kiedy planują nowe wzory, bo nie chcę już nic innego. 😁 Z innych firm kuszą wzory, ale nie wiem, czy mają takie same taśmy, a ta od łorsołków jest taka milusia a przy tym wytrzymała. 😍
Poka fotki  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się