Derki

Miałam nadzieję, że ten Bluetooth to jakiś błąd na stronie :/ Fakt, że żeby to działało jakoś z sensem to powinno mieć sporą baterię i dostęp do internetu... Ale idea, że siedzę w domu i mam info, że koń marznie, to jadę i mu coś dokładam, jest piękna...
macie pojęcie czy są gdzieś dostępne derki padokowe Tattini? udało mi się kupić używaną ale szukam jeszcze, bo to są jedyne słuszne dla mnie szmatki.
paa z tego co widzę w opisie to zasięg ma 100 stóp.  Czyli jeśli dobrze liczę jakieś 30m 😉
Szalona😉, taaak, to nie całkiem do sprawdzenia w domu, czy koniowi nie za zimno 😉 Ale już w transporcie zadziała.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
29 października 2017 07:34
Dziewczyny potrzebuje pomocy na juz. Nie mam czasu przeglądać całego wątku, bo misze zamowic jak najszybciej. Bede wam bardzo wdzieczna z rady.

Potrzebuje jakiejs derki/plandeki na padok. Bardzo wietrzny padok. Czyli cos co bedzie chroniło bardzo dobrze i przed deszczem i przed wiatrem. Chetnie z kapturem.

Z gory Dziekuje za wszystkie propozycje.
Polecam brązową plandeke z Decathlonu + kaptur do niej 😉 U nas z sześć koni przeszła na decathlonowe derki 😉
Dziewczyny a jak wypadają rozmiarowo te derki z Decathlonu? Bucas 155 jest idealnym, to brać też 155?
Z góry dziękuję za odpowiedź :kwiatek:
Normalna rozmiarówka, bierz 155 😉
Shantowa dziękuję  :kwiatek:
Czy ktoś kiedyś kupował derkę stąd?. Wyglądają nieglupio, ale kontakt ze sprzedawcą zerowy 🙁
_Gaga dla mnie taki użytkownik to widmo. Jest na allegro od 4 lat a nie ma żadnych komentarzy. Numer konta prawidłowy, ale poza tym nie ma żadnych informacji. Ja bym nie ryzykowała - chyba że łaskawie Ci odpisze na wiadomość. Choć i tak, skoro nie odpisuje to dla mnie jest skreślony.
alnama, jakby, cokolwiek brała to tylko za pobraniem... fajnie te derki wyglądają, ale chyba rzeczywiście nie warto :/
Collario w derce Premier equine:


Derka ma rozmiar 6'9 (czyli niby 155), jest w porównaniu do horze avalanche pro 155 sporo większa, szczególnie w klacie. Jakość szałowa.
Rozmiarówka Bucas'a jest zbliżona do Eskadrona? Mój ma derki Eskadrona raczej 145, jedną mamy 155 i w szyi jest trochę szeroka no i lekko długa, właśnie u mnie pod biurkiem leży Bucas 155, którego zamówiłam i boję się że będzie jak suknia... 🙁
Eskadrona mam 135 polarówki i są dobre. Bucas 135 dobry, 140 był za duży (dużo za duży). Za to padokówka eskadrona 135 za mała...  🤔wirek:

Trzeba mierzyć :P
Ajj... aż się boję do stajni jechać  😲 Jakby coś to będę zwracać lub handlować 🙂
Ajj... aż się boję do stajni jechać  😲 Jakby coś to będę zwracać lub handlować 🙂


Kupiona przez internet? To jest 14 dni na zwrot bez podania przyczyny 🙂
Tak, zamówiłam z GNL. Ale wolałabym żeby jednak była dobra, a raczej żeby nie była tragicznie za duża  🤣
Bucas ma specyficzny krój. To zależy jak koń jest szeroki w klacie. Ale jeżeli Eskadron za duży 155...

U nas 140 (czyli tylko o pół rozmiaru eskadronowego większa) była już za duża...
Dla mojego bucas 155 jest idealnym, koleżanki koń jest wyższy , ale chudszy i na nim wisi, jeśli koń jest drobnej budowy może być za mała. Mój zato w  horze tonie, 155 musiałam sprzedać bo w klacie była za wielką.ciezko trafić z rozmiarem.
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
31 października 2017 17:15
Może mi ktoś poleci jakąś padokowkę na -5 dla koia golonego non stop na dworze ? Teraz generalnie poniżej 5 stoi w padokówce podszytej cienkim polarem . I jeszcze jakąś do stajni na większe mrozy .
Dobrze zrozumiałam, że koń ogolony stoi non stop na dworze w plandece na polarze? Brrr
Nawet jeś nie non stop, to moje nie golone teraz w plandekach na polarze łażą... Golone miałyby minimum 150 - 200 gr na grzbietach.
Mamy to! 155 jest okej, niżej wstawiam zdjęcia. Derka jest trochę za długa, ale to nam nie przeszkadza, bardziej martwiłam się o otwór na szyję ale jak widać przylega idealnie. W eskadronach nawet w 145 derka przesuwa się za kłąb, a w Bucasie nic się nie przesuwa, nie ściąga, leży idealnie i super jest
Czy ktoś ma lub miał derke
Equi-Theme Tyrex 1200D

jakoś do firmy podchodze sceptycznie stąd zapytanie... krój podobny do horze.
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
01 listopada 2017 15:53
O kurka nie golony tylko nie zarośnięty  🤣 . Pokryty tylko puszkiem , ale ani się nie telepie, ani nic nie jest mu zimno . Jest to koń, który woli zimno , ale dziękuję za odpowiedzi.
Cobrinha, nie znam tej derki, ale inne z Equitheme są naprawdę ok.
Tej konkretnej nie mam, ale mam z Equi-Theme jedną i nic się z nią nie dzieje. Ja osobiście ją używam teraz drugi sezon, ale ogólnie jest w użyciu dłużej.
W co macie ubrane ogolone konie? Ja chce swojego golic w weekend i się zastanawiam.. Wychodzi na jakieś 8 godzin na padok. Jesteśmy nad morzem więc wiecznie wieje. Póki co stoi w angielskim boksie w drewnianej stajence i marzl w nocy. Najpierw derkowalam tylko na noc a teraz stoi cały dzień w plandece podszytej polarem nieogolony i za ciepło mu na pewno nie jest. Od jutra będzie stał już w normalnej stajni. Z przebieraniem jest u nas problem ale zawsze trzymałam go w jednej derce i było okej.myslicie, że jak ubiore go już w 300 to nie będzie za gorąco? On jest typowym zmarzluchem..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się