Oficerki

A moim zdaniem oficerki Gillian wyglądają o wiele lepiej niż wrzucone chwilę wcześniej oficerki Horze (foto też poniżej). Sznurowanie jest z tyłu i pewnie mało je widać jak siedzi na koniu.
Zawsze można oczka na sznurówkę przemalować ze srebrnego na czarny, żeby się tak nie rzucały w oczy.
Oficerki Gillian to chyba bardziej mają być praktyczne niż francja-elegancja 🙂 ale też chyba wolałabym sznurowanie z tyłu niż taki styl a'la lekki kosmonauta. Chociaż... ja sobie dałam wstawić delikatne brązowe elementy do swoich oficerek co też się nie wszystkim może podobać.

a generalnie - polecam Hippicę. Póki co - jest super 😍 Mam nadzieję, że wytrzymają dłużej.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 września 2017 20:52
Sankaritarina a który masz model?
W tym roku trochę potrzebowałam się zorientować w rynku oficerkowym, wybór u nas słaby. Więc jak zwykle namówiłam amazonkę na eksperyment zobaczymy jak się będą spisywały.
lusia722, Paris. Dokładnie takie =>
Po spróbowaniu znalezienia czegoś na rynku używanych, zdecydowałam się na szycie na miarę, żeby wszystko pasowało jak należy i w sumie pod kątem ceny, oficerki Hippicy wychodzą rozsądnie. Oglądałam jeszcze Ariaty, ale tu z kolei trochę bałam się wymiarów, a np. nowe Petrie są już poza zasięgiem finansowym. Póki co, jestem zadowolona. Co mi się podoba - wymiarami pasują idealnie. Jakie zamówiłam - takie dostałam. Wydają się być dość miękkie, więc pewnie szybko się "poddadzą", nie mam pojęcia ile mi mogą "siąść". No i firma do dogadania.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 września 2017 21:31
Sankaritarina to chyba ich najzgrabniejszy model. Bardzo mi się podoba w wersji z "perforacją". 
A może testował ktoś z was oficerki CRW, ze sklepu Hooks? Pół syntetyk, pół skóra, chce żeby pożyły chociaż 3 lata, nie jeżdżę codziennie, mniej więcej na jazdy ok 5 razy w tygodniu.
Czy ktoś ma oficerki HKM Spain?
Wyskoczyły mi dwa posty bardzo dawno temu a byłam ciekawa jak się sprawują?
Ja je mam już trzy/cztery lata. Wymieniałam w tym czasie maszynki w suwakach i doklejałam dodatkową cholewkę, właściwie profilaktycznie. Nie oszczędzam ich, trochę poprzecierały się na łydkach, ale to normalne. Często je pastuję, generalnie dobry to był zakup, mogę śmiało polecić.

Teraz patrzę w historii, że mam je trzy lata, czyli tylko trochę się pomyliłam. Od początku byłam z nich zadowolona 🙂

edit. dopisek
Szukam opinii na temat oficerek Cavallo - warto na nie zwrócić uwagę przy wyborze oficerek, czy ich jakość jest kiepska?
czy ktoś posiada oficerki mountain horse? widzę ,że chyba w PL nie ma dystrybutora tej marki, ktoś coś wie?
szerek mam obecnie trzecią parę cavallo i zdecydowanie polecam. Wygodne, ladne i wyrzymałe 🙂
prib Mountain Horse można dostać w Szczecińskim Kadrylu. Strony internetowej nie ma ale można zadzwonić. Oficerki oglądałam i wyglądają na bardzo porządne. Ładnie wykonane. Mam termobuty z MH i nie zamieniłabym je na żadne inne.
Koleżanka ma brązowo-czarne MH i wyglądają bardzo ładnie, dopasowują się do nogi i są bardzo miękkie, wykonanie też całkiem ok. MH można zamówić również na GNL lub Horse Town
Gillian   four letter word
18 września 2017 15:27
prib, najlepsze oficerki jakie miałam, tyrałam je 10 lat aż poległy po którejś z rzędu kąpieli w jeziorze 🙂
Dzięki dziewczyny!!! A jakie modele macie? Wolałabym je gdzieś zmacac najpierw ale nigdzie w mojej okolicy ich nie ma. Czy są z miękkiej skory? Nie chce takich sztywnych
Gillian   four letter word
18 września 2017 18:58
Są miękkie jak kaczuszka, ja miałam wrażenie "drugiej skóry" w nich a jednocześnie czułam, że mam długie buty i jest mi stabilnie.
Ja mierzylam mountain horse sovereign w Hidalgo
Dramat... dosyć ładne chociaż lepiej na fotce się prezentują niż w rzeczywistości ale twarde jak skała
Nie mam wysokiego podbicia a miałam wrażenie zmiażdżonej stopy i do tego zamówiłam mo j obwód czyli 36 cm i brakowało chyba z 5 cm żeby zapiac zamek... dziwna ta rozmiarowka
Może się rozbijają mocno ale zapiac nie było szansy żadnej więc o rozbijaniu nie było mowy...
Ja nie polecam
izkadul a kiedy je mierzyłas?
prib, Yard Equites ma też oficerki MH. Do mnie niedawno przyszły zamówione. Są przepiękne, skórka bardzo mięciutka. Jeszcze ich nie założyłam także niestety nie wiem jakie są w użytkowaniu.
Klami a jaki model zamówiłaś? co jeśli ma obwód łydki 35- wziąć regular gdzie łydka jest 35-38 czy narrow 32-35? mnie urzekł model supreme high rider  😍
Ja też mam łydkę o obwodzie 35 i przymierzałam regular/regular, obwód był ok tylko za krótkie 🙂
Dziewczyny, od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką oficerek Mountain Horse, model ten dokładnie http://tiny.pl/gj3pt  Gillian miała 100% racji, mięciutkie są bardzo i świetnie wykonane. Przewygodne!!! To mój prezent od męża na urodziny, więc na koniu wypróbuję je dopiero po piątkowej bibie 😉
no właśnie ja sie waham między tymi a supreme high rider, ktoś ma te drugie?
  Muszę Was zmartwić bo MH bardzo poleciało z jakością.
Odkąd trzy lata temu, żeby przyoszczędzić przenieśli produkcję z Chin do Indii, to mają masę reklamacji na buty.
Dorcisia mam nadzieję, że jednak nie 😉 prib mierzyłam oba wzory i te wizualnie bardziej mi się spodobały, zwłaszcza brązowe - a takie wolałam 🙂 Komfort i wykonanie podobne.
prib, ja mam te:
W rzeczywistości są śliczne i bardzo miękkie.
Ja mam łydkę 35 szer. 40 wysokość. Muszę sprawdzić jaką wersję mam oficerek, bo nie pamiętam mówiąc szczerze.
klami a możesz wrzucić fotki na nodze? Tez mi się podobają 🙂 bardzo siadają te oficerki? Bo zastanawiam się jaka wziąć dlugosc
izkadul a kiedy je mierzyłas?


Przepraszam ze tak późno
Mierzylam chyba z rok temu ale nie były w stałej ofercie tylko zamawiane pode mnie
Nie trafiony totalnie rozmiar - buty oddane a po obejrzeniu i przymiarce nie pokusilam się o kolejne zamówienie większych, bo po prostu ani wygodne ani super ładne

Teraz mam Ariaty i chwale sobie
Czy ma ktoś porównanie MH względem Tattini? Mam kawał łydy, do tego wąskie stopy i chude kostki. Większość przymierzanych oficerek, jak są dobre w łydce to w kostce kalosz 🙁
Czy może macie jakieś inne propozycje, na co mogę zwrócić uwagę w tej półce cenowej? 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 października 2017 20:54
Mrrrrau mam podobny problem. Mała stopa, dość wąsko w kostce i szeroka łydka. Mam Tattini i jestem zadowolona. Mierzylam MH w sklepie i zachorowałam na nie. Stały sobie na półce takie niepozorne. Myślałam że w swoim rozmiarze stopy pewnie nie zapnę na łydce, a one jak na złość jakby na miarę były robione. Idealne i lepiej leżały na nodze. Z pewnością takie będę kupować jako następne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się