Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Dobrze, że nie wiem o co i o kogo chodzi, bo pewnie bym się denerwowała  😁
WROTKI,

ja mam jedno pytanko,
jak napisałeś chcesz "szerzyć kaganek oświaty"...
rozumiem, że "szerzysz" go na wszelkich FORACH końskich?? i voltopiry nie sa wyjątkiem??


ze swojej strony dodam... że jakiekolwiek "szerzenie" kaganka oświaty jeździeckiej przez INTERNET na ogół spełza na niczym...
bo jeśli ktoś traktuje jazde poważnie to bierze sobie trenera/instruktora z prawdziwego zdarzenia - a nie szuka wiadomości na forum w stylu "jak ujeżdzić kona od zera do klasy P w dwa weekendy"
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 czerwca 2009 09:14
a moze to literówka była? i chodziło o kaganiec oswiaty?  😁
potocznie zwany namordnikiem;]
a od mordy do gęby nie daleko i zaraz okaze się ze ma to konotacje Gombrowiczowskie
potocznie zwany namordnikiem;]
a od mordy do gęby nie daleko i zaraz okaze się ze ma to konotacje Gombrowiczowskie


KOŃiotacje chcałaś powiedzieć  😉
caroline,  😂 piękne!!!

Ależ niech się wrotki uzewnętrzni, ja chętnie skońfrontuję ten kaganiec z dobrze znanymi mi fotografiami internetowego mistrza świata i okolic (wraz z przyległościami), który tylko przez te beznadziejne chabety na IO do Londka nie pojedzie. A strasznie szkoda, bo już  zgodnie z obietnicą zbierałam na bilet. 🏇


Kurka blada, nawet nie wiecie jak ekstra jest nie być modem  😅
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 czerwca 2009 12:29
bo jeśli ktoś traktuje jazde poważnie to bierze sobie trenera/instruktora z prawdziwego zdarzenia

zdaje sie trafić na trenera/instr charakteryzującego się tymi przymiotami to tak jak trafić co najmniej czwórkę w totka. Nie wspominając nawet o pustyniach trenerskich jakimi jest nasz kraj - oprócz wiadomych centrów okołoaglomareacyjnych  - gdzie znalezienie kogokolwiek graniczy z cudem. 

Ja na przykład po to jestem np. na tym forum aby poszerzać wiedzę i zdobywać info z wielu źródeł. Problem w tym że niektórzy forumowicze prezentujący biegłość w formułowaniu zgrabnych i przekonujących wpisów sa tak naprawdę głębokimi teoretykami by nie powiedzieć megalomanami i żeby się o tym przekonać warto wiedzieć co ta osoba sobą reprezentuje w realu.
Ja na przykład po to jestem np. na tym forum aby poszerzać wiedzę i zdobywać info z wielu źródeł. Problem w tym że niektórzy forumowicze prezentujący biegłość w formułowaniu zgrabnych i przekonujących wpisów sa tak naprawdę głębokimi teoretykami by nie powiedzieć megalomanami i żeby się o tym przekonać warto wiedzieć co ta osoba sobą reprezentuje w realu.

I rozumiem, że w tego typu wpisach
na R-V sprowadziła mnie chęć hamowania jeździeckich miernot, które budują sobie mitologię własnych marnych efektów, poprzez zwalanie wszystkiego na konie, ich przeszłość, poprzednich jeźdźców-a konie pod nimi wyglądają gorzej niż kiedykolwiek i generalnie żal patrzeć na figury które te miernoty prezentują w siodle ...

Nie odnajdujesz krztyny megalomanii, mitomaństwa, samozachwytu i próżności? Oto wielki Wódz zstąpił na nas w swej łaskawości i będzie nauczał zagubione jeździeckie owieczki.

W sumie znam takie przypadki, może warto zobaczyć te miernoty w akcji i ich figury w siodle, co? Może założymy wątek MIERNOTY i ja wkleję pierwsze zdjęcia z popisów. Będzie ubaw po pachy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 czerwca 2009 13:02
Nie odnajdujesz krztyny megalomanii, mitomaństwa, samozachwytu i próżności? Oto wielki Wódz zstąpił na nas w swej łaskawości i będzie nauczał zagubione jeździeckie owieczki.

choćbym nie wiem jak się wysilała to nie, nie odnajduję .

deborah   koń by się uśmiał...
10 czerwca 2009 13:09
ElaPe, chętne dowiem się co masz na myśli mówiąc "niektórzy forumowicze"


bo faktycznie spec od budowania mitologii własnych efektów zstąpił łaskawie na to forum.
bo jak już pisałam na forum voltahorse nikt nie zachwycił się jego wiedzą i nie podążył za nowym guru

ciekawe jak sobie poradzi na R-V bez rzeczonego kontenera wazeliny  😂

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 czerwca 2009 13:19
Deb:  Mogę ci jedynie powiedzieć, że ciebie nie miałam na myśli.
deborah   koń by się uśmiał...
10 czerwca 2009 13:32
ElaPe, kamień z serca 😉





...... na nogę  😎
WROTKI,
ja mam jedno pytanko,
jak napisałeś chcesz "szerzyć kaganek oświaty"...
rozumiem, że "szerzysz" go na wszelkich FORACH końskich?? i voltopiry nie sa wyjątkiem??
pozostaje mi tylko sprostować ,że o żadnych kagankach i kagańcach nigdzie nic pisałem, krzewienie też mi jest obce, bo z ogrodnictwem nie mam nic wspólnego...natomiast hamowanie mitomańskich wpisów miernot, może wyjść tylko wszystkim na dobre, kimkolwiek te miernoty nie były.
wszystkie złośliwości i impertynencje na mój temat, które tu z przykrością mogę przeczytać, pominę milczeniem, tak żeby nie płoszyć wystraszonych miernot.
wkurzać zaczyna ten temat. To już nawet nie jest ciekawe. Wzajemne przepychanie się, kto kogo elokwencją i darem wymowy pokona, a tymczasem żal ściska.

podpisano

jedna z miernot...

PS. rozumiem, że żadnego pozwu do sądu nie było, tylko chodziło o posądzanie?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 czerwca 2009 14:23
[quote author=_kate link=topic=785.msg272531#msg272531 date=1244639911]

PS. rozumiem, że żadnego pozwu do sądu nie było, tylko chodziło o posądzanie?
[/quote]
Moim zdaniem chodziło o bicie piany  i wywołanie zamętu  🤔wirek:
Ja tam uwielbiam ten nasz pomorski światek, zawsze coś się dzieje 😁

Jestem jednak pod wrażeniem tego jak dużo wrotki znaczy dla [re]voltowego społeczeństwa, jak bardzo jest znany, ważny i obecny nawet jak go nie ma 😜
busch   Mad god's blessing.
10 czerwca 2009 20:00
natomiast hamowanie mitomańskich wpisów miernot, może wyjść tylko wszystkim na dobre, kimkolwiek te miernoty nie były.
Wrotki- myślałeś kiedyś, by zostać politykiem?  😀 Z równą gracją, co oni, uchylasz się od odpowiedzi- bo przecież słowa są po to, by się ich czepiać, a nie by mogły przekazywać treść.
Może prościej: hamujesz jeździeckie miernoty na każdym forum, czy re-volta z ukradzioną bazą danych jest szczególna?  😁

Ja na przykład po to jestem np. na tym forum aby poszerzać wiedzę i zdobywać info z wielu źródeł. Problem w tym że niektórzy forumowicze prezentujący biegłość w formułowaniu zgrabnych i przekonujących wpisów sa tak naprawdę głębokimi teoretykami by nie powiedzieć megalomanami i żeby się o tym przekonać warto wiedzieć co ta osoba sobą reprezentuje w realu.



forum jest z zasady tylko teoretyczne przeciez. jesli chcesz przekonywac sie co kto soba reprezentuje w realu, nie mow, ze jest to jedno ze "zrodel wiedzy" na forum. real life...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 czerwca 2009 22:30
Tak się teraz zastanawiam, czy na prawdę ma jakieś znaczenie czy ktoś, kto mądrze pisze na forum ma duże umiejętności praktyczne??
Jeśli człowiek ma coś do powiedzenia, to jest mi wszystko jedno, czy umie jeździć.
Pomyślcie o podręcznikach jeździeckich (każdy chyba miał z nimi do czynienia, oczywiście nie traktuję ich jako jedynego źródła wiedzy), można znaleźć tam sporo ciekawych wskazówek, a tak na prawdę nie mamy pojęcia o umiejętnościach ich autorów. Moim zdaniem w takich samych kategoriach należy rozpatrywać forum internetowe.
Pauli ale jest tez roznica, czy sa podawane informacje teoretyczne przez kogos, czy tez on sam pisze o sobie ze jest "miszczem" i robi tak czy tak i w ogole umie wszystko, a w rzeczywistosci jezdzi jak poczatkujacy na lonzy, albo i gorzej 😉
ushia   It's a kind o'magic
11 czerwca 2009 09:33
Pauli - zeby madrze podawac informacje teoretyczne trzeba cokolwiek umiec
vide - porady Quoniary dla Lostak w sprawie spoznianej zmiany nogi  😁
ushia, ale o co Ci chodzi, może lostak się w końcu czegoś nauczy  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 czerwca 2009 10:30
Zgadzam się z Wami 😉
Chodziło mi o czysto teoretyczne spojrzenie na problem 😉
Jeśli ktoś udziela mi sensownych porad, to nie zastanawiam się jak dobrze jeździ, naturalnie nie mówię o bezkrytycznym przyjmowaniu wszystkiego co przeczytam.
Kaganek oświaty się niesie- nie szerzy.
Szerzy się oświatę.
To tak całkiem na marginesie.
dziwnym trafem coraz bardziej mnei irytują posty i tematy Tani..  😀iabeł:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 czerwca 2009 14:27
Taniu aż wróciłam do swojego posta, żeby sprawdzić, czy nie popełniłam błędu 😉
dziwnym trafem coraz bardziej mnei irytują posty i tematy Tani..  😀iabeł:

Ty tak serio? Aż mi się wierzyć nie chce. Ja bardzo cenię wątki Tani, która zawsze potrafi coś ciekawego podsunąć do dyskusji.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 czerwca 2009 15:00
Krokus, dlatego, stworzony specjalnie w takich wypadkach, istnieje przycisk "ignoruj". Klikasz i po problemie...
[quote author=Dodofon link=topic=785.msg272345#msg272345 date=1244621078]
WROTKI,
ja mam jedno pytanko,
jak napisałeś chcesz "szerzyć kaganek oświaty"...
rozumiem, że "szerzysz" go na wszelkich FORACH końskich?? i voltopiry nie sa wyjątkiem??
pozostaje mi tylko sprostować ,że o żadnych kagankach i kagańcach nigdzie nic pisałem, krzewienie też mi jest obce, bo z ogrodnictwem nie mam nic wspólnego...natomiast hamowanie mitomańskich wpisów miernot, może wyjść tylko wszystkim na dobre, kimkolwiek te miernoty nie były.
wszystkie złośliwości i impertynencje na mój temat, które tu z przykrością mogę przeczytać, pominę milczeniem, tak żeby nie płoszyć wystraszonych miernot.
[/quote]

po prostu wrotki - może źle Cię zrozumiałam...

ale ponawiam pytanie - uparłeś się na voltopiry czy "hamujesz mitomańskie miernoty" również na innych forach końskich??

aaa i mam jeszcze drugie pytanko...
jako, że na wątkach KONIE udzieliłeś sie 2 razy a na wątkach towarzyskich 12 razy - pytanie moje brzmi = czy zamierzasz "hamować mitomańskie miernoty" "towarzysko" - żeby sobie pokasztanić - czy merytorycznie w dziale konie?

mój post nie ma nic wspólnego z atakiem na Twoją osobę - ale po prostu chciałabym sie dowiedzieć jakie pobudki Tobą kierują...
Chcę napisać co mi się baaardzo podoba! Otóż quantanamera zwraca uwagę na nowych "pisaczy", zauważa i coś miłego odpisuje.  😍 I nie szkoda jej czasu  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się