Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

smartini   fb & insta: dokłaczone
16 października 2017 19:37
Ło matko, Sivrite, to Ty śmiesznych imion nie widziałaś 😀 Chicken Sandwich, Twisters Hot N Spicy, Spatatino (Patatino to ziemniaczek po włosku a koń włoskiej hodowli), Guess Im A Gunner (klacz z linii Gunnerów ale w ogóle nie wyglądająca jak Gunner a one raczej copy+paste), Gonna Get Chicks,Gonna Go Topless... wśród AQH mogę tak bez końca wymieniać 😀
Chupa Chups jak dla mnie super 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 października 2017 19:52
Ja bym się nie obraziła jakby mi ktoś Coriano's Ass  dał. I żadne imię przy dobrej budowie i osiągnięciach nie byłoby mi straszne. Zwłaszcza, że zmiana imienia nie jest trudna.
Apropo dziwnych czy jak to tam nazwać, śmiesznych imion koleżanka miała wałaszka Elf van Eliott Ex Pippik  😍 nie wiem skąd ludzie biorą takie nazwy, ale wpadają w uszy niektóre. Jednak imię to tylko imię, zmienić zawsze można.
Kiedyś na zawodach w Norwegi startowała kobyła Shakira She Rocks. Tadam:
http://www.horsepro.no/index.php?r=competitor/horse&horseId=99835

No chyba już się bardziej odjechać nie da.
Chyba że ktoś konia nazwie Antek Macierewicz  😂
Prawda, można zmienić. Nie wiem, te sportowe konie, które mają takie imiona nie zwracają mojej uwagi. Zwracają ją tylko te szkółkowe tuptaki, które dostały takie imię, bo pewnie w stajni był konkurs na imię dla źrebaczka i same dzieci wzięły udział. 😀 Może przywołuje mi to czasy szkółkowe i dlatego są dla mnie nietypowe? Może. 🙂
Parę lat temu, na ZT był ogier o imieniu Odczepsie, ale jakiś czas później przemianowali go na Olimpa.
Gdybym sama szukała konia i zobaczyła w ogłoszeniu dziwaczne imie, to kliknęłabym z czystej ciekawości co to za cudak 😉

Sivrite dla mnie z tego rocznika pod względem imienia wygrywa Illdowhatican, ale już wśród dwulatków jest Twoteatoroomtwotwo...i weź to wymów komentując wyścig :P
Klik

Zadziwia mnie, że ludzie dają koniom takie imiona. Takie debilna imiona są przecież dużym minusem dla potencjalnego kupującego. Czy to tylko dla mnie?


Klacz jest przywieziona z Belgii, hodowli holenderskiej. Papier ma świetny po bardzo dobrym ogierze ujeżdżeniowym więc samo imię nie było wybierane przez dzieci z rekreacji. .
Haytarma oniq  Artos klaczka małopolska, aż sobie zapisałem bo nie do zapamiętania. Podobno po tatarsku,  tak twierdzi hodowca i właściciel. 
Ostatnio wiele ogłoszeń jest z używanymi owijkami Yorka po cenie wyższej niż w sklepie, ale to już chyba wygrało  🤣 http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/333708?q=&kategoria=16&rodzaj=34&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=
Sivrite to wyobraź sobie, jaką ja miałam zabawę, jak kiedyś jeden znajomy z Ameryki nieznający słowa po polsku pytał mnie o znaczenie imion polskich arabów - zaczęło się normalnie, od pytania, czy imię mojej ma coś wspólnego z winem, a skończyło na zapytaniu, dlaczego Polacy często się śmieją, jak on mówi coś o koniu imieniem Erotomanka i co to imię znaczy.  😂
Sivrite dla mnie z tego rocznika pod względem imienia wygrywa Illdowhatican, ale już wśród dwulatków jest Twoteatoroomtwotwo...i weź to wymów komentując wyścig :P


Prawda, Twoteatoroomtwotwo wygrała swój rocznik. 😀

[quote author=Murat-Gazon link=topic=190.msg2721505#msg2721505 date=1508218567]
Sivrite to wyobraź sobie, jaką ja miałam zabawę, jak kiedyś jeden znajomy z Ameryki nieznający słowa po polsku pytał mnie o znaczenie imion polskich arabów - zaczęło się normalnie, od pytania, czy imię mojej ma coś wspólnego z winem, a skończyło na zapytaniu, dlaczego Polacy często się śmieją, jak on mówi coś o koniu imieniem Erotomanka i co to imię znaczy.  😂
[/quote]

Na torze był do tego, też arab, Erekcjusz. 😀 Chyba widzę potencjał w tej parze. xD
smartini Spatatino to nadal mój ulubiony  😍 😍 😍

Sama mam wałacha o wdzięcznym imieniu Cappucino Jack (mogli chociaż nadać imię bez błędu...). Jego pół brat to Lemon Jack 🙂
Może ni nietypowe ale...
https://www.olx.pl/oferta/piekna-klacz-shire-CID103-IDn1oQk.html#91dedda9bc

Okazja i pilne...
Informacja dla osób zainteresowanych (by nie jechały na darmo set km jak ja...) klacz z grudą, z wytartą grzywą, krowie tylne nogi, w stawach kolanowych chrupie a biodra dziwne (zwłaszcza prawe jakby kiedyś zbite, odstające), koń odciąża prawy tył jak stoi, na ląży tyka na tą nogę - chodzi nierówno, po rozgrzaniu już prawie kulawizna niewidoczna...
Oczywiście w rozmowie tel. koń zdrowy, poprawnie zbudowany...
A co do warunków stajennych nie będę się nawet wypowiadać... Osobom zainteresowanym mogę na PW udzielić więcej informacji.
Beta dosłownie parę km od Zgierza, facet ma ładne  shire, no ale cena już nie ta 😉
Kojarzę też araba Evergonnatouchthis, ogólnie jeśli ktoś potrzebuje pooglądać ciekawe imiona to po prostu wystarczy sprawdzić zapis na najbliższe dni wyścigowe 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 października 2017 09:53
DeJotka, albo otworzyć listę koni na reiningowych aukcjach ;D
desire   Druhu nieoceniony...
17 października 2017 09:55
Eee w ogłoszeniach jest wałach Ciułala.  😂
Edit: był 😉 http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/55024
beta Przy takiej cenie cudów bym się nie spodziewała. Krzywe zadnie nogi zresztą widać na zdjęciach. Gruda u koni z takimi szczotkami to też nie nowina.

Jak dla mnie to nie jest koń 'o pięknej barokowej budowie". Jest jakiś koślawy, nieproporcjonalny. Nie wiem czemu wybrali akurat takie zdjęcia. Najdziwniejsze są te w kłusie. Tak wyglądają ogiery z licencją?
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/55430?
Pomijając zdjęcia - ale koń ma jakieś problemy z drogami oddechowymi, które mogą mieć podłoże genetyczne czyli dziedziczne. Ale MOŻE BYĆ UŻYWANY JAKO REPRODUKTOR... Zdaje mi się, że jednak nie powinien...  🤔wirek:
Kojarzę też araba Evergonnatouchthis, ogólnie jeśli ktoś potrzebuje pooglądać ciekawe imiona to po prostu wystarczy sprawdzić zapis na najbliższe dni wyścigowe 😉


Evergonnatouchthis jest synam Nivourgonnatouchthis. :P

O, ten Shire to z mojego miasta. Oo Idę na PW.
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 października 2017 10:24
Futurity 2 lata temu wygrała Shesouttayourleague i faktycznie była 😉
Bring On The Whizkey, Fifty Shades Of Gray, Getting Out Of Town, Gunna Give Ya Chills, Gunna Be Striking, No Risk No Fun - sporo tego 😁
Trochę  🚫 ale dopiszę, że mojej klaczy dziadek to All Hands On Deck 😉
A ja tam wolę takie imiona niż imię mojego... Fokus II. No serio?  🏇
Mój mąż dał swojej klaczy na imię Dziamdziara 😀  A kiedyś miałam Maguczaja Kuczkę 😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
17 października 2017 13:24
Lubie takie imiona, lata temu znalalm przepiekna klaczke Just For Me. No i moj niegdysiejszy ulubieniec U Can't Lose.
A moja siwizna D-CRO-AS i wez to przeczytaj 😉
w stajni w której kiedyś jeździłam nazwali klaczkę Minetka... Nie zdziwiłam się, że została sprzedana do Czech
Jedna dziewczyna na fb prowadzi stronę swoim 3 koniom - I Can, Do It, For You. 😀 Fajnie brzmi razem
https://www.gnl.pl/dla-konia/czyszczenie/brushes-hoof-picks/hair-brushes/natural-hair/szczotka-z-gesiego-wlosia-norton.html
Gęsie włosie?  🤔 to jakieś inne określenie naturalnego włosia, czy jak?
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 października 2017 13:48
amanda666, może jest gatunek gęsi z bujną czupryną a my o tym nie wiemy? ;D
Ja chcieć taką!  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się