rozmowy o niczym

Julie szaman 😀iabeł: realizacja wcale nie będzie łatwa  ale mam wizję. Podchodzę poważnie do takich zadań:p
Ramires zepsulas niespodzianke!  🥂
Ooo, świetny pomysł. Aż jestem ciekawa efektu, mam nadzieję że pokażesz fotkę. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 października 2017 07:56
Ja,siedząc wieczorami na kompie potrafię czasami zjeść pół słoika nutelli 😡


amatorka  😎 😂
albo chora jakaś...  😉
Poza tym słoik słoikowi nie równy  😎
No ja akurat nutelli to nie lubię, ale opakowanie Tofifi, czy Rafaello...bez problemu, od ręki. czekolada mała- od ręki. Duża pewno też by weszła, ale mi głupio samej przed sobą, więc nie zjadam tak.
Gdyby mi ktoś przed nosem postawił opakowanie Rafaello, to bym wciągnęła całe  😜
http://www.wykop.pl/ramka/3982357/pulsujace-mackowate-stworzenia-atakuja-australie-wideo-foto/
Proszę, odechce wam się jeść i żyć i w ogóle wszystkiego 😂
Pokażę to chłopu, który marzy o życiu w Australii :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 października 2017 09:24
Jezusie Nazarejski, też bym dom spaliła 😲
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 października 2017 09:28
To tylko ćma :P

Mój kolega przedwczoraj z wrocławskiego Lidla zwiózł kokon jakiegoś egzotycznego pająka, który przyjechał do nas na bananach. 😉
A niedługo przed tym w innym Lidli znaleźli pająka, którego ukąszenie powoduje długotrwałą erekcję 😁
Sildenafil też powoduje długotrwałą erekcję, a nie trzeba po Lidlach latać i w bananach kopać.  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 października 2017 09:33
Ale po banany do Lidla nie jest wstyd iść 😁
A jak już się doda, że ta erekcja od pająka jest bolesna, to panom już się zupełnie odechce w bananach grzebać :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 października 2017 09:36
Bolesna czy nie, ale jest 😂
Nie wstyd w Lidlu gołym członkiem między bananami dyndać licząc, że pająk dziabnie? Bo ja wiem...    😁  No może i nie wstyd... 
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 października 2017 15:59
Oplułam przez was monitor!!  😂
To tylko ćma

-Ciem?
-Kapciem
Jak mówi mądrość ludowa


ps. W którym Lidlu?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 października 2017 16:27

ps. W którym Lidlu?


Hahahahaha  😵 Ogurku, chcesz nam opowiedzieć o swoich problemach z erekcją?  😁
Ha, jestem panią magister :P ale smiesznie. Obrony faktycznie nie da sie uwalić  😂 tak się zestresowałam, że w polowie pierwszego pytania zacięłam się na amen, pomimo że było proste, odzyskałam pamieć dopiero jak zaczeli pytac o moją pracę i psychologię zwierząt :P Wstyd jak nie wiem, ale ważne że zdane :P
branka gratulacje  🙂
Gratulacje, pani magister!  :kwiatek:
branka, gratulacje! :kwiatek: Ja na studia chyba nigdy nie wrócę...  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 października 2017 18:38
ogurek, kokon Wroclaw Grabiszynska, a walesak brazylijski w Miliczu 😉
Jak to dobrze, że jak pracowałam w Lidlu to nie było tego typu niespodzianek... 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 października 2017 20:12
Potrzebuje inspiracji  👀
Jade w niedziele haloweenowe skoki, bede miala takiego wielkiego, ciężkiego, granatem od pluga oderwanego i laciatego coba 😁 Zastanawiam się za co się sie przebrać, macie jakies pomysly 👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 października 2017 20:20
CzarownicaSa, jak łaciaty to może Cruella de Mon?  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 października 2017 20:22
Ooo dobre! 😀 on mało dalmatynczyka przy po ale dobre  😂
Tylko ja mam niebieskie włosy 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 października 2017 20:27
Hmm... A Sailor Mercury? A konia ucharakteryzować na fale?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się