Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Moon, chyba nie łapiemy się w ogólnie obowiązujący obecnie trend. :/

keirashara, Harcour miał marynarkę w bardzo ładnym odcieniu granatu w jednej z poprzednich kolekcji, ale wielka tarcza marki z przodu fraka i wszechobecne białe lamówki skreślają tą marynarkę.
Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2017 10:33
Klami, chyba po prostu już stare jesteśmy i nie pragniemy różu z sinokoperkowym turkusem... :P
Klami, - ona na żywo wygląda lepiej niż katalogowo, ale rozumiem 😉

A co ja mam powiedzieć, jak od 3 lat szukam ładnie skrojonego fraka, czarnego, klasycznego, z dobrego materiału, w który wsadzę rękę? 🤣 I albo nie leżą na mnie, albo na zdjęciu git, w macaniu to lepszą szmatą sprzątam, albo wszędzie gwiazdki i naćpione lamówkami  :emot4:
Moon, haha, chyba tak. :/

keirashara, to mamy mocno rozbieżne opinie, bo dla mnie ona jeszcze "ujdzie" patrząc na zdjęcia katalogowe natomiast na żywo już kompletnie nie. Dodatkowo na żywo jak dla mnie bardzo słabe wrażenie zrobił materiał.
Klami, Moon a Fix Design Wam nie przypadły do gustu?
Klami, - może też zwyczajnie mówimy o dwóch różnych, bo granat to nie jest jakiś mocno nietypowy kolor 😉 Przy okazji ja nie jestem fanką softshelli więc ich nie oceniam, bo wszystkich nie lubię chyba jednakowo 🤣 I dla mnie frak musi mieć podszewkę.
Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2017 11:31
mils, o pacz, nie znałam tej firmy 😉
Ale tak - kolor faktycznie całkiem spoko, ale te herby i kokardki (wtf?!) na piersi... ja pitolę. I guziki deko z poprzedniej epoki.  I tak patrzę że tył taki dziwnie jak plisowana spódniczka 🤔wirek:
No nie dogodzisz :P
Moon no estetyka to chyba w dzisiejszych czasach jest pojęcie tak niezrozumiałe, niczym jakieś rozbudowane fizyczne wzory i prawa. 😁 No nie dogodzisz, to prawda. Podrzuciłam tą firmę, bo wiem, że weszła na polski rynek, ale nie przyglądalłam się ofercie. Swego czasu kupiłam dla siebie młodzieżowy frak Pikeura, właśnie granatowy, ma delikatne przeszycia i generalnie bardzo mi pasuje wizualnie, ale niestety materiał nie jest jakiś mega szałowy, choć tragedii nie ma.

edit. Zdjęcie mojego:
Klami, - ona na żywo wygląda lepiej niż katalogowo, ale rozumiem 😉

A co ja mam powiedzieć, jak od 3 lat szukam ładnie skrojonego fraka, czarnego, klasycznego, z dobrego materiału, w który wsadzę rękę? 🤣 I albo nie leżą na mnie, albo na zdjęciu git, w macaniu to lepszą szmatą sprzątam, albo wszędzie gwiazdki i naćpione lamówkami  :emot4:


Jedyny frak który na mnie leżał (miał miejsce na biust i był taliowany) to Equiline i nie miał ani jednego dodatku  💃
Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2017 13:15
mils, O, ten Twój ładny, jaki to model? 😉

Dramka, no właśnie, obecnie mam Equiline, leży na mnie super, ale no właśnie - jest czarny, nie granatowy :P
Moon, - a granatowy Equiline? Czy nie ten granat? 😉
Dramka, - u mnie problemem nie jest biust (małe C), a szerokie ramiona i posiadanie kawałka bicepsu i tricepsu - nie, że jakoś strasznie, ale jestem "nabita", taka genetyka. Equiline leżał najlepiej z mierzonych, w talii super, ale dalej lepiej, żebym ręki nie napinała. Jestem coraz bliżej szycia na miarę, bo na mojego wiekowego Piekura w kroju sprzed dekady już nie mogę patrzeć - no i schudłam, i wisi...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 października 2017 13:33
Cavalleria toscana
Moon to model Mayla. 🙂 Podobał mi się też Sarissa II, ale skusiłam się na niższą cenę tego pierwszego, bo to model młodzieżowy.
Equiline robi genialne fraki. Mam krótki i długi - oba są fantastycznie skrojone, dopracowane w każdym szczególe i można je prać w pralce  💘


Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2017 13:43
keirashara, pod względem wykończenia - mega. Ale kurdę odcień nie do końca mi leży - za bardzo w stalowy/szary wpada  🤣
(Cenę przemilczam :P)

tulipan prawda to, tak więc pozostaję przy moim czarnym, jak mi się nawinie na oczy "ten jedyny" granatowy, to możliwe że go zdradzę. Póki co, w sumie i tak nie mam na co narzekać, poza kolorem 😉
keirashara Też mam szerokie ramiona  🤔

Moon Też miałam czarny 😉 Pierwszy granatowy ugotowałam w pralce  💃
Skoro jesteśmy już przy frakach, czy któraś z was może szyla u krawcowej?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 października 2017 00:08
Ja wiem i już wspominałam o tej marce kilka postów wyżej to Cavaleria Toscana 😉
lusia722, umknęło mi. :/ A nie wiesz może jaki to kolor ? Widzę w ich ofercie 3 różne wersje. Jest navy jest royal blue i jeszcze navy blue.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 października 2017 19:54
Navy to taki bardzo ciemny granat,  obstawiam Royal Navy.
lusia722, dzięki za pomoc.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 października 2017 23:59
Klami Nie ma za co 😀
Szukam super ciepłej kurtki zimowej - tak do 500 zl. Polecacie coś? Wątek przejrzałam i nie znalazłam odpowiedzi 🙂
alnama, - ja mam happy valey z alcantary i ją kocham, ale na hali nie da się w niej jeździć - za ciepła 😉
Gdzie znajdę najnowszą kolekcję ubrań od Fair Play?
alnama, - ja mam happy valey z alcantary i ją kocham, ale na hali nie da się w niej jeździć - za ciepła 😉


Na hali i tak się rozbieram zawsze bo cieplo, ale szukam czegoś na zewnątrz. A możesz powiedzieć który to model? 🙂
alnama, - mam ją już kilka lat i nie pamiętam 🙁 Taka klasyczna, prosta w kroju, puchówka, z alcantary na wierzchu. Wygląda się trochę jak bałwanek w niej, ale jest cieplutka i bardzo trwała.
Dziękuję  :kwiatek:
Alnama ja polecam grube spooksy, jestem największym zmarzluchem w stajni i to jedyna kurtka w której potrafi mi być za ciepło 🙂

https://trok.pl/jezdziec/1815-kurtka-zimowa-double-spooks-zima-2015-16.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się