Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)

patid1220, za każdym razem, kiedy widzę tak wąsatego konia mam uśmiech na twarzy 🙂! Na wyspach jest dużo"wąsatych" i oszczotkowanych koni. Mojemu irlandzkiemu sportowemu też wąs się sypie na zimę 😂. Niestety nie taki długi jak u gipsy cobów i kucy, a szkoda.

Edit. tajnaa, zdecydowanie dodają uroku osobistego 🙂. Jestem fanem urody i charakterów gipsy cobów i pony, czy jak je też nazywają tinkerów. Idealny koń rodzinny.
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
09 października 2017 19:07
Burza :kwiatek:
czeggra1 :kwiatek: Śliczna ta Wasza mała 💘
Behemotowa Stoimy koło Pruszcza Gdańskiego, ale te zdjęcia akurat zostały zrobione za obwodnicą. Pierwsze na polach koło Złej Wsi, a drugie koło przejazdu w pobliżu Ulkowych.
wątek zamknięty
Nie wiem czy to mina pod tytułem "czemu tyle cię nie było???" czy "po co żeś przylazła" 🤣

wątek zamknięty
Niestety, ale stawiam na to drugie. :P
wątek zamknięty
budyń nie chcę Cię martwić, ale moja siwa dzisiaj zrobiła podobną (a nie widziała mnie parę dni), więc nie - nie tęskniła za mną.  😀
wątek zamknięty
A specjalnie z bananem przyszłam, żeby osłodzić mu ten smutek, że mnie widzi, ech. I nawet pod siodło nie zabrałam, ba, w ogóle z pastwiska nie ruszyłam! Mój koń chyba chce być dzikim mustangiem.
maluda, może nawróćmy się na natural? Kto to widział, żeby koń był zdegustowany naszą osobą!
wątek zamknięty
Wreszcie dorwałam zdjęcia jeszcze z wakacji co mi córka robiła. Na razie latający gruby hucuł, reszta stada w tle. Muszę przejrzeć co tam jeszcze napstrykała.

wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=100618.msg2719548#msg2719548 date=1507573930]
A specjalnie z bananem przyszłam, żeby osłodzić mu ten smutek, że mnie widzi, ech. I nawet pod siodło nie zabrałam, ba, w ogóle z pastwiska nie ruszyłam! Mój koń chyba chce być dzikim mustangiem.
maluda, może nawróćmy się na natural? Kto to widział, żeby koń był zdegustowany naszą osobą!
[/quote]
🤣
Nie wiem czy i by z tego zadowolone były, wszak nadal to jakaś praca, ale bardziej z ziemi!  🤣
wątek zamknięty
Komarek. Tym razem pracujący 😉
wątek zamknięty
Behemotowa Stoimy koło Pruszcza Gdańskiego, ale te zdjęcia akurat zostały zrobione za obwodnicą. Pierwsze na polach koło Złej Wsi, a drugie koło przejazdu w pobliżu Ulkowych.

A dokładniej gdzie koło Pruszcza? No właśnie te Ulkowy mi się kojarzą. Mój koń jest z Ulkowy, a moja rodzinna miejscowość jest 2km dalej 😁
izydorex Twój koń to kompletnie mój typ! Możesz coś więcej o nim powiedzieć? (Wiem, pewnie gdzieś pisałaś, ale nie mogę znaleźć)
wątek zamknięty
To 17-letni kurdupelek (niecałe 160 z kłębie) SP po Prometeuszu.  Ze mną od 7 lat.  Teraz idealny koń terenowy, choć wcześniej różnie bywało 😉 Jeździmy sobie rekreacyjnie, choć pod czujnym okiem.
wątek zamknięty
My również się przypominamy, wyciągnęłam łaskawie aparat po kilku miesiącach ...



wątek zamknięty
A ja pozdrawiam z moim szport-Urvalkiem  😁 zeby nie spamowac w rekreantach 😀




wątek zamknięty
My dziś słonecznie pozdrawiamy z Olimpią

wątek zamknięty
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
18 października 2017 21:38
To ja wpadam z Puszynem, bo dawno go nie było 😀
Pozdrawiamy ! :3
wątek zamknięty
MiLLi, - o jej, chyba jeszcze go przybyło! 😀 Piękne ma to karczycho. Co u was słychać?
Kastorkowa, - strasznie wesołe zdjęcia, takie pogodne 🙂
wątek zamknięty
A to moje dwie kobyłki pastwiskowo
VORUTA



ZOJKA




fot.Gerd Sutter
wątek zamknięty
faith, Ten Twój ma łeb jak sklep widze, tak samo jak mój 😀

Ja wrzucam zdjęcie z naszej nówki-blaszki hali, wczoraj postawionej. Niestety przeokrutnie wieje wiec Remi wytraszony był ciężko, a jeszcze nas w nocy zalało... :/
Mamut:
wątek zamknięty
Ale jakze ja kocham ten leb jak sklep i wielkie uszy  💘 On w ogole wyglada na duzego a to cale szalone 162cm w klebie  😁

Fajny mamut! Dobrze pamietam ze slazak?
wątek zamknięty
Ślązak, ślązak 😉 Akurat zdjęcie ładnie wysżło bo normalnie też wielki łeb i wielkie uszy. Każde nauszniki są za małe  😜

😂
wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
06 listopada 2017 10:24
pozdrawiamy z Dziadulem, w końcu pozbieranym do kupy (aż za bardzo, bo gruby już jak beczka :hihi🙂  😉

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23132030_1764464410261893_366458137112337876_n.jpg?oh=0508bd874bc772eff0a85fb3be993753&oe=5AA67775[/img]
wątek zamknięty
Nie mogę się nie pochwalić, cudowna pogoda w weekend i mamy piękne zdjęcia  😍

Przy okazji witamy się z forum :kwiatek:







wątek zamknięty
Tego dawno nie było, Laser pod siodłem 😀

KLIK
KLIK


Zdjęcia giganty 🤬
wątek zamknięty
O Elaine. Zazdroszczę 😉
wątek zamknięty
Ktoś mi tu wyładniał 😀

B-Boy przystojniak  😍 😍 październik 2016-17, grudzień 2016-17

Pierwsze zdjęcie za duże.
wątek zamknięty
Mój maluch zaczyna przypominać konia, z tej okazji dorobiliśmy się paru w miarę normalnych fotek - to i się pochwalimy 😉


Nawet się trochę popisywał przed obiektywem, co raczej mu się nie zdarza  😁
Pozdrawiamy!  :kwiatek:
wątek zamknięty
harja, piękny maluszek  😍 😍 😍
wątek zamknięty
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
03 grudnia 2017 13:33
hajra zakochałam się ! Ja też mam swojego mamuta tyle że emeryta , później wstawię fotki . Domagam się więcej zdjęć  💘
wątek zamknięty
harja, - cudowny! 😍
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
03 grudnia 2017 19:13
Nawet się trochę popisywał przed obiektywem
mały Pączek rządzi!! 💘

a ja też mam, ja też! 😍
Harja- nasza najwspanialsza pod słońcem :kwiatek: uwieczniła przy okazji mojego czołga, w pełni majestatu. Brudnego i roztrzepanego 😍




(Turbo bułka :kocham🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.