produkty ANKY

wpadam z prośbą  :kwiatek: czy ktoś z tu obecnych użytkuje ochraniacze anky climatrole z blingiemprzez dłuższy czas, i powie jak sprawują się w dluższym używaniu? czy nie szmacą się podczas użytku, jak po praniu, czy po dłuższym używaniu tak samo blingują?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
A ja jestem ciekawa czy ktoś posiada zdjęcia anky wood najlepiej na koniu? Czy widać ten połysk? Bo nie wiem czy inwestować  😀iabeł:
Precelek ja używam climatroli praktycznie od momentu kiedy weszły na rynek, chyba już koło 2 lat? Są to moje podstawowe ochraniacze do ciurania, na młodym koniu który nie zawsze ma równowagę, zupełnie ich nie oszczędzam i też nie specjalnie jakoś dbam  😡. Piorę zwyczajnie w pralce, bez żadnych dodatkowych zabiegów. Moim zdaniem po tym czasie wyglądają naprawdę dobrze - jak są czyste to świecą się tam samo 🙂 - ten brokat jest tak jakby wtopiony a nie przyklejony jako zewnętrzna warstwa wiec się raczej nie ściera. Od spodu nic się z nimi nie stało, rzepy dalej dobrze trzymają. jedynie tyły od wewnątrz mam trochę wytarte - starł się czarny lakier i brokat, ale to akurat kwestia konia który miewa okresowe problemy z równowagą bo rośnie i wtedy nie zawsze wie którą nogę gdzie postawić... Wcześniej prawie rok na innym koniu używałam i nic się nie starło, wyglądały jak nówki sztuki. To jedne z moich najfajniejszych ochraniaczy i mogę śmiało je polecić 🙂
Precelek ja piorę w normalnie w pralce- piorą się super, efekt bling absolutnie na tym nie traci. Przody po roku są w stanie idealnym, kaloszki i tyły już gorzej. Tyły mi się poprzecierały i podziurawiły, jak je przywiozę do prania to postaram się porobić foty. Z tym, że mój koń zwykle tylne ochraniacze dziurawi aczkolwiek z anky mu szybko poszło 😉
A czy są gdzieś dostępne w czarnym kolorze? Może mi ktoś podopowie jak wypada rozmiar L? Jest największy?
wielkie dzięki za info w sprawie ochraniaczy  :kwiatek: jakby komuś rzuciła się w oczy -20% na anky dajcie znać  🙇 🙇 :kwiatek: :kwiatek:
O tych ochraniaczach wiem sporo, bo miałam prototyp w ręku 😉 Teraz mam trzy komplety. Białe, czarne i miedziane (cuudne!). To w tej chwili są moje ulubione ochraniacze. Naprawdę są super oddychające, nie grzeją nogi, jest bardzo duża różnica nawet do Premier Equine Airtrax. Są też bardzo solidne, ale poza jedną partią białych, które miały źle zrobioną zewnętrzną powłokę i ona była delikatna jak pergamin. Można sprawdzać po kodzie produktu - bo może w jakichś sklepach leżakują jeszcze te felerne. Jakby zresztą trafić na nie, to ANKY jest bez kłopotu przyjmuje i zwraca, więc strachu nie ma.
Moje śmigały i na błocie, i w brudnym piasku, a potem się naprawdę dobrze dopierały w pralce (i to nie tylko same ochraniacze robią się bielutkie, ale i lamówki, bo te często szybko żółkną lub szarzeją w białych ochraniaczach). Brokat im nie schodzi, chociaż na początku jakieś nadmiarowe pojedyncze kropki potrafią się przykleić do ręki.

Obydwie wersje - i shiny i matt - wyglądają ekstra. Shiny maja fest blingowy brokat i lekko lakierowaną powierzchnię (błyszczącą), matt są matowe i mają dyskretny brokat. Zobaczę, może zaraz znajdę na dysku jakieś filmy, gdzie to dobrze widać.

Edit: dobra, mam filmiki:
- blingi:
https://gfycat.com/SoupyValidHerring

- matowe:
https://gfycat.com/AnxiousGranularCapybara
Przyszło moje cudo. To jest czysty rubin  😍

quantanamera, a powiedz jeszcze o rozmiarze tych ochraniaczy, porównywalne do BR? W BR na przody miałam Mki i pasowały na dużego konia. 
Dokładnie takie same rozmiary - L będzie za wysoki na przód nawet na wielkokonia.
Czy na wielką śląską nogę miałabym wziąć M?
To ja z kolei zapytam: czy ktoś wie/mógłby się dowiedzieć jakie wysokie są ANKY Climatrole w rozmiarze S?
Wpadam z fotkami, oczywiście koń sekundy nie chciał ustać, ani nie miał go kto przytrzymać  😵
Anky Ruby


Ma może któraś z was porównanie wielkości starych padów do nowych?Bardzo się różnią?
A ma ktoś może zdjęcia niebieskich ochraniaczy climatrole na koniu?  👀
Anky AZURITE  na koniu, czy ktoś może zdjęcie podesłać???? 👀
Livia   ...z innego świata
29 października 2017 19:37
barnabik, też pytałam, ale chyba nikt jeszcze tego koloru nie kupił 🙂 Znalazłam za to jedną fotkę na bokt: KLIK 🙂
zamówiony 😵 Moja pierwsza Anka od czasów dawnego pikowania czyli po kilku latach 😅 Obym się nie zawiodła 😉
Jak wypadają rozmiarowo kurtki Anky? :kwiatek: Normalnie noszę górę 36/38, lżejszą kurtkę mam 36 i nie wiem, czy brać Anky S, czy M... Raczej chciałabym, żeby mi weszła pod spód grubsza bluza czy sweter.
Są dość duże raczej. Ale może zależy od modelu.
Ja noszę 40-42, a Anky mam M.
Jeśli masz wątpliwości, w każdym sklepie podadzą wymiary. Najpewniej jest porównać.
Ok, dzięki. Chciałam zamówić tak, żeby mi doszła jak najszybciej, ale w takim razie chyba zadzwonię z rana do sklepu i faktycznie poproszę o zmierzenie. Zupełnie o tym nie pomyślałam 😉
sumire, zadzwoń do sklepu niech pomierzą. Noszę ciuchy w rozmiarach 34 albo 36 i mam bluzę softshellową Anky w rozmiarze 34 - mogłaby być ciuteńkę obszerniejsza.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
30 października 2017 09:36
Moim zdaniem jeśli nosisz S to bym szła w S. Mierzyłam parę rzeczy- ja noszę M/L i jak wkładałam M to było tak na styk, a więc na twoim miejscu poszłabym raczej w S, ale tak jak pisały dziewczyny dla pewności najlepiej zadzwonić i spytać o wymiary 🙂

Co do azurite to udało mi się znaleźć takie zdjęcie, ale dość słaba jakość: http://tnij.at/199190
Czy znajdę jeszcze owijki Ruby w promocji?? :kwiatek: 🤔
Dobry Kon ma do niedzieli minus 15% prawie na wszystko.
ok zaraz popatrzę 🙂 szukam albo Pisciny albo Ruby 🙂 A czy weinrot lub Bordeaux rot będą pasować do padu ruby? mam po okazyjnej cenie możliwość kupienia takich



Na te owijki nie ma dobrym koniu promocji :/
W Dobrym Koniu jest chyba zniżka na wszystko oprócz pasz i Eskadrona.
Dzisiaj kupowałam tam Anky i nawet na przecenione owijki dostałam dodatkowy rabat. Jak już masz zamówienie w koszyku, po prawej stronie jest zakładka "Kody rabatowe". Tam wpisujesz HALLO15  i nalicza się 15% rabat.
ahaa myślałam, że jest automatycznie naliczony  :kwiatek:
W GNL była ostatnio promo 20% na Anky i Bra :p do niedzieli też mają 20%, ale tylko na rzeczy z działu 24h. Pad i owijki już zamówione  😍
Właśnie się spóźniłam, ale chyba i tak nie mieli moich kolorów :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się