Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
16 października 2017 18:01
Wiadomo, ze nie bede robiła zakupów tylko w jednym jedynym sklepie bo tam mam konto, jednak chcialam w jednym byc zarejestrowana jakby przyszło mi zrobic jakies zamowienie na wieksza ilosc a moze ustukałabym już jakis mały rabacik.
Tak to działa?
Bo ja mało przez neta zamawiam :<

Po prostu troche mnie juz meczy, ze z jednego czaprak, z drugiego szczotki, a z trzeciego kantary. Wszystiego miec nie mozna, ale wiecie co mam na mysli? 😀
Wiadomo, ze nie bede robiła zakupów tylko w jednym jedynym sklepie bo tam mam konto, jednak chcialam w jednym byc zarejestrowana jakby przyszło mi zrobic jakies zamowienie na wieksza ilosc a moze ustukałabym już jakis mały rabacik.
Tak to działa?
Bo ja mało przez neta zamawiam :<

Po prostu troche mnie juz meczy, ze z jednego czaprak, z drugiego szczotki, a z trzeciego kantary. Wszystiego miec nie mozna, ale wiecie co mam na mysli? 😀


Wiem, co masz na myśli, ale każdy z tych polecanych sklepów ma inne plusy i inne minusy. Np. GNL - mają drogo, ale za to mają ogromny wybór. Animalia ma spory wybór, ale prawie nigdy nie mają kodów rabatowych. Konik przesyłka mi paczki w mniej niż 24 godziny. Może przemyśl też, skąd jesteś, może uda Ci się uniknąć kosztów wysyłki? Animalia i Konik mają darmowe wysyłki powyżej 150 złotych. Oprócz tych sklepów poleca się jeszcze m.in. Bergo, Pasi-Konika i wiele innych. Zajrzyj do tego wątku, który Ci zalinkowałam, bo niestety na tak ogólne pytanie dostaniesz 10 różnych odpowiedzi od 10 różnych osób.
Sivrite, pewnie, że każdy rabat jest lepszy niż jego brak , to nie podlega dyskusji  😉 A drobny druczek ,,kod nie dotyczy produktów..." to insza inszość  👀 Ogólnie mam to szczęście, że to co zamawiam podlega tym akcjom promocyjnym, także nie narzekam  😁 
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
16 października 2017 19:17
Własnie chętnie poczytam Wasze opinie =)
Ciesze sie ze mam taki odzew na pytanie.

Konik faktycznie plusuje szybka wysyłka.
Moje okolice to małopolska/śląsk.
Jakieś promocje na derki 👀? Kiedy jest black friday swoją droga? 🙂
Black Friday jest 24 listopada.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 października 2017 11:49
z FB, nie umiem kleić linka  🙄

"Pogoda daje popalić a u nas na kod wysylka do końca października darmowa wysyłka! niezależnie od kwoty i metody płatności 🙂 zapraszamy do działy promocje i 24h
a w nich min: zimowe rękawiczki, zimowe bryczesy, zimowe buty i derki
http://www.equileader.pl/32-24h
http://www.equileader.pl/37-promocje-i-wyprzedaze"
Jakieś promocje na derki 👀? Kiedy jest black friday swoją droga? 🙂

Do jutra w Pasi-Koniku -20% na wszystkie derki.
Czy do GNL ma ktoś może jakiś kod rabatowy?
Do Pasikonika mam kod rabatowy 🙂 Jeśli ktoś by potrzebował. 10% Chyba do końca października.
Czy do GNL ma ktoś może jakiś kod rabatowy?


Podłączam się  :kwiatek:
Sivrite, pewnie, że każdy rabat jest lepszy niż jego brak , to nie podlega dyskusji  😉 A drobny druczek ,,kod nie dotyczy produktów..." to insza inszość  👀


Rabaty z kodów to też insza inszość niż rabat stałego klienta, który obejmuje zawsze cały asortyment, bez wyłączeń.
Moon   #kulistyzajebisty
19 października 2017 12:05
W Bergo -20% na wędzidła Nathe 🙂
https://sklep.bergo.pl/Nathe-wedzidla-dla-konia
Czy ktoś posiada jakiś rabat w koniku lub animali?  👀  :kwiatek:
protoniasta ja coś tam do animalii mam, bodajże 5 próg, ale wiem, że kilka osób tu ma wyższy. Jak coś to śmiało 😉
https://dobry-kon.pl/
do nd do 23😲0 rabaty na horze, 20% i więcej
Szukam promocji na FP ewentualnie do miejsca gdzie kupię kurtkę FP Greta  :kwiatek:
6% zniżki na wszystko na fb KaWal
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 października 2017 23:26
[quote author=budyń link=topic=15196.msg2722508#msg2722508 date=1508491779]
http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online/wiosna-lato-2017/eskadron-next-generation-s17/eskadron-czaprak-cotton-ng-s17-smoked-blue-detail.html
Ktoś szukał smoked blue.
[/quote]

Ja, ale widzę, że nie ma już VS 🙁 Cholercia, będę płakać.
- 10% na cały asortyment  z wyłączeniem batów Fleck, pasz i produktów już przecenionych
kod : jesień  --> www.healthyhorse.pl

lub można zakupić dwa dowolne produkty firmy Lincoln a mydło glicerynowe w żelu  jest Gratis
Promocje nie łączą się

Ma ktoś może jakiś rabacik w pasikoniku lub animali? :kwiatek: :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 października 2017 09:57
Shantowa, ja mam 7% jeśli Cię to urządza 🙂
na www.dobry-kon.pl wystartował tydzień z HKM! 🙂 <3  taniej o co najmniej 20%
Rabat dotyczy kolekcji HKM, Cavallino Marino, Lauria Garrelli, Kingston, Pro Team, Little Sister - jest w czym wybierać 🙂
[s]Mam na zbyciu kupon -15% w Bergo do końca października jakby ktoś był zainteresowany, odstąpię bo i tak nie wykorzystam 🙂 [/s]

nieaktualne 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 października 2017 13:51
Orientujecie się może, czy gdzieś obecnie są jakieś fajne promocje na sztyblety? Szukam czegoś do chodzenia po stajni, więc nie chciałabym przepłacać 😉 :kwiatek:
Wszystkie suplementy Naf oraz sprzęt  LeMieux w promocji
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 października 2017 09:32
Szukam tanich derek przeciwdeszczowych 105.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
25 października 2017 09:42
W Gnlu jest -20% na BR'a i Anky chyba przez następny tydzień i dzisiaj jeszcze -20% na Waldhausena i Elt Paris  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się