... ślub :) ...

Wyglądałaś cudownie!  😍 😀  Gratulacje raz jeszcze i najlepszego na nowej drodze. 
Gratulacje!! Super ze wszystko wam sie udało! :kwiatek:
Cricetidae, wieeeelkie gratulacje!!! 😅 😅 😅 Przepięknie wyglądałaś! 😍 I sporo gości mieliście 😁 Ja mam tylko pytanie o tą zabawę w pytania - o co chodziło? Jak rozumiem to coś innego niż test dopasowania, gdzie na pytanie odpowiadają Młodzi, siedząc tyłem do siebie? 😉
Scottie, jak wszyscy byli na parkiecie to było lekko ciasnawo, ale bez przesady 🙂 Jeden stolik lekko wystawał na parkiet a tak to bez problemu sie pomieściliśmy 😉
tunrida, escada, dziękuję :*!
Doubler,  No sporo wyszło, nie spodziewaliśmy się tylu, ale 70% to nasi znajomi i młodzi ludzie. Dziękuje za komplement, dużo osób mi to mówiło, myślałam, że z grzeczności, ale popatrzyłam na siebie na zdjęciach i się sobie mega podobam tego dnia 😀 A zabawa polegała na tym, że przesłałam przed weselem listę pytań i odpowiedzi na nasz temat np. jaką uczelnie skończyliśmy, w którym roku i gdzie się poznaliśmy, kto dłużej szykuje się do wyjścia (nie ja :P)w jakich krajach byliśmy, gdzie były oświadczyny itp. I drużyny były podzielone stolami, stoły się zgłaszały do odpowiedzi i zdobywali punkty. Walka była ostra! 😀

w ogóle to porwałam sukienkę i muszę ją naprawić przed sesją i ewentualną sprzedażą... 😉 Jakieś straty muszą być, ale może jeszcze uda się tej sukience obskoczyć trzecie wesele :P Jak zdjęłam bolerko i założyłam fioletowy pasek to dziewczyny myślały, że się przebrałam 😉 A palców u stóp nie czuję do tej pory, wytrzymałam w butach całą noc.
I moja szefowa przysłała mi kwiaty pocztą kwiatową w trakcie wesela, co totalnie mnie rozwaliło i wzruszyło 😉
Sala wybrana, zaliczka zapłacona. Jeaaa  🏇
Teraz stoimy przed dylematem, ile wczesniej roznosić zaproszenia zeby nie informować ludzi za wczesnie ani za późno.
No i wybor kiecki. Na targach mówią, zeby sukienkę wybrać 8 miesięcy wczesnej. Serio?
A wybierała któraś z narzeczonym czy jesteście przesadne? Moj bardzo chce ze mna jechać 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
13 października 2017 06:43
Cricetidae, a kiedy będziesz miała zdjęcia?? Nie mogę się ich doczekać! 😀

rtk, ilu planujecie gości? Zaplanujcie na miesiąc przed potwierdzenie i jak macie do 150 gości, to ja bym zaczęła rozdawać mniej- więcej 4 lub 5 miesięcy przed weselem. Jeszcze wszystko zależy od tego, jak u Was wygląda zaproszenie, by np. my wypiliśmy max herbatę i lecieliśmy dalej, a kolega z bloku obok, z rodziną w województwie Podlaskim gościł się co tydzień na uczcie (obiad + przekąski + alkohol).
Oczywiście jak macie gości zza granicy albo planujecie ślub w miesiącach urlopowych, to jeszcze wcześniej. Nawet do pół roku przed. Z doświadczenia wiem, że nie ma czegoś takiego jak "roznoszenie zaproszeń zbyt wcześnie" 😉
A co do sukienki- to zależy jaka. Te od amerykańskich projektantów właśnie tyle się szyją, długo się na nie czeka. Na polskie chyba ciut krócej. Najlepiej to kupić używaną 😉 Mój mnie przed ślubem nie widział w sukience, nie jeździł ze mną po salonach, ale samą sukienkę widział wcześniej.
rtk, my rozdawaliśmy 3 miesiące przed i to jest chyba minimalny termin 😉 Tak jak mówi Scottie, chyba nie ma czegoś takiego, jak za wcześnie 🙂
Rtk zobacz salon w arenie na konandorskiej, kompetentna babka ceny przyzwoite a na Ciebie wejdą te salonowe to mozesz kupic z ekspozycji, pranie i przerobki wszystko w cenie a mają zarowno bezy jak i mega klasyczne eleganckie suknie🙂

Ps: jak wiesz, nie zapraszaj miesiąc przed😉
Scottie, robimy sesje foto w poniedziałek rano i w ciągu dwóch tygodni będziemy mieć obrobione przez fotografa zdjęcia 🙂 Na razie mam same z telefonów 😀

rtk, my rozdawaliśmy 4 miesiące wcześniej, ale zanim rozdaliśmy to zrobiły się niecałe 2 miesiące do ślubu 😀
Ja suknię mam używaną, ale mój mąż nie widział mnie w niej wcześniej, jednak zawsze to efekt WOW jak nas widza tego dnia pierwszy raz, bo przesądna nie jestem 🙂 W ogóle polecam Ci poszukanie czegoś używanego jeśli masz dość standardową figurę, moja suknia się mega wszystkim podobała. Teraz odbieram ją z pralni i zobaczymy, może się nie doprać i już jej dalej nie sprzedam 🙁
rtk, my zaproszenia rodzicom planujemy dać w wigilię 😍 (ślub w sierpniu) Od stycznia chcemy zacząć rozdawać, bo bierzemy pod uwagę, że trochę to może zająć, a my praca i studia dziennie, to może być z czasem różnie. Termin potwierdzenia mamy do 17 czerwca, bo musimy też zarezerwować pokoje, a to środek wakacji i wolimy mieć wcześniej. 😉 Suknię idę wybierać za miesiąc, z mamą i świadkową, dodatkowo jednego dnia dołączy do nas mój przyjaciel. 😁 Młody nie zobaczy przed ślubem na pewno. W dniu ślubu widzimy się dopiero pod ołtarzem, więc będzie miał pełną niespodziankę mojego wyglądu, widział tylko buty. 😁
Cricetidae, nie załapałam się na zdjęcia  🙁 Podrzuć jeszcze jakieś na chwilę 🙂

Doubler, w tym roku zaliczyłam Dubaj i Seszele, mogę coś podpowiedzieć 😉
abre, a podrzucę jeszcze na trochę 😉


W pon mam sesję, będziemy w stajni i na łódce (czyli tematycznie, jak zaproszenia i cały motyw weselny 😉), zobaczymy co to z tego wyjdzie 😉
A dziś w pralni sukien i komisie porównałam sobie ciężar innych sukienek do mojej i o matko, jak ja to nosiłam! Ona waży z 15 kg, a te inne zwiewne sukienki maks 4 😉 Na szczęście udało się naprawić rozerwanie i doprać ją, więc może ją gdzieś za jakiś grosze wystawię na olx 🙂

Cricetidae, pięknie 🙂 I cudowna fryzura  😍
abre, haha ja własnie do fryzury musiałam się przekonać jak już mnie umalowano i ubrano 😀 Bo wydawało mi się, że mam z tyłu za dużo, ale po ubraniu wyszło bardzo elegancko i fajnie 🙂
I jak zdjęłam bolerko po 24😲0 to miałam pasek w kolorze butów i ludzie myśleli, że zmieniłam sukienkę 😀
Kurcze dokładnie tydzień temu tańcowaliśmy!
abre, Seszele bardzo chętnie wysłucham! 😜

Cricetidae, nadal będe Tobą zachwycona - jest przepięknie! 😜 Szybko czas mija, co? 😁
Doubler, mija bardzo szybko 😉 Mam wrażenie, że to było miesiąc temu, a nie tydzień 🙂
Cricetidae, ale slicznie wyglądałaś 🙂

wracam do Was po dłuuuuugiej przerwie 😉 ale u nas wszystko dzieje się mega spontanicznie i mega dynamicznie.

Bierzemy ślub 26.12.17. Zaproszenia właśnie się drukują- więc na zapraszanie mamy... 2 miesiące 😀

Potrzebuje poleconą cukiernie na tort, najchętniej bezowy i jakieś przykłady zdjęć bukietów ślubnych zimowych, któraś może mnie poratować 😀 😀 😀 ?
Mery podpytaj Kasskę o tort, miała pyszny 😀
Mery nasz był może nie bezowy, ale poszliśmy za radą naszego fotografa a goście chwalili bardzo - firmowy tort cukierni Williams, tort też nazywa się Williams i jest czekoladowo gruszkowy 🙂

A ja na forum to jako obserwator już od dłuższego czasu, ale prawie 2 lata temu pisałam, że zaręczyłam się itp 🙂 no więc 12 sierpnia był ten nasz wielki dzień i wpadłam się pochwalić 🙂 filmy na razie mamy tylko od gości i z niecierpliwością czekamy na profesjonalny 🙂
Mąż hondziarz - więc obstawa na ślubie być musiała 😀 koń pojawił się na plenerze 🙂
Tak jechaliśmy do kościoła:
FILMIK
później pod kościołęm dołączyła reszta ekipy i na salę odwiozło nas już dwa razy więcej aut 😁
a pod kościołęm narobili hałasu  😜
FILMIK
i zdjęcia 🙂
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Foty giganty!
Mery podpytaj Kasskę o tort, miała pyszny 😀

Kasske juz pytałam, namiar mam, ale może ktoś miał i mi poleci BEZOWY, to moje uzależnienie  😵

Zygzak foto do góry nogami mistrz!  😂
mamy jeszcze kilka śmiesznych, ale fakt - to jest najlepsze  😂
fotograf ma wizje swoje  🏇
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
dobra i już nie spamuję  😀iabeł:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Znowu ogromne zdjęcia
Zygzak, hahaha super sesja, bez zadęcia 😀
mery, dziękuję! Obczaj pinteresta, ja tam szukałam inspiracji kwiatowych 🙂 podesłała bym Ci coś ale mam ograniczony net tutaj 😉 i gratulacje!
Zygzak, jedna z lepszych ślubnych sesji jakie widziałam!
Dzięki dziewczyny 🙂 fotki w wersji całuśno-romatik też mamy, ale takie to wszyscy mają więc nie wstawiam 🙂 a fotograf był wybrany właśnie dlatego 🙂 tzn u Męża w rodzinie robił zdjęcia i nie miałam wyboru  😂 ale obejrzałam jego galerię i nie patrzyłam na innych 🙂
Zygzak, świetne zdjęcia! Przesylam na chamskie zagapienie do mojego fotografa, jeśli się nie obrazisz :kwiatek:

My się planujemy od 2015 roku, stanęło na 30.06.18. Po rodzinnych przebojach o brak kościelnego, stanęło na ślubie cywilnym na terenie kasztelu w piwniczce i imprezie na pietrze. Mamy fotografa, zespół który nawet największe discopolowe gnioty zagra na rockowa nutę 😍 i zaczynamy stawiać pierwsze taneczne kroki z youtubem. Strasznie głowie się nad sukienka i obrączkami. Myślałam albo o krótkiej, dziewczęcej sukience w kolano albo całkiem prostej, jakby na wzór greckich tunik, ale nigdzie nie mogę znaleźć nic, co wpadnie mi w oko i stwierdzę, ze to TA 😵 A jeśli już, to cena zbija z nóg. To samo obrączki - wcześniej, jak oglądaliśmy coś na wystawach, tak niezobowiązująco 😉 to wszystkie były piękne, a teraz... kurde, nic nie leży.
Skad polecacie zamowic zaproszenia? Czy danie zaproszeń w grudniu to za wcześnie? A w Wielkanoc za późno? Niestety mieszkamy za granica i organizowanie wszystkiego na odległość do najłatwiejszych nie należy...
dodzilla nie obrażam się 😉 to wizja fotografa nie moja więc mi to tito 😀

Wybaczcie za wielkie foty- zatrzymałam się w pisaniu postów na etapie gdzie format z fb był ok 😉
Zygzak, gratulacje! :kwiatek:

dodzilla, ja już tu pisałam dziewczynom - ślub w sierpniu, pierwsze zaproszenia dajemy w grudniu (rodzicom na Wigilii) 😁 Więc Ty tym bardziej spokojnie możesz dać, przynajmniej goście będą wiedzieli wcześniej co i jak. Wielkanoc też będzie ok, ale skoro macie wcześniej mieć zaproszenia to czemu nie? 😉
Pani doktor pieknie pani wygladala! Gratulacje! 😀

Zygzak aaaa, przezarabiste zdjecia!!! czuje zazdrosc  😁
Dzięki dziewczyny 🙂 a kilka znajomych par, które gdzieś zaczynają planować wesela chciały namiar na naszego fotografa i dj tak się wszystko podobało  😁
nerechta, to do mnie? 😀 dziękuję :* ja jeszcze pamiętam jak bardzo podobały mi się Twoje ślubne zdjęcia j pomysły!
Ja się zarzekałam, że żadnych zdjęć na koniu no i wyszło co wyszło, część zdjęć w stajni a część na łódce (mój mąż jest zapalonym wędkarzem) i na Wiśle w centrum Warszawy 😀 mam jedno foto od fotografa, jeszcze nie ubierałam konia w sukni ślubnej, co widać po źle zapietym nachrapniku 🙂


Trafiliśmy chyba ostatnie ciepłe dni, mega fart bo tak to byśmy to musieli przełożyć na wiosnę. A sukni chyba nie dopiore, co jest kolejnym argumentem za kupnem czegoś tańszego niż 5000 :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się