Kącik Rekreanta cz. X (2017)

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 października 2017 06:40
Znów wyskakuję z lodówki, ale mój ostatni tryb życia był dość zawrotny. Była przerwa na kontuzję moją, niechęć do dalszego kontynuowania jazdy, chwilowy powrót do Paco, pojechaliśmy nasze pierwsze P1, które jeszcze trochę i byśmy zakończyli na jedynce tylko, bo zaczął się zatrzymywać..
A w efekcie końcowym powstał szalony pomysł, sprzedałam swoją "część" Estampa współwłaścicielce, zaczęłam szukać czegoś do jazdy i tak oto przedstawiam moje prywatne Rude Szczęście 😍
wątek zamknięty
faith Aaa dobrze, chyba wychodzimy na prostą z choróbskami i kontuzjami (tfu, tfu!). Miałam nieco czasu na moją paskudę Ateę, więc w końcu się ogarnęłyśmy i zaczęłam systematyczną pracę, choć niestety prawdopodobnie ma początki COPD. Ciastek pracuje, nabiera manier i mięska, jest do schrupania. Cayenne czeka na weta do kontroli żebyśmy mogły wrócić do pracy. No i pracuję jeszcze z dwoma hucułami, co by pod moich jeźdźców coś nowego wrzucić 😉 Wyciskam z doby ile się da, ale i tak nie wyrabiam się tak jakbym chciała. Jesteśmy jeszcze w trakcie realizacji dofinansowania unijnego, więc jest sajgon, ogólnie rzecz biorąc 😀
Hermes Opowiedz coś więcej o Rudzielcu! Co to, kto to? Mega sympatyczny z pycha 🙂 Masz coś z ruchu?
Strzyga Gratulacje! Pokazujcie się 🙂
wątek zamknięty
Hermes ale piekności 😍
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 października 2017 08:14
Atea, anil22, dziękuję dziewczyny :kwiatek: nadal nie mogę w to uwierzyć i trochę panikuję, bo przecież to moje pierwsze osobiste "dziecko" 😁

Więc trochę o Rudzielcu: 8 letni wałaszek, Rawdat, sp, po Moravia i m. Jedwabna po Country Club. Dawno tak fajnie nie śmigało mi się na koniu, jest bardzo do pchania, ale do przeszkody idzie bardzo równo, sam liczy, wystarczy mu nie przeszkadzać. Najmniejszy nie jest, bo 170cm ma, ale jest bardzo drobny (jeszcze 😁 ).
Mam tylko filmik poprzedniej właścicielki klik
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2017 08:19
Hermes, widzę, że w rudzielce poszłaś  😀
Wygląda na takiego, na którym mało co robi wrażenie 😉 Powodzenia i wpadaj tu częściej!
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 października 2017 08:37
Moon, zawsze chciałam mieć Rude, a że z Paco nie wyszło.. to kupiłam klona, nawet śmiem twierdzić, że chyba fajniejszego 😎 I faktycznie mało robi na nim wrażenie, ale wczoraj nie chciał mi przejść przez stajnię, boooo musiał przywitać KAŻDEGO konia.. przejście przez ponad 20 boksów trochę zajęło 😁 postaram się dzisiaj coś wrzucić z ruchu 🙂
wątek zamknięty
Hermes, tak właśnie wydawało mi się, że kojarzę 🙂 Robiłam zdjęcia tego konia na zawodach w Kwidzynie 😀
wątek zamknięty
faith, ale on ma uchi 😍 gratulacje!
anai, zastrzeliłaś mnie na fb i tak zostało 🙂
wątek zamknięty
Atea ojej, Cayenne znów coś było? 🙁 Dobrze kojarzę, ze chciałaś ja sprzedać, nie doszło do skutku?
wątek zamknięty
julka177 Nie tak znów, bo ona generalnie była nie do zdarcia, ale właśnie gdy ją wystawiłam to się napatoczyła jedna, ciągnąca się kontuzja - zapalenie międzykostnego. Na szczęście lekkie i na przodzie, ale swoje musiała wystać, ze ścięgnami nie ma żartów.
wątek zamknięty
Hermes, pamiętam go jeszcze jako Jedwabny Obłok 😁
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 października 2017 06:39
Atea, trzymam kciuki za szybki powrót do sprawności kobyły :kwiatek:
Dopóki się nie doproszę kogokolwiek o jakieś zdjęcia to zapożyczone z bazy koni jedno zdjęcie Rudego jeszcze i zmykam czytać, a nie męczyć Was swoim dzieckiem 😁
wątek zamknięty
Dziewierz dziękuję  :kwiatek:
anai No tyle osób mi po cichu życzyło, żeby się nie sprzedał, że się wcale nie dziwię  🤣
faith, flygirl gratulacje 🙂
Atea Widocznie te nasze konie nie miały zostać sprzedane. A Twoja zostaje czy będzie znów na sprzedaż?
Strzyga odważnie to ja zadziałałam na drugi dzień :P
Zaplanowałam, że wsiądę... w końcu nie czekałam 2,5 roku, żeby patrzeć tylko z boku. No i wsiadłam. Tylko zostałam zrobiona w konia i nie miałam nikogo z dołu, więc po prostu osiodłałam, wsiadłam i sobie stępowałam. Złoty koń, nawet nie pomyślał o tym, żeby mnie katapultować. Później wpadła koleżanka na chwilę, więc mam nawet zdjęcie 🙂 niestety kiepskiej jakości.


wątek zamknięty
Sivens - jaki dorosły pan się z niego zrobił! 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 października 2017 21:56
Atea, trochę będziemy, ale nie za duzo, bo do kwietnia będę po nocy już przyjeżdżała do stajni. Uroki korpożycia 😀
anai, Ale on jest duuuuży, a pewnie jeszcze urośnie😀 nie, nie dałabym rady czasowo, ani finansowo 🙂 3x w tygodniu 🙂
Sivens, o widzisz 😀
wątek zamknięty
Sivens, zostaw go sobie! Życie bez koni jest... beznadziejne. Mój pierwszy koń żyje sobie na emeryturce i niestety, ze względu na odległość nie mogę go odwiedzać kilka razy w tygodniu. Bez konia przy boku stałam się złym, sfrustrowanym człowiekiem (pół żartem, pół serio) i zapadła decyzja o kupnie drugiego. Są przygody, jest czasem pod górkę bo utrzymać dwa ogony to wcale nie prosta sprawa. Jednak dzisiejszego popołudnia, kiedy siedziałam na padoku czytając książkę, a mój koń chrupał siano obok nie oddałabym za nic. Nawet mój TŻ twierdzi, że lepiej się ze mną wytrzymuje jak mam konia 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 października 2017 06:14
kare_szczescie, oj potwierdzam - jak nie miałam konia ani nie jeździłam, moje otoczenie miało mnie dość ;p tzn nikt mi tego nie powiedział, dopiero jak jakiś czas miałam Barbóra to mi mama powiedziała że w końcu odżyłam i da się ze mną normalnie pogadać ;p
wątek zamknięty
Na szybcika, bo wypadłam z obiegu - wszystkich pozdrawiamy ze Ślepkiem, czasem poczytuję, więc cosik się orientuję co u Was, mocno kibicuję wszystkim i trzymam kciuki za Wasze małe-większe cele i plany  :kwiatek:

Hermes - ogromne gratulacje!!! Wygląda na przemiłe stworzenie  😍 😍
wątek zamknięty
Hermes super, gratulacje! Owocnej współpracy 🙂 wrzucaj go tu jak najwięcej, będę po cichu podglądać, wygląda na fajnego zwierzaka 🙂
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2017 14:38
My się tylko wpadniemy pochwalić, że Stefano dzielnie pracuje 😍 Okazuje się, że umie więcej niż mi się na początku wydawało- tylko jest leniwy 😉 I myśli, że im częściej będzie pokazywał swoją pogardę dla pracy tym większa szansa, że mi się znudzi i odpuszczę 😁 Może jutro będę miała więcej fotek  😀
[img]https://scontent.fman2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22527983_1677791755564752_6749961168871623478_n.jpg?oh=b2d9bd1f94eb0dec93c6c176eb679137&oe=5A3CB5E1[/img]
[img]https://scontent.fman2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22549595_1677791875564740_9062952026800736375_n.jpg?oh=bcd236a0bed980b511edb429a3619d16&oe=5A85EE46[/img]
Ale jest też nutka goryczy- właścicielka chce zabrać konie z powrotem do siebie 🙁 Próbuję się z nią dogadać, ale jeśli jej nie przekonam... to znowu zostanę bez konia 🙁
edit: no i potwierdziło się, nasza współpraca kończy się z nadchodzącym piątkiem.
wątek zamknięty
Hermes gdzie stoicie?  🙂
wątek zamknięty
darolga, właśnie co tam u was?
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 października 2017 17:43
Sivens, pamietam go jako takiego źrebaczka, a teraz poważny pan koń 😍
darolga, ostatnio się zastanawiałam co u Was słychać! Jak tam Kary? Dziękuje za miłe słowo :kwiatek:
breakawayy, dziękuje :kwiatek: mam nadzieje, ze będzie miał mi kto w niedziele zrobić jakieś zdjęcia z treningu 🙂
CzarownicaSa, to jest kurde najgorsze w jeżdżeniu na czyimś koniu.. z Paco miałam identyczna sytuacje. Trzymam kciuki żeby trafiło się coś innego 🙂
Pialotta, w Rasztowie 🙂
wątek zamknięty
Hermes, zaraz coś dostaniesz na priv, jak skończy się wgrywać 🙂
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
18 października 2017 18:12
A ja przedstawiam Wam Sawanę 😉 Koń nie rekreacyjni tylko prywatny, więc zaczynam działać ambitniej  🏇 edit. Nie bijcie za brak kasku.... Zapomniałam wziąć... 🤬
wątek zamknięty
Czarownica a co to sie zadzialo, ze taka zmiana? nie mialas dzierzawic czasem ktoregos??
Hermes gratulaaaaaacje 🙂😉) a ja myslalam ze Paco byl twoj? plany jak mniemam dalej skokowe?🙂
AtlantykowaPanna o pprosze! a co to? dzierzawa? 🙂
wątek zamknięty
CzarownicaSa, przykre strony dzierzawy.
wątek zamknięty
CzarownicaSa Nosz kurde.. jak się coś zaczyna układac to proszę  😫 🤔
AtlantykowanaPanna Co to za koń? Fajnie wygląda.
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2017 22:55
Miałam... jeszcze w zeszłym tygodniu przeciez brałam sprzęt dla niego :/
Szkoda gadac.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 października 2017 23:12
CzarownicaSa, bardzo mi przykro 🙁 tak to jest, póki nie jest własny 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.