LUBLIN i okolice

pokemon, polecam Janowiec jak będziesz w Kazimierzu. Kiedy będziesz?
Jedziemy 27 lipca i zostajemy do soboty, bo potem dalej do Giżycka jedziemy.
jakie polecacie noclegi na weekend, na kieszeń studenta, z psem 🙂 ?
http://www.hostelorla.pl/
Nie mogę znaleźć informacji, czy przyjmują zwierzęta, dopytaj. Ja byłam bardzo zadowolona z hostelu. Tanio, ładnie, czysto i przyjemnie. 😉
Gdzie w Lublinie znajdę sklepy obuwnicze, ale takie niszowe? Nie sieciówki typu Kazar, Primamoda, CCC itp., tylko takie samodzielne sklepy z dobrymi butami innych producentów?
Moje ulubione miejsce to Top But w Pasażu Tesco. Warto też zajrzeć do Butiku CoCo na Hipotecznej i na stoiska Laluni (w Olimpie i w Tesco), ale w Laluni jest zazwyczaj kilka modeli butów. Właściwie zaopatruje się tylko w tych sklepach.
Na skrzyżowaniu Chopina i Okopowej jest sklep w którym były zawsze fajne buty (nie wiem jak obecnie, bo już rzadko bywam w Lbn) 🙂
Szukam jakiegoś taniego noclegu na jedną noc w Lublinie, najchętniej akademik 😉
Czy ktoś mógłby coś polecić?  :kwiatek: Nie zależy nam na luksusach.
Wiem, że poza rokiem akademickim akademiki UP oferują miejsc noclegowe dla studentów ale chyba też dla pozostałych osóļ. Teraz nie wiem czy jest taka możliwośc trzebaby pewnie dzwonić i pytać. Zwykle na Felinie zawsze jakiś pokoje byłī puste z tym, żę to nie jest w centrum i trzeba dojechać wię zależy czy potrzeba Wam być bliżej, jeśli tam to nie mam rozznania.
Polecicie jakiegoś dobrego ortopedę do spraw kręgosłupa? Najlepiej z luxmedu.
dr Bogdan Kłapeć - co prawda w luxmedzie chyba nie przyjmuje ale jeśli chodzi o kręgosłup to baaardzo polecam
Gdzie w Lublinie znajdę dobrze zaopatrzony pod kątem psów sklep zoologiczny? Ostatni post znalazłam z 2011r., więc mogło się trochę zmienić.
Sensowny dermatolog na NFZ w Lublinie do kogo warto iść?
Mils ale zaopatrzony w co ?
W Tesco jest spory wybór smyczy, ubranek, różnych kości, misek, łóżeczek itp.
Sonika fakt, nie napisałam - właśnie o takie rzeczy mi chodzi. 😉
Magdzior Halina Proskura w przychodni na Jutrzenki, mega miła i bardzo pomocna  😉
mils w budynku razem z Tesco na Orkana jest nienajgorszy zoolog, są legowiska, gryzaki, zabawki, smycze, szelki etc.  😉
mils w budynku razem z Tesco na Orkana jest nienajgorszy zoolog, są legowiska, gryzaki, zabawki, smycze, szelki etc.  😉

I przy okazji jeden z droższych niestety.
fin a tego to nie wiem, bo nigdy nic nie kupuję w zoologach, we wszystko przez internet lub ewentualnie stacjonarnie na zawodach się zaopatruję.
Ale chodzę do Tesco i mijam ten sklep, a dość bogate zaopatrzenie jak na zwykły zoologiczny rzuciło mi się w oczy 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2017 18:22
Jeszcze ten w Leclercu na Zana jest moim zdaniem spoko 🙂 Przynajmniej jeśli chodzi o rzeczy typu obroże i inne akcesoria, jak z karmami to nie wiem bo całe życie kupowałam wyłącznie u weta.
Dzięki dziewczyny! :kwiatek: Normalnie też jestem zwolennikiem zakupów przez internet, ale na chwilę obecną mogą po prostu nie zdążyć dojść. 😀
Będziesz mieć nowego domownika? Pochwal się 😉
SzalonaBibi jak już zamieszka z nami, to w wątku o psach się pokażemy. 😉
Magdzior, Med-Laser, polecam 🙂.
SzalonaBibi jak już zamieszka z nami, to w wątku o psach się pokażemy. 😉


Jakoś mi się tydzień skrócił i myślałam, że już coś wypatrzyliście, bo właśnie w psach czytałam. Z tego molocha (nie pamiętam adresu) w Lublinie chcecie coś czy z jakiegoś mniejszego?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2017 05:10
Mam nadzieję, że z Krzesimowa, bo już niewiele czasu zostało do likwidacji  🙂
Dzisiaj jedziemy do obu. Ma być szczeniak, więc zobaczymy czy będą i gdzie. 😉
Krzesimów ostatnio pisał na swojej stronie, że szczeniaków nie mają. Więc skoro tylko szczeniak wchodzi w grę to lepiej tam zadzwoń 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2017 08:26
Tak, pisali że najmłodsza suka ma 2 lata. Niestety tam połowa to staruszki..


Za to fundacja dom dla szczeniąt Judyta ma ogrom szczeniorów - do wyboru do koloru, wszelkie maści i rozmiary..  😉 Tylko wiadomo, z Lublina daleko, ale skoro to przyjaciel na całe życie to raz chyba można pojechać  🙂
Jak juz o pieskach mowa, to może ktos wie ile kosztuje rtg kręgosłupa niewielkiego psa na Głębokiej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się