Końska Rewia Mody XI 2017

Dzięki  :kwiatek: Mega wesoły kolor, idealny na halową pogodę  😁
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
07 października 2017 12:00
tulipan, osobiście bardziej podoba mi się copper, ale w grenadine też pięknie wyglądacie  😍
wątek zamknięty
tulipan Rewelacyjnie dopasowany kolor !!

A ja wrzucam swoją w komplecie od Eskadrona , kolor taupe . Ciekawa jestem co powiecie, bo sama nie jestem fanką siwków w jasnych odcieniach, ale jakoś bardzo mi się ten zestaw nie gryzie. No i usilnie wciskam takie barwy kawy z mlekiem i podobne na swojego konia bo je po prostu kocham 🙂


wątek zamknięty
Dominika95 jak dla mnie wszystko gra! Ostatnio jestem fanem takich niestandardowych połączęń.  :kwiatek:

Ja myśle nad zakupem bicrossa mustangbrown. Chodzi za mną juz od tygodni, a jest promocja (200 zł!).
wątek zamknięty
Dominika95, - absolutnie się nie gryzie, może macie bardziej szałowe komplety, ale ten też ładnie wygląda. Taki spokojny, stonowany 🙂
wątek zamknięty
Dominika95, mi się baaaardzo podoba! Choć owijki zauważyłam dopiero po długiej chwili :P

Ja mam orchid mauve w wersji kiepski aparat w telefonie. Na żywo jest imo trochę bardziej fioletowy niż różowy, niemniej bardzo ładny. Taki wrzosik.



edit, bo mam coś lepiej oddającego kolorek:

wątek zamknięty
budyń, - No nie, nie rób tak! 😉 Czemu on tak ładnie na karym wygląda? 😍 Sama ciągle nie wiem co sądzić o tym kolorze, a Twój koń wygląda w nim przeslicznie 💘 I niestety jest bardzo podobny do mojego...
wątek zamknięty
Dominika95 Dla mnie piękne połączenie.
budyń mój by się za rożowy obraził  😁 niemniej bardzo ładnie
wątek zamknięty
keirashara, nasze to klony, także kupuj orchidmauve, bo serio super 😀 W ogóle kolor kameleon, raz taki raz siaki.
wątek zamknięty
Dominika95, przepięknie! równie fajnie będzie pod granatowe owijki 🙂 no i piękne to drugie foto 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 października 2017 18:52
Dominika95, ślicznie wygląda ten komplet na siwej 🙂
budyń,  nigdy nie powiedziałabym że róż będzie pasował do skarego - a Twojemu pasuje do różowawego nochala ;-)

Czy ktoś da mi bana na sklepy internetowe? Siedzę w domu na L4 pierwszy dzień i już zdążyłam wyhaczyć w promo kantar z futrem Eskadrona z uwiązem (no zawsze marzyłam o takim seciku na zawody, nooo! :P) i poduszkę Equiberry... Aż boję się odpalać przeglądarkę jutro...  😂 😵
wątek zamknięty
Moon, mów mi co to za poduszka equiberry?   😎

edit. Taka poduszka, że poduszka? Myślałam, że jakieś ekstra podkładki pod siodło znowu  😜 😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 października 2017 05:48
Puma, nie, dekoracyjna do salonu xD www.equiberry.pl
wątek zamknięty
Dziewczyny, a nabył ktoś aquamarine. Bo mam -10% do pasikonika i strasznie po mnie chodzi
wątek zamknięty
ReyMilton, - znajoma ma w wersji glossy i urywa tyłek na gniadym 😉 Niebieskości to nie moja bajka, ale jest śliczny.
budyń, - chwilowo to mnie paskud pozbawił środków na szmaty, bo chce być kuty korekcyjnie do końca życia... Ale jak napadnę na bank, to kupię 😉
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 października 2017 21:20
Czego nowego i kiedy można się spodziewać od eskadrona? 😀
wątek zamknięty
W końcu moge sie pochwalic jakims zdjeciem 🙂  (zdjęcie zrobione przez: Equine Frame)
Czaprak Lauria Garelli i owijki Start beżowe

wątek zamknięty
Najbliżej nici w okolicach listopada/grudnia, kolory z tego co ktoś tu na forum wstawiał to szarości i brzoskwinie  😉
wątek zamknięty
dumkowa to Doktryna?
wątek zamknięty
tulipan tak 🙂 juz prawie 20 latka. Pewnie z czworobokow kojarzysz?
wątek zamknięty
Moja mama była jej właścicielką przez pewien czas  😉 Kupiłaś ją?
wątek zamknięty
Nie, dzierżawie ją juz prawie rok 🙂 ma super warunki i jest traktowana jak królowa  💘 Jakbyś miała chwilkę to byś mi skrobnela cos na pw jaka byla kiedys? Byłabym wdzięczna bo ciekawa jestem 😀
wątek zamknięty
To super  😀 Wygląda bardzo fajnie babcia  🙂
wątek zamknięty
dumkowa Pieknie w tym kolorze  😍
wątek zamknięty
Dominika95 też go mam i uwielbiam, cudowna klasyka i na siwku wygląda świetnie !
budyń fajnie wygląda choć ja osobiście nie przepadam za fioletem na karych   
dumkowa super komplet taki elegancki !
wątek zamknięty
Dotarł mi przeprzepiękny czaprak od Caball, ale... Nie mogę go użyć, bo miał być na zawody, które już były, no i był dla Samsonka, a i tak na nim nie jechałam. 🤣 Także czaprak będzie tylko podziwiany póki co. Dobrą stroną jest to, że będzie cały czas czysty. 😁 Ale zakochana jestem, jest dokładnie taki jak chciałam. 😍

wątek zamknięty
flygirl, boski 😍
wątek zamknięty
dziewczyny doradźcie...  :kwiatek:
Nabyłabym coś niebieskiego dla mojego Czesława (mam czarne, czarne, czarne, 1 petrol i 1 merlot). Celować w jakiś chabrowy czy raczej coś w stylu aquamarine/smoked blue? (Eskadron być musi, tylko to dobrze leży na Zodiakowym grzbiecie)
Taki gniady (tutaj w Tricolor petrol)
wątek zamknięty
Dziewierz, - aquamarine na gniadym wygląda obłędnie. Znajoma w stajni ma w wersji glossy i po prostu cudo! Jak średnio lubię niebieskości, tak odcień jest bardzo, bardzo ładny 🙂
wątek zamknięty
keirashara Dzięki!
Glossy jest piękny, ale cena poraża...
A niestety obawiam się, że cotton takiego szału nie zrobi... 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.