M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

smartini   fb & insta: dokłaczone
24 października 2017 17:03
podest zamknięty!
ściana już jest!




Tak przygotowali podłogę:



A dziś jest jej już połowa:


wistra Na podlodze tez jest korek, si? Na scianach korek mieli moi rodzice i szczegolnie sciany upodobal sobie kot 🙂 Mimo drapaka oczywiscie. Po paru latach wygladalo to hmmm.. ale nadal uwazam, ze do mieszkania w bloku korek jest idealny. Super wygluszal i robil niezle wrazenie.
Tak, na podłodze też korek 🙂 Panel korkowy 1 polakierowany fabrycznie, a całość będzie jeszcze lakierowana po położeniu. To jest korek jako podłoga pływająca, w domu rodzinnym mam klejony. Zobaczymy, jak się będzie pływający sprawdzał.
Dzięki dziewczyny za porady!  :kwiatek:

Mieszkanie już zaklepane. W przyszłym tygodniu notariusz i rozmowa z bankiem o cyrograf z kredytem.
asds, o! ekspresowo! Pokażesz?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2017 12:01
Ale tempo!!! Szczegóły pliz!
majek   zwykle sobie żartuję
25 października 2017 12:03
Ja tez sie pochwale. Do 3 listopada dostane klucze
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2017 12:44
Juhu!
majek   zwykle sobie żartuję
25 października 2017 12:50
🙂

ciesze sie, chociaz sie wsciekam, bo myslalam, ze mi powiedza z wiekszym wyprzedzeniem. Teraz musze na gwalt zmieniac dzieciom szkole itd no i musze zaplacic i rate kredytu i za wynajem.
Mieszkanie mam będzie do odbioru - około 19 listopada 2017, a do końca stycznia przepisanie własności:


http://www.grojecka216.com/

Mieszkanie ok. 61 m2, 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym). 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2017 14:28
Fiu fiu, naprawdę ekspresowo. Masz pokazać jakiś rzut?
Tutaj jest:

http://www.grojecka216.com/pl/etap-1,p,6,m,M35.html



Do piątku będę teraz siedzieć nad umową deweloperską i ewentualnymi uwagami z mojej strony. 
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 października 2017 15:22
Fajne, gratuluję.
Muszę kupić szybę do wanny (taką wiecie, żeby wanna pełniła też rolę prysznica). Zwrócić na coś konkretnego uwagę? Ktoś ma takie rozwiązanie i jest niezadowolony?

asds gratuluje! Szybko poszło
No jeszcze na 100% nie jest pewne bo nie wiadomo jak z kredytem z banku pójdzie.
asds, składasz papiery tylko w ING?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 października 2017 18:19
Ja jestem na etapie przedwstępnej i spędza mi to sen z powiek  😵 Masakra ileż to się człowiek stresu naje i przy okazji jakie wychodzą dodatkowe koszta.
smarcik, stres to jest na etapie czekania na decyzję kredytową! 😁
Chwal się, co upatrzyłaś? 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 października 2017 18:29
Nędzne 2 pokoje, po "jedynej słusznej stronie Wisły" w stolicy  😡

Z tej jedynej słusznej strony to oczywiście się śmieję, bo zawsze mieszkałam po prawej stronie, a teraz niesie mnie na lewy brzeg  😁 No ale zobaczymy, dopóki nie będę miała kwitów w ręku to nie chcę się za bardzo nastawiać, bo to różnie bywa niestety  🤔
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 października 2017 18:33
Zobaczcie co wycyganiłam od mamy  😀iabeł:
Teraz nie wiem, jak ją odnowić. Chyba tylko pozbędę się starego lakieru i położę nowy.
Uchwyty zostawić? Wymienić?

edit. olga96, moje zasłony są równe 🙂
Ja jestem na etapie przedwstępnej i spędza mi to sen z powiek  😵 Masakra ileż to się człowiek stresu naje i przy okazji jakie wychodzą dodatkowe koszta.


Mam nadzieję że nie rynek wtórny - ja się prawie rozplakalam jak przyszło do płacenia notariuszowi 🙂
safie to dobrze 🙂
Może ja trafiłam na felerną partię. Ale i tak szły do skrócenia wiec mi to było obojętne 😉
Jakby ktoś potrzebował to mam świetnego gościa od kredytów. Początki są full online, potem tylko podpisanie papierów, ale dojeżdża 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 października 2017 21:18
azzawa niestety wtórny  😵
Jednak za szybko się pochwalilam.

Szukam dalej.

:/

Mundialowa

Papiery miały iść do Pekao, ing i BZ WBK.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 października 2017 06:11
asds no to piąteczka  🙁 co tam się u Ciebie wydarzyło?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 października 2017 07:11
asds, szkoda, ale tak to już jest. Jak Ci będzie źle, to przypomnij sobie moje przeboje, hehe 😉 Powodzenia!
Dziewczyny poszło pw.
(mam jeszcze upatrzone drugie mieszkanie, w bloku w którym obecnie mieszkam, ale dzielnica jest zablokowana jednym przejazdem kolejowym i wyjechanie z niej zajmuje ze 40 minut  :zemdlal🙂.


zastanów się wiec dobrze czy warto  :kwiatek: - jeszcze jak sie szuka na wynajem (w domyśle nie na długo) i warunki sprzyjające to sie można przemęczyć, ale jeśli zakładasz ze pomieszkasz tam od kilku do kilkudziesieciu lat, to myślę że nie raz będziesz siemieżnie kląć na to 40 min (+ dodatkowe korki i opóźniacze na mieście). Na rynku wtórnym jest całkiem duży wybór - powodzenia!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się